wazne cos na zycie

prol / 2008-01-21 14:58
pytanie moje to
czey jest mozliwe zalozyc polise na np mojego ojca ale bez jego wiedzy
osoba ta ma 53 lata jestem w stanie placic skladki miesieczne 500zl
problem w tym ze ojciec nie chce sie zgodzic poniewaz uwaza ze skoro chce to zrobic to mu smierci zycze ale ja chce poprostu w razie jego smierci odzyskac to co on stracil w zyciu prosze o pomoc tu lub na emeil
Wyświetlaj:
prol / 2008-01-21 15:00 / portfel / Młody Leszczu
dodam ze rowniez ojciec nie zgodzi sie na badania i tego typu rzeczy
dlatego moze wyjsciem jest np polisy w kilku firmach po np 50000 pln czy wtedy tez sa jakies inne wymogi ??
lezdrub@interia.pl / 79.185.71.* / 2010-09-20 22:25
prol.Nwet na 50 tys ubezpieczenia trzeba skadać oswiadczenie o stanie zdrowia ubezpieczonego (ankieta zdrowotna). I on to oswiadczenie musiaby podpisać. Polisa musi być na niego.

Pani mogłaby za niego płacić skadki. To jak najbardzej jest dozwolone.

Jezeli chciaby to zrobić i jest zdrowy, to wówczas firma wystawia polisę.

Szczegóowe zapytania na e-mail. Jezeli jest zdrowy. To może mieć polisę na życie z bardzo szeroką ochroną nnw, cieżkie zachorowania, patne pbyty szpitalne z powodu choroby i wypadku. Może tym bedzie zainteresowany. Z tej dodatkowj ochrony swiadczenia są wypacane ubezpieczonymu. Czyli ojcu. Szczegóły wielkośći ochrony mogę podać na e-mail.
Marcin.Felipe / 83.7.231.* / 2008-01-22 12:38
nie jest możliwe!!! w przypadku, o którym mówisz Ty byłbyś ubezpieczającym, a Twój ojciec ubezpieczonym. Na wniosku o zawarcie ubezpieczenia potrzebne są obydwa podpisy. Spróbuj Ojca namówić na polise ochronną z opcjami dodatkowymi. Wtedy będzie miał świadczenia za uszczerbek na zdrowiu czy pobyt w szpitalu. Jednak głównym punktem zakresu ubezpieczenia będzie życie. Pozdrawiam serdecznie. Marcin
prol / 2008-01-23 20:56 / portfel / Młody Leszczu
dzieki :))
aaudytor / 2010-09-22 12:20 / Bywalec forum
Firm i ofert jest tyle na rynku, że jeśli chcemy aby ten wybór był jak najwłaściwszy warto skorzystac z opinii niezależnego eksperta, wiem że na jakieubezpieczenie.pl jest taka mozliwośc, nawet sprawnie to tam działa.
Margareth / 2010-09-22 15:12 / Bywalec forum
Ekspert to jedno, ale to co jest ważne na tej stronie to duża ilość artykułów o tym jakie ubezpieczenie kiedy warto wykupić czy jak sobie radzić w trudnych sytuacjach typu zalanie
aaudytor / 2010-09-29 21:29 / Bywalec forum
To prawda, generalnie większośc klientów ma mniejsze czy większe problemy z wyborem ubezpieczyciela, czy dobrej oferty, ale tego typu porady w wielu tego typu przypadkach moga pomóc.

Najnowsze wpisy