Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Węgry: Boją się Orbana i apelują do Clinton

Węgry: Boją się Orbana i apelują do Clinton

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2011-06-27 21:17 / Tysiącznik na forum
Węgierska Unia Wolności boi się gospodarza........
ACdeusz / 83.13.95.* / 2011-06-27 19:28
Szkoda że Orban nie jest polakiem. Polska gospodarka szybko by się podniosła z upadku. PO sprzedaje co się da. Jak wszystko sprzeda to pewnie podziękuje za rządzenie. Kierowanie państwem bez rozprzedawania majątku Polski jest dla PO za trudne.
UPR reakcjonista prawicowy / 89.73.214.* / 2011-06-27 22:46
nie jestem fanem PO (broń Boże!) ale nie mogę słuchać tego pier....a o "sprzedawaniu majątku narodowego", nauczcie się wreszcie, że prywatne jest ZAWSZE lepsze od państwowego, a jak pokażecie mi firmę prywatną źle zarządzaną (nie wątpie że takie są) to ja wam udowodnię że ogłosiła ona bankructwo, albo niebawem to zrobi, a źle zarządzana państwowa? dostaje większą pomoc z budżetu!
a poza tym o jakim "majątku narodowym" mówicie ciągle??? skoro to jest "majątek" to czemu do cholery co roku z pieniędzy podatników do niego DOPŁACAMY??? to chyba sprzeczne z definicją majątku? to nie są aktywa tylko pasywa skoro od 20 lat trzeba rok do roku do nich dopłacać!
już się cieszę / 77.252.223.* / 2011-06-28 10:17
Szanowny UPR.Chińczycy o tym nie wiedzą dlatego wykupują USA. Pewne działalności człowieka np. ,,hodowla,,dzieci czy opieka socjalna, czy instytuty badawcze wydają się być deficytowe w pierwszym horyzoncie.Bez odruchów filantropijnych gatunek musi zginąć i dzieje się to już na poziomie bakterii.Czemu dopłacamy obecnie do prywatnych banków i to dużo więcej niż wyśmiewanych PGRów? Problem jest natury moralnej.Prywatny właściciel w założeniu obecnym, mniej wykrada dóbr ogólnospołecznych i więcej ich wytwarza niż wyspecjalizowane w przechwytywaniu tychże i inercyjne w działaniu tzw. ,,elity,, pasożytnicze warstwy uprzywilejowane w dostępie do wypracowanego dochodu, a to już jest problem moralny, nie ekonomiczny.Prywatny tak naprawdę oznacza: jestem królem minikrólestwa, gdzie sam decyduję o następstwach mego działania
rozwado / 2011-06-27 16:54 / Tysiącznik na forum
Ponure geby Maciarewicza i Orbana zawisly nad Europa.
Ludzie listy piszą(albo robią) / 62.148.66.* / 2011-06-27 16:38
Całkiem jak nasze ambasadory niedawno,tylko uni do Uni pisali. Jak komuniści robili przewrót na Węgrzech to im było dobrze.Pisali, ale do Stalina z podziękowaniem.

Najnowsze wpisy