Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Widełki i akcje spoza WIG

Widełki i akcje spoza WIG

pentago / 156.17.234.* / 2009-11-09 12:35
Witam, ostatnio kupiłem kilka akcji Elkopu za jeden grosz. Nosiłem się z zamiarem sprzedania ich za dwa grosze, jednak przy składaniu zlecenia sprzedaży otrzymałem informację, że limit jest większy od górnych widełek. Co to dokładnie oznacza? Mimo to złożyłem ów zlecenie. Czy te akcje zostaną normalnie sprzedane za dwa grosze, kiedy osiągną tą cenę, czy może jednak się tego nie doczekam?

Ponadto w tabeli posiadanych przeze mnie papierów artościowych przy wierszu dotyczącym akcji Elkopu w rubryce saldo jest poprawna ilość posiadanych przeze mnie akcji, natomiast w rubryce Własne widnieje 0 (podczas gdy dla akcji innych spółek wartości w obu tych rubrykach zawsze były identyczne). Czym to
jest spowodowane? Jakie są konsekwencje takich danych?

Dodam, że korzystam z systemu transakcyjnego Sidoma w ING Securities.

Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
1q2w3444 / 79.184.131.* / 2009-11-12 11:53
http://marketbase.pl/index.php/artykuly
broniu77 / 2009-11-11 15:20 / portfel / Bywalec forum
Tęż korzystam z sidomy.Jeżeli chodzi o Elkop to jest on w notowaniach jednolitych a ja nie kupuje takich akcji więc Ci nie pomogę.A jeżeli chodzi o saldo zerowe to sie nie przejmuj też tak mam po ok. trzech dniach saldo i własne bedzie takie same
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy