waluty

tomek z bankiera / 2009-06-03 16:37
dopiero wróciłem troche poschodziło myślicie że poodbija? obserwuje eur/usd,usd/jpy,aud/jpy
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-06-03 16:43 / Tysiącznik na forum
jasne, cierpliwosci
tomek z bankiera / 2009-06-03 16:49 / Bywalec forum
korci mnie wczorajsza para
tomek z bankiera / 2009-06-03 20:23 / Bywalec forum
wszedłem niestety w nie ten kierunek dziś duża strata i to przez głupote inne sprawy na łeb mi wskoczyły i nie dopilnowałem tydzień zarobku poszedł sie walić no nic odrobie jakoś do jutra ochłone
irons45 / 2009-06-03 20:36 / BAKSIK ZIELONYCH
COS TOMCIU ZA CZESTO ZASYPIASZ NIE ZOSTAWIAJ OTWARTYCH POZYCJI BO SIE NIEPOTRZEBNIE KALECZYSZ
tomek z bankiera / 2009-06-03 20:42 / Bywalec forum
takie życie dzieciaki wskoczyły na siebie więc poszedłem interweniować potem czymś ich musiałem zająć jak wróciłem to już był porządny zjazd to pomyślałem poczekam może choć troche odrobie a tu zaraz sruuu a ponieważ niezależnie od tego co się dzieje zamykam jak tylko dotknie kapitału początkowego no i d....
sierota marycha / 2009-06-03 20:49 / Tysiącznik na forum
Tomek, przede wszystkim unikaj overtrading'u, czyli jezeli przykladowo byles na dlugiej i zamknales pozycje nie wchodz w krotka i odwrotnie, rynek zaskakuje a potwierdzenie teog miales dzisiaj
tomek z bankiera / 2009-06-03 20:56 / Bywalec forum
no i jeszcze musze się pozbyć nawyku wchodzić na max czasem mnie podpuszcza i wiadomo raz wyjdzie raz nie a jak na razie to wciąż na koniec końców nie wychodzi ale nabiore pokory,caly tydzień był wesoły a dziś to chyba żona zobaczy co to jest SM
tomek z bankiera / 2009-06-03 21:04 / Bywalec forum
a najgorsze to to że teraz musze się znowu czaić bo będzie leciał kapitał a straciłem ten komfort że trace zarobione w domyśle tak jak by nie moje( taki mój sposób na oszukanie siebie samego) więc jak by jakiś pewniak sie szykował to nie śmiem prosić........
sierota marycha / 2009-06-03 21:17 / Tysiącznik na forum
ok, ale pewniakow nie ma, samodzielnie musisz oceniac ryzyko
irons45 / 2009-06-03 21:21 / BAKSIK ZIELONYCH
TOMEK? byl dzis lekki pewniak to zamiast sie skupic rozmyslasz o stratach pani prezes green napisala ze zejscie do 1.4110 na eurodol i cofka w kierunku 1.43 juz urwalbys 30 p[ipsow i mogl spokojniej patrzec bo to bylo na miare bezpieczne
tomek z bankiera / 2009-06-03 21:33 / Bywalec forum
oczywiście wiem że to będzie moja decyzja ale zawsze troche pewniejsza w psychice , czytałem też te posty green ale wiecie jak to jest jak się straci to na chwile pozytywne myślenie nie wychodzi , tak się załatwiłem poprzednim razem jak chciałem za szybko i poleciał kapitał więc stwierdziłem że do jutra spokój ,rano trochę pracy i dopiero po 12 powinienem zagościć znowu.i dziękuje WAM że mogłem się troche wyżalić.PZDR T.
sierota marycha / 2009-06-03 21:38 / Tysiącznik na forum
Tomek, przede wszystkim okresl dni i sesje na ktorych sesjach dzialasz, korsy 'maja' swoje dni i swoje sesje jezeli o tym nie wiedziales
tomek z bankiera / 2009-06-03 21:53 / Bywalec forum
jutro od ok 12 a w piątek cały dzień .przyszły tydzień i następny prawie całe dnie jakieś może drobne wyskoki na chwile wiadomo obowiązki i zawsze z nienacka coś może wypaść że mnie nie będzie,wszystko do 24 od 8.20 ogólnie śledze caly czas , nawet jak nie gram to czytam i poprostu obserwuje
sierota marycha / 2009-06-03 21:03 / Tysiącznik na forum

no i jeszcze musze się pozbyć nawyku wchodzić na max czasem mnie podpuszcza i wiadomo raz wyjdzie raz nie a jak na razie to wciąż na koniec końców nie wychodzi ale nabiore pokory,caly tydzień był wesoły a dziś to chyba żona zobaczy co to jest SM

nigdy nie ma maxa, najwazniejsze jest zarzadzanie ryzykiem i to cala zagadka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy