Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wojna na Ukrainie: W ciężkich starciach zginęło 150 separatystów

Wojna na Ukrainie: W ciężkich starciach zginęło 150 separatystów

Wyświetlaj:
normalny człek / 77.254.6.* / 2014-07-04 15:01
Cieniutko - liczbę rzeźników nasłanych KGBandziorem ocenia się na 18 000 - 20 000 osobników.
renia smolkowska 29 / 212.14.47.* / 2014-07-04 11:04
Przy takich wynikach separatyści powinni przestać istnieć już od dwóch miesięcy. Zostali zabici wskutek bombardowań zwykli mieszkańcy tej miejscowości. Separatyści w porę się wycofali. zwykła propaganda ukraińska a nasze ośrodki informacji publicznej zgodnie z dyrektywami naszych decydentów od propagandy powtarzają te kłamstwa propagandowe. Na marginesie tej informacji , do listy zbrodni wojennych reżimu kijowskiego zostają dopisane kolejne 150 ofiar cywilnych tej brudnej wojny terrorystycznej z ludnością Republiki Donieckiej. Kijów wypełnia posłusznie rozkazy Waszyngtonu w zakresie prowadzenia tej wojny. Te działania mają dokładnie taki sam charakter jak amerykańska wojna w Iraku i Afganistanie [ wybić i zniszczyć jak najwięcej]. Następnie wejdą firmy USA i odbudują to wszystko a Kijów będzie zpożyczony w bankach USA po9 wsze czasy.
prawdziwy polak / 83.12.121.* / 2014-07-04 11:16
czy firma w której zarządzie zasiada syn wiceprezydenta USA Joe Bidena - Hunter- już rozpoczęła wydobywanie ropy ze złóż łupkowych na Ukrainie czy własnie trwa oczyszczanie terenu pod inwestycję z nieprzychylnej ludności ?

Tak- nazywam się Oleg M********* - jestem generałem FSB odpowiedzialnym za walkę propagandową z czytelnikami Money.pl. Ja i moich 30 tys. podwładnych codziennie podszywamy sie pod polaków i piszemy, piszemy, piszemy. Internauci z money znani sa z przenikliwego umysłu, zdolności analitycznego mysłenia i wyciąganie wniosków. To naprawdę tegie umysły. Dlatego poprosiłem Putina o kolejne 5 tys. funkcjonariuszy bo juz nie wyrabiam.
rwtwrtrwtr / 83.12.121.* / 2014-07-04 10:59
ciekawe czy gdybyśmy my tak masowo zabijali ślązaków (separatystów/terrorystów) chcących oderwania Śląska od Polski i przyłączenia do Niemiec to media w Unii tak ochoczy przyklaskiwałyby naszym poczynaniom?

Najnowsze wpisy