Forum Spółki giełdowe LPP SA

Właściciel Reserved "w pułapce średniego rozmiaru". Na globalizacji skorzysta Zara, nie LPP

Właściciel Reserved "w pułapce średniego rozmiaru". Na globalizacji skorzysta Zara, nie LPP

Wyświetlaj:
Ssdsdsds71 / 5.172.247.* / 2016-04-21 13:20
Reserved/LPP/Zara/M&M itd

Jeden pies - sprzedają najtanszą Chińszczyznę za największa cenę.

w/w "marki" już dawno przestały być sklepami, w których warto kupować ubrania.

Zaczynam rozumieć tych, co wyjeżdżają za granicę na wyprzedaże.
Ulla / 83.31.35.* / 2016-04-20 15:21
ale na prawde nie wiem dlaczego zara - ich jakosc rowniez jest nie najlepsza a nawet slaba - reklamacje czesto sa nieuwzględnione i jeszcze ceny sa kosmiczne
w_zielinska / 2016-04-20 10:12
Reserved to kolejna sieciówka, w której trudno znaleźć coś dobrej jakości. Już dawno nauczyłam się oceniać materiał i jakość uszycia, żeby nie naciąć się na drogich bublach, bo coraz trudniej znaleźć dobre ubrania w takich miejscach. Nic dziwnego, że idzie im coraz gorzej.
reo / 77.91.18.* / 2016-04-20 08:32
rozmiarowka jak dla krasnali i jakosc to wiekszosc badziewie nadajace sie do prac na polach ryzowych
Marion Claned / 176.10.104.* / 2016-04-20 06:42
Dalekosięzny skutek niszczenia polskich firm przez ostatnie 8 lat.
40469 / 93.105.177.* / 2016-04-19 22:05
Jestem ciekaw kiedy Sergio Tacchini pozwie ich za ukradziony znak firmowy Tallinder. Jest niemalze identyczny.

Co do samej firmy, ja ciuchy kupuje u nich ale tylko i wylacznie w promocjach (wyprzedażach) 2 razy do roku wydaje u nich 500-700zl i mam wszystko co potrzebuję.
DA653 / 171.25.230.* / 2016-04-19 21:08
RESERVED MAJĄ DOBRE CIUCHY, JAKOKOŚĆ, CIEKAWE WZORNICTWO, ALE ZA WYSOKIE CENY
zUK / 86.180.199.* / 2016-04-19 20:11
Ale w Londynie to on zarobi kase na Oxford Str.W UK jest same kwiaciaste badziewie,w dodatku niebieskie....Wiem co pisze!Angielki/nie liczac tych w tv/ ubieraja sie jak wlasne ciotki!..
Aga 0707 / 81.190.49.* / 2016-04-19 19:59
LPP i jego wszystkie marki tj Reserved, Mohito, Sinsay , to jedynie chińska produkcja sprzedawana w Polsce i ma polskich włascicieli. LPP i jego marki Reserved i inne nie są ani polską marką ani polską produkcją. 2 mężczyzn nie mających pojęcia szyciu, założyło firmę odzieżową produkującą w Chinach i sprzedającą buble za wysokie ceny w Polsce. To wszystko.
Nareszcie Polki i Polacy się na tym badziewiu poznali.
Nie mylić i nie obrażać prawdziwych polskich marek odzieżowych, które wykonują rzetelną pracę i znają się na kroju krawiectwie, materiałach oraz produkują w Polsce np Pretty One
Pauliś / 77.65.94.* / 2016-04-19 14:40
Ciuchy spółki LPP są tak drogie, a tak beznadziejnie tandetne, że masakra.
Swetry po jednym praniu się wyciągają, mechacą.
Ostatnio kupiłam sweterek w Mohito, założyłam go 3 razy i się zmechacił.
Nawet go jeszcze nie prałam.
Sukienka za prawie 200 zł też zmechacona.
Te ciuchy są ładne, ale strasznie drogie i słabe gatunkowo.
Mam gdzieś takie rzeczy, przestaję kupować w tych sklepach.
Jestem za tym, by wybierać polskie marki, ale niestety, w tym przypadku to nabijanie kasy kilku osobom.
Gdyby oni jeszcze te ciuchy szyli w Polsce, gdyby polskie krawcowe na tym zarabiały...
A tak, oni szyją je w bangladeszach za miskę ryżu, a sprzedają kilkadziesiąt razy drożej.
Albo jakość tych ubrań się poprawi, albo definitywnie rezygnuję z zakupów w sklepach LPP.
Dziękuję za uwagę:)
Smok_Wawelski / 5.174.54.* / 2016-04-19 13:20
te same bzdetne i złej jakości ciuchy w każdym hipermarkecie, gdzie nie wejść tam królują wyłącznie sklepy różnych marek LPP, a tak naprawdę są to ubrania jednorazowe (do pierwszego prania) warte może 1/3 półkowej ceny.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy