Forum Polityka, aktualnościKraj

Wjechała do przejścia. Biegli orzekli: niepoczytalna

Wjechała do przejścia. Biegli orzekli: niepoczytalna

Wyświetlaj:
Pyclik / 2014-12-25 03:14 / Tysiącznik na forum
Prokuratura:
A co z prawem jazdy?
A co z lekarzem , który dopuścił do wydania tegoż prawa?
.driver. / 81.190.63.* / 2014-12-23 00:01

prokuratura umorzyła śledztwo w jej sprawie.

Oczywiście.
Chwilowa pomroczność umysłowa w chwili popełnienia wykroczenia wszystko załatwia. Natomiast fakt,że o mały włos nie pozbawiłaby życia kierowcy którego samochód ominęła o centymetry nikt nie bierze pod uwagę.
Nasuwa się pytanie , jaki lekarz wydając zaświadczenie o zdrowiu ,gdy zdawała egzamin na prawo jazdy nie stwierdził niepoczytalności u tej pani ?
- Teraz,gdy przejadę na czerwonym świetle skrzyżowanie i potrącę człowieka też będę rżnął głupka i powiem ,że widocznie chwilowo straciłem poczytalność umysłową i proszę skierować mnie na badania do tych samych biegłych co badali tę panią ...
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-22 17:16
Nie czy poczytalna posiedzieć troche by mogła a zaraz spadnie odsetek ciężkochorych na umysł. Szczególnie po różnorodnych wypadkach którymi ostatnio jakos ponownie obrodziło. I przykład laluchny podpowiada co zrobić jak sie za ostro narozrabia. Żółte papierki i... jeździmy dalej bo co... zabiorą???
Ciekawski474 / 217.76.125.* / 2014-12-22 16:43
Kto jej dał zaświadczenie o stanie zdrowia gdy się starała o prawo jady?? Nazwisko doktora-kilometrowa kolejka murowana. A może to paniusia z gatunku tych z "pomrocznością jasną" i woli mieć "żółte papiery" niż wyrok na koncie ???

Najnowsze wpisy