Forum Forum finansoweBanki

wpłata pieniędzy przez PKO do BRE

wpłata pieniędzy przez PKO do BRE

haarp / 2009-05-05 20:28
Witam mam pytanie dotyczace wplaty pieniedzy przez bank PKO do banku BRE zastanawiam sie czy jesli dzis przed poludniem wplacilem pieniadze to czy jeszcze tego samego dnia pieniadze wplacone w banku PKO benda na koncie u klienta banku BRE ? druga sprawa to ile kosztuje taka wplata bo mnie pani realizujaca zlecenie skasowala 10zl!!! czy to nie za drogo toche ?
Wyświetlaj:
miisisjdd3 / 89.174.119.* / 2009-05-06 10:38
niestety opłaty w pko poszly ostatnio w gore... jezeli wplacales w ajencji, to odbiorca dostanie kase moze w piatek, ale najprawdopodobniej w polowie przyszlego tygodnia; jak w oddziale pko bp, to najprawdopodobniej jutro. jezeli chodzi o wplaty obce w oddzialach bankow, to teraz wszedzie jest drogo. pewnym wyjsciem jest zalozenie konta standardowego w eurobanku (bez oplat), wowczas polecenie przelewu kosztuje tylko 2,95. ale eurobank nie wszedzie jest. najlepiej jednak wplacic kase komus znajomemu, i niech przeleje przez net, wowczas kasa trafi do odbiorcy najszybciej.
Sawatin / 2009-05-12 09:07
ja z kolei gdy mam wpłacić pieniądze to obcego banku a nie mam dostępu do internetu, korzystam z usług banku spóldzielczego - oni chyba do wszystkich mają przelewy po 2,50

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: