Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Winiecki: W rozliczeniach PIT wygrała wygoda urzędników

Winiecki: W rozliczeniach PIT wygrała wygoda urzędników

Wyświetlaj:
inwestor niezależny 1 / 89.77.122.* / 2009-09-26 14:25
Tow. Winiecki ( prawie 20 lat w PZPR) został uznany przez sąd za winnego. Towarzyszu Winiecki proszę zaprzestać ataki na innych a zwłaszcza ataki na PIS czy Pana Prezydenta RP. Ja Was rozumiem. że chcecie dostać się do RPP i chcecie przypodobać się PO, którą jej założyciel nazwał podobną do PZPR, antymodernizacyjną a Tuska nazwał też po imieniu. Przypominam towarzyszowi, że Wasz partyjny kolega (o mniejszym stażu w PZPR) nazwał
Tuska IMPOTENTEM finansowym.
Stmn / 87.220.38.* / 2009-09-26 18:05
eee, a gdzie w artykule słowo o PiS lub prof. LK?
prawiezaratralalala / 77.254.136.* / 2009-09-26 20:05
A jednak...
Tow. Winiecki tak przyzwyczaił swoich (trzech) wiernych słuchaczy do tego, że cała jego profesura zbudowana jest na wyśmiewaniu PIS-u, że ci teraz automatycznie biorą wszystko o czym on pisze na konto PIS-u.
Co by nie powiedzieć, cfaniak!
man13 / 2009-09-27 23:50 / Tysiącznik na forum
Do wyśmiewania PiSuarów nakłaniają tacy komentatorzy jak Ty, sceptyk, 213.158.199.* czy inwestor niezależny 1.
Piszcie odpowiedzialnie i na temat to będziecie mogli się spodziewać takiej samej reakcji od adwersarzy.
EKO / 89.78.127.* / 2009-09-26 14:03
Szanowny Panie Winiecki, na czym polega brak konkurencyjności czy wydajności polskiego informatyka z zachodnioeuropejskimi ? niech mi to pan łaskawie wyjaśni. Bo to polska firma a nie zachodnia ? Głupszy jest ? upośledzony ? słabo wykształcony ? przecież jeszcze jakiś czas temu zachodnie firmy biły się o polskich programistów ? może nadal się biją ?
U-bot / 83.26.221.* / 2009-09-27 17:06
to właśnie takich "analfabetów ekonomicznych" jak Ty ma na myśli Winiecki pisząc o tym, że jak ludzie nie będą musieli sami wypełniać PIT to tak samo jak w socjaliźmie nie będą mieli zielonego pojęcia o tym że płacą jakieś podatki z których utrzymują państwo, budżetówkę itp..
Twój dylemat najprościej wyjaśnić tak: na tamtym (zachodnim) rynku pracy brakuje dobrych programistów i dlatego płacą za ich pracę lepiej niż u nas (widać u nas nie ma niedoboru programistów, jak się on pojawi to zapewniam Cię że ich płace u nas będą wyższe niż tam, zresztą pewnie niektórzy polscy pracodawcy płacą tak jak na zachodzie, muszą bo wyjechali by oni do roboty na zachód - ot i cała filozofia wolnego rynku pracy UE :).
niewierzący ateusz / 83.22.134.* / 2009-09-26 19:18
to jest właśnie problem,ckolera wie dlaczego tak jest,w polskich firmach nawet z większośviowym udziałem kapitałem zagranicznego polskim pracownikom nie chce się płaxcic konkretnych pieniędzy, w tych firmachh zatrudnia się też francuzów czy anglików i płaci się im według stawek zachdnich,a polskim pracownikom młodym ludziom ze znajomością języków z doktoratami często zrobionumi na uczelniach niemieckich płaci się jakieś kwoty rzędu 5 tys ,a gdy taki młody rzuca robotę w polsce i zatrudniua się na zachodzie płacą mu normalne pieniądze takie jak niemcowi czy belgowi, i potem zdziwienie że polskie firmy przegrywają z zachodnimi, czasami to naprawdę zadziwia mnie głupota polskich menedżerów
man13 / 2009-09-26 12:03 / Tysiącznik na forum
Czy można bez decentralizacji władzy doprowadzić do uaktywnienia społecznego? W centralnie sterowanych społeczeństwach im "szara masa" jest mniej świadoma tym łatwiej się nią kieruje.
sceptyk / 2009-09-27 21:30 / Tysiącznik na forum
Właśnie dlatego mamy takie merdium jak grupa TVN, żeby "szara masa" była jak najmniej świadoma.
No i takich diesli w necia jak man13, MN4 czy zwolennikpis
bazazpodstawąpyta / 213.158.199.* / 2009-09-26 13:09
cytat z dzieł Lenina?
sceptyk / 2009-09-27 21:28 / Tysiącznik na forum
Zapewne wykreślony przez cenzora money.pl wpis jasno odpowiadał tow. partyjemu Winieckiemu, że autorem tej durnej ustawy jest nie kto inny, tylko wolnorynkowa i lYberalna partia PLATFORMA OBYWATELSKA pod przywództwem Słońca Peru Dolnalda Tuska.

Pamiętamy. Rozliczymy.
man13 / 2009-09-27 23:53 / Tysiącznik na forum
Kogo Ty możesz straszyć rozliczeniem impotencie?
niewierzący ateusz / 83.22.134.* / 2009-09-26 11:25
to ani wygoda urzędnków anu głupota rządzących,chodzi o to by tzw przeciętny kowalski nie miał świadomości ile POdatku płaci,chofzi o to by kowalski nie miał świadomości,że za łaskowośc rządzących fundujących mu łaskawie to czy tamto i tak sam płaci,że rządzący nic kowalskiemu nie dają a jedynie zarządzają wspólną kasą,, nie jestem pewien czy słowo zarządzają jest tu właściwe,ale boli mnie głowa,więc nie będę szukał lepszego określenoa co robią rządzący z naszą wspólną kasą

Najnowsze wpisy