Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Warszawa nie wierzy Nowemu Jorkowi

Warszawa nie wierzy Nowemu Jorkowi

Money.pl / 2007-08-03 11:24
Komentarze do wiadomości: Warszawa nie wierzy Nowemu Jorkowi.
Wyświetlaj:
R.K. / 2007-08-03 11:35 / Tysiącznik na forum
a my nie wierzymy pany P.K. i prosimy o niezamieszczanie jego komentarzy.Tak,jak to juz bylo dlugo.
Jest dosc analitykow w Polsce NIE zamieszanych w zadne afery !!
sett / 62.87.214.* / 2007-08-03 14:08
a ja prosze o informacje i tylko informacje bez żadnych komentarzy własnych żadnego pana
warren bufon / 2007-08-03 12:11
R.K. czy Ty też straciłeś przez tego pana w WGI?
no to chyba jedziemy na tym samym wózku.
Wczoraj Pan Kuczyński pisał o jakiejś szarży w ameryce i powiem Ci, że szkoda że takich numerów jak w WGI tam sobie nie wycinał bo pewnie już dawno szarże na niego zorganizowałaby tamtejsza policja, prokuratura a może nawet FBI
niestety nasze organy ścigania przestępców nadal z szarżą na niego zwlekają ale co się odwlecze to nie uciecze :)
pozdrawiam
R.K. / 2007-08-03 12:50 / Tysiącznik na forum
ja nie,ale znam mnostwo ludzi,ktorzy stracili.Ten bezczelny cwaniak razem z R.Mbewe byl glownym analitykiem i glownym naganiaczem.To samo dokladnie robil w Invest Trade Brok.
Tu jest juz ponad 1000 osob oszukanych i ponad miliard strat.
A facio udziela sie tu i tam,dalej pisze glupoty i NIGDY nie odcial sie od tamtych oszustow i NIGDY nawet nie powiedzial chocby,ze mu przykro;o przepraszam nie wspominajc.
warren bufon / 2007-08-03 13:13
to jeszcze jeden dowód na to że niektórzy są nietykalni niczym księża, ale poczekajmy aż zmieni się ekipa rządząca to kto wie co spotka tego pana,
zazdroszczę Ci, że nie straciłeś bo ja niestety nie miałem wtedy tyle szczęścia
pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
real2 / 83.24.149.* / 2007-08-03 11:24
Żeby utrzymać stagnację z lekko spadkową tendencją. Ameryka działa tylko w jednym kierunku: podkręca spadki (kiedy i tam spada). W tym drugim faktycznie przestała już działać na nasz parkiecik.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy