Forum Forum inwestycyjneForex

Wciąż te pytania o FUNTA

Wciąż te pytania o FUNTA

skomentuj
Rasta / 201.51.40.* / 2008-04-22 23:40
Ludzie ZACZNIJCIE MYŚLEĆ!!!
Weźcie do cholery statystyki z poprzednich lat, jeżeli co roku przed wakacjami był wzrost kursu funta, to i teraz też tak będzie (bo ludzi kupują), jeżeli nie ma wzrostu co roku przed wakacjami, to tym bardziej funt w roku 2008 osiągnie dno (z uwagi na zawirowania gospodarcze na świecie). Sami zacznijcie myśleć!!!

Co do funta, LUDZIE czy wy nie wiecie że inni też mają internet, wyobraźcie sobie pana X. który mieszka w Los Angeles, widzi że jego waluta słabnie w stosunku do euro, przegląda statystyki, i widzi że Euro spada wobec jakieś tam ZŁOTÓWKI w jakimś tam kraju który nawet nie wie gdzie leży. Widzi że trwa to już dobre 3 miechy, więc się decyduje i wymienia 100 000 dolców na złotówki, i na tym zarabia. Tylko że panów X. są setki, i dlatego ta waluta będzie rosła, bo zwiększa się jej wartość, bo KAŻDY CHCE MIEĆ ZŁOTÓWKI!!. CO do funta dodatkowo jest 2 mln polaków którzy co miesiąc wymieniają funty za złotówki. Czyli wartość zł jest coraz większa, bo każdy ją chce mieć, a w każdym normalnym kraju, nikt nie dodrukuje pieniędzy ot tak, więc wartość pieniądza wciąż rośnie!!! BO KAŻDY CHCE MIEĆ A NIE DLA KAŻDEGO STARCZY!!!

Jeszcze dodatkowo, wpływ ma Euro 2012 które ma być w Polsce!!! więc ludzi chcą tu inwestować!!! i inwestuje w ZŁOTÓWKACH które wymienili a nie w Euro!!! DALEJ UE pompuje w Polskę KASĘ! I też to robi przy pomocy ZŁOTÓWEK a nie EURO, bo musi WYMIENIĆ EURO NA ZŁOTÓWKI!!! Bo tylko w złotówkach można w Polsce coś kupować i opłacać pracowników!!

Prostota to klucz do wszystkiego!!!

Dalej sami sobie dopowiadajcie.!
Wyświetlaj:
Chmielec / 149.254.192.* / 2008-06-03 20:24
No pieknie... moze tylko ze jak tak dalej pojdzie to zadna polska firma nic nie sprzeda za granica a dobija ja importerzy i allegro gdzie za polowe ceny bedzie mozna wszystko kupic. Polowa Polski wyjedzie z horrendalnie drogiego kraju i zostanie dziurawe koryto...
Pozdrowki
maciejssa / 92.40.13.* / 2008-05-31 03:24
hehe brawo ;-))
ENIGRANT Z ANGLII / 82.37.3.* / 2008-05-31 22:13
funt spadnie do poziomu euro to tylko kwestia czasu jeszcze anglicy beda musieli sie ratowac przed spadkiem wartowci funta zamieniajac je w euro ale david cmeron tego nie zrobi gordon zrobilby to ale z 2 lata nie bedzie juz rzadzil a cameron jest eurorosceptykiem chcacym min wprowadzic karty obywatelstwa dla ludzi z ue. ten kraj sie sype anglicy zniego wyjezdzaja przyjezdzaja ludzie z uni ale jest ich coraz mnie bo pl litwa slowacja tam jest coraz lepiej i coraz mniej ludzi stad jedzie do anglii dla pracy - a nas tu chca bo jestesmy pracowici i bliscy kulturowo ale nas coraz mniej tu przyjezdza bo nam sie nie oplaca ale sie oplaca ludziom z indii iraku congo zibabwe i sie robi kocioo kulturowy to rozsadza ten karaj od wesnatrz anglia sie konczy k kazdy kto tu zyje to wie! tu sie robi kase i stad spiieprza
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy