Forum Forum finansoweInne

Wpłata (przelew, przekaz) koron czeskich na konto walutowe.

Wpłata (przelew, przekaz) koron czeskich na konto walutowe.

loku / 178.72.200.* / 2013-01-28 19:55
Witam.
Założyłem konto w Katorze Walutowym w Alior Banku. Do konta dostałem darmowy rachunek walutowy w koronach czeskich. Pracuję w Czechach i chciałbym w jakiś tani sposób przesłać zarobione pieniądze na konto walutowe aby móc je wymienić na inną walutę. Przelew zagraniczny jest w Czechach dość drogi. Czy znacie jakiś niedrogi sposób wykonania takiej transakcji (próbowałem kontaktować się z PayPalem, ale z odpowiedzi którą otrzymałem przewalutowaliby mi pieniądze na złotówki i znowu na korony zanim trafiilyby na konto).
Wyświetlaj:
Tomek kantor / 83.5.166.* / 2018-03-14 12:52
Witam
Zapraszam do naszego kantoru internetowego ;
www.ekantorfunt.pl
Posiadamy rachunki w czeskich i polskich bankach.
Przelewy są darmowe a transakcje rozliczane w kilka minut.
Prowadzimy również kantor stacjonarny w Cieszynie.
Zapraszamy :)
faze / 2014-06-25 22:05
Witam!
Mam taki sam problem. Z moich doswiadczen, najbardziej oplacalna opcja jest wymiana koron w zwyklym kantorze w Polsce. W Aliorze jak i w innych bankach nie ma mozliwoscifizycznej wplaty koron na konto walutowe(no chyba ze sie myle?), przez co nie przelejesz za darmo koron do "AliorKantoru" jak i innych kantorow internetowych. Zrobilem kiedys test i zakupilem w "AliorKantorze" korony, zeby sprawdzic czy pobieraja prowizje za przelew koron do Czech. W Aliorze za przelew nie zaplacilem ani zlotowki, natomiast bank w Czechach pobral prowizje za przyjecie pieniedzy w wysokosci 300CZK!!! To samo w druga strone...za wysylke kasy do Polski zaplacilem w Czechach 300CZK. Probowalem tez wyplacac kase z czeskiej karty w bankomacie w Polsce(nie polecam!), natomiast platnosci karta w polskich sklepach to strata na kursie okolo 0.0015 wiec nie tak zle.
Czy ktos z Was, pracujacych w Czechach ma inny sposob na wymiane waluty? Czy znacie jakis bank w Polsce, ktory prowadzi konta walutowe w koronach czeskich i przyjmuje transakacje gotowkowe?

Pozdrawiam
Tomek kantor / 83.5.166.* / 2018-03-14 13:10
Witam
Zapraszam do naszego kantoru internetowego ;
www.ekantorfunt.pl
Posiadamy rachunki w czeskich i polskich bankach.
Przelewy są darmowe a transakcje rozliczane w kilka minut.
Prowadzimy również kantor stacjonarny w Cieszynie.
Zapraszamy :)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: