Forum Forum inwestycyjneForex

Obawy o świńską grypę

Obawy o świńską grypę

Money.pl / 2009-04-28 09:21
Komentarze do wiadomości: Obawy o świńską grypę.
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-28 11:43 / Tysiącznik na forum
Twoja wizja jest warta przerwy na cygaro i dobrego kieliszka :)
Maks_ / 2009-04-28 11:49 / Tysiącznik na forum
Wizja Sieroty zachęciła mnie do dobrej kawy (kieliszka w pracy nie wolno), a z cygarem poczekam do 4 zł za USD :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-28 11:58 / Tysiącznik na forum
najwazniejsze w tym wszystkim Panowie nie tracic cierpliwosci i nie poddawac sie stadnym emocjom i emocjom w ogole, kto przetrwa falowanie rynku majac gotowe ten wygra, niedawno ostrzegalem Dona w temacie xau ale mamy rozne wizje, cale nieporozumienie wynika z nieznajomosci przyczyn 'dodruku zielonych' i skutkow jakie rodzi inflacja kredytowa a jakie zwykly dodruk pieniadza i wypuszczenie go na rynek, przyklad Niemiec z lat 20-ch nie ma w obecnych okolicznosciach zastosowania, juz sa 1-sze symptomy ,ze jest odwrotnie anizlei przepowiadal tlum
cala bajka polega na siegnieciu do zrodel obecnego kryzysu i wszystko staje sie jasne:) pozdrawiam i pijemy kawe bo rynek bedzie jeszcze troche konsolidowal sie w dosc ciasnym pasmie
greenstar / 2009-04-28 11:20 / Pogromca jeleni
a ja tak sobie mysle, że te kasę z MFW to raczej na pokrycie deficytu budżetu, choc się wypieraja, że nie.....................a na interwencje to szkoda kasy, tym bardziej, że do oddania będzie nie 20 mld a ok 50.................drogi kredyt.....................widać poziom desperacji jest wysoki
Maks_ / 2009-04-28 11:27 / Tysiącznik na forum
A ja tak sobie myśle, że to pic z tą linia kredytową - za chwilę okaże się, że to nie linia kredytowa tylko pożyczka (taka jak Węgier) i rzeczywiście na pokrycie deficytu. Cały czas mam w pamięci robiącego w porty Chlebowskiego z rozbieganymi oczkami, mówiącego, że musimy zrobić wszystko, by zmniejszyć deficyt...
Niech tylko KE uruchomi procedurę nadmiernego deficytu, a inwestorzy będą spieprzać tam, gdzie jest bezpieczniej - od kilku dni realizują transakcje krzyżowe na inne waluty, ale regionu, więc gadki o osłabianiu walut regionu mogą sobie wsadzić... gdzieś :-)

Pozdrawiam
tara / 2009-04-28 11:34 / Tysiącznik na forum
Witam o ile tak bedzie bo juz czytałam ,ze Bruksela uruchamia procedure nadmiernego deficytu w Polsce ,to pln poleci na pysk i czy zdazymy jeszcze zakupic jakiegos dolca po nizszych cenach od obecnych.Bidnymaniek co robisz sprzedajesz dzisiaj ?
tara / 2009-04-28 11:38 / Tysiącznik na forum
Teraz tak trzyma sie kurs jak przed burza tylko w ktora strone poleci boje sie abym nie zaliczyła padaczki teraz z babci kasa sprzedam a pozniej nie odkupie jej nizej ,prosze wypowiedzcie sie co myslicie .Bax juz wypowiedział sie co by zrobił ale prosze jeszcze o opinie innych bo co wiecej głow jak ,to sie mowi ,to nie jedna.
bax / 2009-04-28 11:23
najłatwiej jest jednak zachecic duzych graczy bo widza o co gra??????? a teraz jest o co
bax / 2009-04-28 11:26
mozna na to i z 2 strony popatrzec a moze ktos sie wystraszyl ze za bardzo tego zlotego umocnia bo to tez mozliwe nie ma obrotu zagranica z gieldy znikla a tak zachecona wroci
sierota marycha / 2009-04-28 11:39 / Tysiącznik na forum

nie ma obrotu zagranica z gieldy znikla a tak zachecona wroci

BAX, obcy kapital nie wroci do EU, wlaczajac Polske bardzo dlugo, co wiecej kapital bedzie wysysany tam gdzie beda wyzsze stopy, a wyzsze beda w Stanach, pisalem troche o tym w czytance, moje hipotezy ze urokolchoz tego bajzlu nie prztrwa sa bardzo relane, USD bedzie umacnial sie, przyjdzie taki dolek ze majac gotowe pomnozysz ja w niewairygodny sposob - kwestia cierpliwosci
hryniewka / 87.204.243.* / 2009-04-28 09:21
Proszę Was dajcie spokój z tą świńską grypą, mi się wydaje że nadchodzi kolejna fala ostrej spekulacji na naszej walucie i tym razem dolar może przebić 4 zl ,ale tego oczywiście nikt nie jest w stanie przewidzieć
sierota marycha / 2009-04-28 09:26 / Tysiącznik na forum

mi się wydaje że nadchodzi kolejna fala ostrej spekulacji na naszej walucie

to nie spekulacja
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-28 11:16
hmm... imho nie bezposrednio ale posrednio, rudy moze jest dobrym pilkarzem ale wali notorycznie do swojej bramki a opcje to byl gwozdz do trumny wynikow finansowych... jak rozpieprzy nastepne 20 duzych baniek jak w kasynie lekka reka (bo teraz to czysta loteria wpuszczac ta kase na rynek) to wogole mozna krzyzyk postawic na dluzszy okres.... zwykli ludzie nie dadza rady

to jest oczywiscie tylko jedna z wersji, nie sledze tego wszystkiego - dociera do mnie jedynie echo i na tej podstawie taki obraz sie gdzies zarysowal... pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy