Witam!

Yogii / 2006-11-18 20:34
troche sie naczytalem i stwoerdziałem ze cos trzeba z tymi pieniedzmi zrobic... mam 1500zł jest w III kl LO i chciałbym zainwestowac na giełdzie... tylko nie wiem jak sie zabrac za to .gdzie isc do kogo ? mógłbym prosic o prady?
Wyświetlaj:
dimel / 2006-11-24 00:40
Najwygodniej chyba byłoby Ci założyć rachunek w mBanku. Oprócz funkcji typowych dla rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego masz tam możliwość zainwestowania na giełdzie lub w funduszach inwestycyjnych. Jeżeli nie boisz się podjąć ryzyka utraty tych pieniędzy, polecam giełdę, jeżeli jesteś do nich mocno przywiązany - fundusze.
W pierwszym przypadku masz szanse się czegoś nauczyć, w drugim wycofać je po jakimś czasie z zyskiem.
zainteresowany / 2007-03-21 21:19
witam ja mam 16 lat mam troche kasy na studia i postanowiłem je zainwestować. wykupiłem akcje funduszy pioneer nie nażekam zarobilem po roku ok 8.000 zł przy kapitale 30.000 zł to calkiem nieżle teraz mam zamiar zainwestować bezpośrednio w akcje! tobie na pozcątek radze zainwestować w fundusz jeśli akceptujesz ryzyko( nie jest aż tak duże) to wykup sobie akcje lub akcje średnich lub małych spólek rynku pol pozdr pa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy