Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Warszawa szuka miliardów

Warszawa szuka miliardów

Money.pl / 2008-06-11 23:23
Komentarze do wiadomości: Warszawa szuka miliardów.
Wyświetlaj:
Andre7 / 2008-06-16 19:04 / Tysiącznik na forum
A może zamiast kolejnej linii metra pomysleć o likwidacji wąskich gardeł w mieście np. ulica Prosta przed rondem Daszyńskiego (2 pasy, 1 pas, 2 pasy), wiaduktach na najbardziej zapchanych skrzyzowaniach oraz o obwodnicy miasta ? Nie mówiąc o remoncie mostów. Będzie taniej a metro niech buduje prywatny inwestor za własne pieniądze ..
Naprawde metro nie jest niezbędne do Euro ..
anty POPiS / 83.23.170.* / 2008-06-12 13:32
Jaki majątek? Toż to po wizycie przyjaciela z zachodu była kupa gruzów!!!! Dziś po PRL-u odbudowany sprzedać za bezcen bo cała polska odbudowała to badziewne miasto.
Oddajcie mi moje pieniądze jakie płaciłem na odbudowę Stolicy.....złodzieje.....
historyk / 89.77.44.* / 2008-06-11 23:23
a co potem jak już ten majatek się wyprzeda
anty POPiS / 83.23.170.* / 2008-06-12 13:35
Potem zaczną sprzedawać nas niewolników,,,,,, jak by co to mam "gazrurkę" na obronę.... Ale poważnie -sprzedaje się tylko raz - potem to się tylko patrzy jak majątek budowany przez pokolenia jest marnowany i wywożony, albo likwidowany.
ktośtamnagórze / 89.77.128.* / 2008-08-11 18:54
"Władze miasta już zapowiedziały, że pierwszą inwestycją do skreślenia w ramach oszczędzania na metro będzie zainicjowana przez PiS odbudowa Pałacu Saskiego warta 550 milionów złotych."

Głosowałem na PO ,ale mimo to muszę przyznać ,żę pisułary miały dobry pomysł z odbudową pałacu Saskiego.Uważam ,że odbudowa pałacu Saskiego jest potrzebna dla stolicy.Przyciągnie do Warszawy więcej turystów,będzie pomnikiem historii,oraz pokaże jak Warszawa była kiedyś piękna.Linia metra na euro 2012,wydaje mi się zbędna ,ponieważ ludzie ci przylecą zza granicy lub przyjadą własnym środkiem lokomocji,więc zadam tu pytanie po co w takim razie im metro jak nawet do niego nie wsjądą ,a nawet jak by wsiedli to gdzie by nim pojechali???Jak ktoś chce zwiedzać Warszawe to przyjedzie tu w celach turystycznych z przewodnikiem.
Natomiast ten co przyjedzie do Warszawy na euro to przyjedzie na euro i pojedzie,może zostanie z tydzień sobie pozwiedza za pomocą taksówki,lub wynajmie przewodnika ,ale bardzo w to wątpię.Jedno jest pewne,że pałac Saski zwrucił by się szybciej niż metro.Ponieważ dwie linie metra nie zrobją żadnego wrażenia na obcokrajowcu,natomiast pałac Saski spewnością tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dla przykładu mogę podać dwa przykłady np.Paryż lub Rzym.Czemu ludzie tam jeżdzą?????!!!!Żeby podziwjać metro????!!!!!Czy ,żeby podziwjać dziełą sztuki i zabytkowe objekty???!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!Proszę ,żeby ktoś kompetentny wreście ruszył muzgiem i zrobił coś pożytecznego dla stolicy.Mieszkaniec stolicy,który żałuje oddanego głosu na Hanne Gronkiewicz-Walz,oraz na Donalda Tuska

Najnowsze wpisy