Walka o PKN Orlen

Wielbiciel Marszałka / .* / 2004-08-06 11:08
Komentarze do wiadomości: Walka o PKN Orlen.
Wyświetlaj:
Piotr K. / .* / 2004-08-12 14:15
Aresztowanie Modrzejewskiego(pomysł Wiech Kaczmarka i jego kumpli) to była ewidentna chęć utrzymania swojej pozycji w PKN ORLEN przez "reprezentantów" rządu. Bali się połączenia z Omv bądz MOL, bo po prostu wówczas straciliby możliwość decydowania o...pieniądzach, ktore mogą z firmy wyprowadzać. Nie chce mi sie wierzyć, że taki bos jak Mrs DR Jan Kulczyk dałby sobie odebrać prawo jakiegokolwiek głosu na WZA w Orlenie. Facet, Który "zadecydował" o częściowej prywatyzacji TP S.A., do czego nie mogły doprowadzić przeróżne konsorcja, nie może sobie poradzić z "pionkami" rządu zasiadającymi w RN. A tak przy okazji dzialania komisji ds Orlenu, jak to jest, że nie mający grosza przy duszy muzycy z Ukrainy stają się jednymi z najbogatszych ludzi w Polsce dzięki założonej przez nich firmie J&S czyli jankilewicz i smołkowski, kóra to dostarcza "surowców" Orlenikowi???!!!!
Adam J. / .* / 2004-08-08 10:02
Pan Żyndul rozwalił Zakłady Chemiczne Police SA, a teraz bierze się za PKN. Takie zmiany nic dobrego spółce nie przyniosą.
Wielbiciel Marszałka / .* / 2004-08-06 11:08
Mam nadzięję, że jest początek końca złodziejskiego układu SLD,Kwaśniewski, Kulczyk.Im szybciej ruszy prywatyzacja tym krócej będą działać takie "spółki". Pytaniem jest jak rozliczyć tą wymienioną i inne przestępcze sitwy ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy