Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wielka Trójka z Detroit dostanie 15 mld dolarów

Wielka Trójka z Detroit dostanie 15 mld dolarów

Wyświetlaj:
Wapniak / 2008-12-13 15:56 / Tysiącznik na forum
Ciekawe, czy jak moja własna firma padnie celowo lub ją okradnę, jakiej pomocy, darowizny mogę się spodziewać od Państwa czyli od Was szanowni Forumowicze i nie tylko... Chyba coś nie kapuję....
ZIOMEK18B / 2008-12-15 10:30 / portfel
Bravo!!!!, Ja też prowadzę firme i chętnie bym przetańczył cudze pieniążki ..a gdy brakło by na wysokie wypłaty dla kadry
wyciągnął bym rączkę do państwa.(do kiszeni podatnika)
Niech padną jak sa nie gospodarni,zrobią miejsce nowym firmą (na tym polega chyba kapitalizm) słaby musi odpaść
T. / 81.190.70.* / 2008-12-12 22:44
Nie martwcie się o przemysł motoryzacyjny amerykański . Oni sobie poradzą trzy razy szybciej niż pozostali producenci na świecie. Amerykanie nie pozwolą , aby trzy miliony ludzi poszło na bezrobocie ! Kryzys prędzej Europę dosięgnie a nie USA . Martwcie się lepiej jak sobie Europa poradzi . Ile ludzi będzie pozbawionych pracy i środków do życia . W Polsce zawsze martwią się o kogoś , a nie widzą swojej biedy .
olur / 2008-12-10 17:49 / Bywalec forum
Socjalistyczne USA to papierowy tygrys,który rozdaje nie swoje pieniądze.Kto będzie następny w kolejce po społeczny kapitał?.Przecież nie można zbankrutowac więc nie są potrzebne żadne kompetencje.Jak to ma się do gospodarki rynkowej i konkurencji???.
berdos / 2008-12-10 16:35
wydaje mi sie ze obecnie amerykanskie auta juz nie sa tym samym co wczesniej. obserwuje zmiany na przykladzie jeepa i szczerze mowiac nowe wersje sa nawet gorsze niz klasyczne modele. w zwiazku z tym chyba nie bylo by zal tych marek i z zaciekawieniem czekam jaka galaz gospodarki zglosi sie jako nastepna 'bo cierpi za nie swoje bledy'...
dddddfg / 87.207.148.* / 2008-12-10 13:16
Ja tez mam kłopoty finansowe bo przepiłem za dużo. Kto mi da, ja żądam. Niech żyje duch czerwonego brata.

Najnowsze wpisy