Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wirus świńskiej grypy dotarł do Niemiec

Wirus świńskiej grypy dotarł do Niemiec

Money.pl / 2009-04-29 12:36
Komentarze do wiadomości: Wirus świńskiej grypy dotarł do Niemiec.
Wyświetlaj:
życzliwy / 217.11.139.* / 2009-04-30 10:29
Pogoń za kasą osiągneła stan absurdu na tym świecie.
Najlepszą ochroną przed epidemią są kwarantanny. Już dawno w Europie powinno się je wprowadzić.Każdy przylatujący z kraju gdzie jest epidemia powinien przejść kwarantanne.
Naraża się tysiące ludzi na chorobę i nawet śmierć , bo stracą linie lotnicze , bo jest kryzys.
Jest to absurdalne.Koszty leczenia , nieszczęścia są na drugiej szali. W pierwszej kolejności powinni zachorować ci co sie przedewszystkim martwią o swoja kasę- właściciele linii lotniczych i ministrowie zdrowia w europie. Od Meksyku w końcu nie zależy gospodarka świata i wstrzymanie wyjazdów tam to tylko jakaś strata na kilu linii lotniczych i biur podruży . Niech wreszcie zaczną myśleć Ci od których coś zależy.
dddddddddd44545 / 217.74.68.* / 2009-04-29 12:36
Czy wszystkich pasazerow tego samolotu umieszczono w izolatkach ? Jezeli nie, to to jest o kant d.
życzliwy / 217.11.139.* / 2009-04-30 10:38
oczywiście ,że takie działanie jest pozorne i nic nie daje .
rano słyszałam wypowiedź ,, no napewno będż przypadki śmiertelne w Europie , ileś tam ludzi na grypę umrze.
Morze służbom zdrowia to pasuje , bo przy takich epidemiach umierają słabi schorowani - będą z głowy nie trzeba będzie wydawać na ich leczenie. Zamiast ich dobijać bedzie selekcja naturalna i nie będzie winnego.
Ja jestem oburzona zachowaniem służ zdrowia w Polsce i Europie w tej sytuacji. W takich właśnie sytuacjach wychodzi , ile wart jest człowiek dla urzędników.

Najnowsze wpisy