Forum Polityka, aktualnościKraj

Wniosek o odwołanie prezesa NFZ satysfakcjonuje lekarzy

Wniosek o odwołanie prezesa NFZ satysfakcjonuje lekarzy

Wyświetlaj:
1star2t / 94.78.177.* / 2012-05-28 16:42
Co się dzieje? Gdzie się podziali Polacy? Co otworzę telewizor, to prawie sami żydzi albo zafajdane komuchy.
bydlę wedle kabotyna Bartoszewskiego / 93.105.240.* / 2012-05-27 21:22
Kowal zawinił cygana powiesili, ale takim działaniem charakteryzują się platformerskie łajdaki z tym czerwonawym szajgecem zwanym Arłukowiczem.
Wapniak / 2012-05-27 12:04 / Tysiącznik na forum
Słusznie. Następny będzie mądrzejszy... a czas leci.
Pacjent Polak / 195.206.127.* / 2012-05-25 14:51
Zafajdan naczelna rada lekarska i jeszcze bardziej zafajdany tusk z arłukowiczem.
Wszystko co robicie jest przeciw pacjentom.
Może i obecny prezes NFZ nie jest doskonały, ale On jest setki razy mądrzejszy od was - i dlatego musi odejść.
Lekarze zarabiaja już nawet ponad 20.000 na miesią + dyżury + prywatna praktyka i ciągle im mało. Nie podoba się im też, że ktoś śmie ich kontrolować!
My pacjenci mamy do tego prawo, a PrezesPaszkiweicz jest jedną z niewielu osób w polityce, które nie boją się tuska i popierniczonych układów!
NONNOCERE / 78.8.7.* / 2012-05-25 11:59
ich bossem tuskiem za śmierć wielu osób chorych na raka którym nie dano szansy przeżycia
JUYUYUIYIU / 95.41.10.* / 2012-05-25 10:57
Pan Premier juz tyle dla nas zrobil Z PANA KOP.co te pisiory popsuly naprawil to tylko margines poleczny albo zasrane mohery
Mamy orliki, stadiony , gaz lupkowy , euro2012. LIKWIDACJA PRZYNOSZACE STRATY PRZEMYSLU, PODNIESIENIE WYSOKOSCI EMERYTUR.
JAKO JEDYNI OMINELISMY KRYZYS NA PLUSIE .
PISIORY ZAZDROSZCZA TERAZ WIDZA JAK SIE POWINNO RZADZIC.
NAWT POCIAGI SIE PRZEZNICH NA CZOLUWE PIORA BO BADAJA WRAKI PPIJAKOWWW
dgen / 2012-05-25 10:22 / Tysiącznik na forum
panie tusk - dosyć mydlenia oczu !
wg konstytucji za zdrowie Polaków odpowiada rząd a nie jakiś arłukowicz, nfz czy dyrektor szpitala powiatowego.

jako przedsiębiorca corocznie odprowadzam terminowo składki zdrowotne w wysokości około 3.000 zł rocznie ale od kilku lat nie korzystałem z leczenia "państwowego".
w tym roku diagnoza lekarska spowodowała, że byłem zmuszony szukac konsultacji lekarza kardiologa dla mojej córki - okazało sie , że najbliższy możliwy termin to listopad 2012 r. (rejestracja była w marcu br).
pytam więc pana co mam robić ?
czekać na pogorszenie stanu zdrowia dziecka czy zapłacić i iść do prywatnego lekarza ?
czy nadal mam opłacać składkę zdrowotną w terminie, a usługę za którą tę składke opłacam będę otrzymywał po pół roku albo wcale ?

i jeszcze jedno pytanie ? - jak nazwać kogoś, kto pobiera (a ustawowo wręcz wymusza) opłatę i zobowiązuje się do wykonania usługi ale jej nie realizuje ?
podpowiem: u nas na takich ludzi mówi się złodziej i oszust.

PS
próbowałem wysłać maila o podobnej treści na adres mailowy premiera ale od jakiegoś czasu jest on nieaktywny i "odbija".
gtx / 213.238.121.* / 2012-05-25 10:22
Lekarzy być może satysfakcjonuje, pytanie tylko czy pacjętom też będzie lepiej? Niech zwalniają kogo chcą ale niech wreszcie przełoży się to na jakość świadczonych usług medycznych !! W polsce niestety jest tak że jak idziesz się keczyć prywatnie to masz wszystko, państwowo już niestety czekasz miesiącami. Co najdziwniejsze i tu i tu leczą ci sami lekarze !!!!! To po co płacę przez całe życie składki na ubezpieczenie skoro nastawienie do mnie służby zdrowia jest negatywne i traktowany jestem ( jesteśmy , bo większość obywateli tego kraju jest w tej styuacji) jak zło konieczne. Od dawna wiele osób mówi aby rozpieprzyć NFZ w takiej formie jak jest i pozwolić ludziom ABY ICH PIENIĄDZE ZE SKŁADEK mogły być wpłacane do prywatnych ubezpieczycieli/opieki medycznej, a jakaś ich część , jeśli to konieczne , wsparła by te osoby bez ubezpieczenia, tak jak jest to np. w usa. Niestety lekarze boją się o swoje dochody i bronią się przed takim rozwiązaniem , bo życie zweryfikowało by kto z nich to konował a kto lekarz.
suzzik / 87.248.77.* / 2012-05-25 14:03
A wystarczy ustawa o pracy lekarz i innych o zatrudnieniu w jednym miejscu pracy. A tych co biorą łapówki pozbawić prawa do wykonywania zawodu.
Punch / 31.11.183.* / 2012-05-25 10:13
Spojrzenie gubernatora "franka", jak by tu tym Polacken jeszcze dokopać.
Mystbringer / 2012-05-25 09:45
"zarządzenie prezesa NFZ sprawiło, że część chorych na raka miało problemy z dostępem do chemioterapii niestandardowej." ...mówmy otwarcie. Część chorych po prostu zmarło.

Najnowsze wpisy