Forum Forum finansoweBanki

Wielki problem, jak wypłacić kase ?

Wielki problem, jak wypłacić kase ?

Lukasz87 / 212.160.234.* / 2008-01-08 23:17
Witam pare miesiecy temu bylem w angli zalozylem sobie konto w banku barclays to najzwyklejsze darmowe, karta tez darmowa szczegolow dokladnych nie znam ( jak co mam wszystkie papiery) gdy przyjechalem do polski dostalem jeszcze po tygodniu ostatnia wyplate i moje pytanie jest jak sprawdzic ile mam na koncie ? jak wyplacic kase ? czy ja mam wogule jakis debet bo jesli mam to nie chcialbym go naruszyc ? jak to sprawidzic.. Dziekuje za pomoc.
koless / 149.254.192.* / 2008-01-09 19:02
Jak nie masz dostepu przez internet to raczej nie sprawdzisz w Pl. (To osobna umowa, z pinem i innymi danymi jakie wpisujesz potem na ich stronie) Mozesz jedynie poczekac na wyciag to wysla Ci na adres jaki podales. Chyba ze PKO BP cos zakombinowalo z Barclayem bo mi sie wyswietla reklama naganiajaca na fundy i takie tam. Sprawdz czy nie wspolpracuja. A debetu raczej nie masz bo to zwykle konto a nie debetowe. (tani bilet to 3-4 stowki... trzeba sie bedzie przeleciec, tylko uwazaj zeby Cie nie okradli rodacy bo sa kliki ktore tylko zyja z polskich naiwnych. A przelew to 20 f. Lepiej odzalowac niz starcic wszystko i jeszcze w morde dostac. powodzenia

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: