Forum Polityka, aktualnościKraj

Wybory samorządowe. Złożono doniesienie na Kaczyńskiego

Wybory samorządowe. Złożono doniesienie na Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
sejm to sejm a nie sąd / 178.180.216.* / 2014-11-28 17:52
z tym doniesieniem jest tak, jakby panienka swobodnych obyczajów, przez kogoś zdzirą została nazwana i na jej wniosek sprawa o rażącą obrazę czci i godności osobistej trafiła do komisji złożonej wyłącznie z wyżej wymienionych.
scoti / 109.241.85.* / 2014-11-28 18:32
Mało orginalne, główka słabo działa!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bodek___ / 31.61.129.* / 2014-11-28 18:01
złe porównanie - dlaczego porównujesz prawego obywatela do panienki lekkich obyczajów??!
wojd / 109.243.240.* / 2014-11-28 17:06
PO powinno zdawać SOBIE sprawę, że PSL też IM wycięło numer i jak tak dalej pójdzie, to za rok premierem będzie Fred Flinston i to on będzie dobierał PO na dokładkę. Poza tym, dziwnym trafem to w województwach zachodnich, niby-bastionie PO, było najwięcej głosów nieważnych. To co, tam sa same debile - wyborcy? Wychodzi na to, że wyborcy na tej głupszej ścianie wschodniej są bardziej rozgarnięci? No, no, kto by się spodziewał? W TV zawsze mówili, że to ZACHÓD Polski jest bardziej światły, a tu proszę - niespodziewajka taka...
środek / 109.241.85.* / 2014-11-28 18:40
Głupota nie zna granic. Tylko na wschodzie głosować nie potrafią bo nie rozumieją co czytają , a zachód zbojkotował ten bajzel świadomie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Prokurator 888 / 81.190.242.* / 2014-11-28 16:28
Natychmiast do sadu TEGOco powiedzial --,,dorzniemy watahe,,--moze gdzies poleci i wszystko sie zmieni''--mocodawcow --Cyby
Mlody wyborca / 81.190.242.* / 2014-11-28 16:05
Tylko jeden oskarza -moze bedzie jeszcze z 10 Czyzby reszta to same falszeze myslalem ze jest ich mniej. I jak im wszystkim dac z liscia.?
1miro / 90.149.74.* / 2014-11-28 16:03
Mamy przecież zdolnych informatyków w tym kraju, trzeba zrobić z tą chołotą twardy reset. Wiejska precz!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Dziadek 836 zl / 81.190.242.* / 2014-11-28 15:55
Widzisz Prezesie !! Tusk zrobil wielka karyjere miedzynarodowa--okradajac i zniewalajac --gluchych ,slepychi nierozsadnych Polakow..A Ty co? Wpiszcie i poczytajcie -GOOGLE---,,Naukowcy pisza o nieprawidlowosciach wyborczych'''--------Dlaczego na ten temat niema dyskusji - tu i wTV.
pr rpr / 199.67.203.* / 2014-11-28 15:28
To co się stało wczoraj to mistrzostwo świata.
1:0 dla Pana prezesa

Nawet TVN nabrało się na ten wyciek "briefu" dla posłów.
Okazało się, że nic takiego strasznego tam nie było. Nazwali po prostu rzeczy po imieniu i tyle.

Słuchacz TVN nie zanotował że to wyciek "briefu" tylko to że wybory zostały sfałszowane, było wiele nieprawidłowości, prezydent temu przyklaskiwał a winna jest partia rządząca.
dgen / 2014-11-28 15:13 / Tysiącznik na forum
ten "członek" z komisji pewnie jutro będzie gościem programu "wstajesz i łżesz" ewentualnie pogada z tw stokrotką na antenie, kto wie może nawet zatańczy z gwiazdami ?
ryszardw / 83.22.48.* / 2014-11-28 15:11
no cóż, dowodów ponoc niema, ale awaria systema , roznice w ocenach, i dziwna gra jaka toczyła PKW.
Oczywiści mozna powiedziec ze mam tzw zespół spiskowej teorii dziejów ;- ale czyz jest inny na tym swiecie.
Xyman / 86.33.50.* / 2014-11-28 15:07
Cóż prawda w oczy kole, wiadomo przeto, że nie ważne kto głosuje a kto głosy liczy.
Co tu się obrażać, tak było i będzie!
Andrre40 / 2014-11-28 15:02
Wszyscy członkowie komisji wyborczych powinni złożyć pozew przeciwko Kaczyńskiemu. Może wreszcie opamiętałby się nawiedzony przywódca PIS-u i wyleczyłby się z własnych kompleksów.
niwzab / 83.25.208.* / 2014-11-28 14:18
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
m-53 / 95.49.176.* / 2014-11-28 15:00
Poszedł do prokuratury - ale najpierw zawiadomił prasę.
A ta w ramach kampanii wyborczej i popierania jedynie słusznej strony kwestię nagłaśnia i wywala na czołówki.
A zawiadomieniom o "nieprawidłowościach" jakoś miejsca nie poświęca.
kkkkkk477 / 91.226.50.* / 2014-11-28 14:25
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
kkkkkk477 / 91.226.50.* / 2014-11-28 17:13
O co Ci chodzi? Uderzyłem Cie własną bronią i Cię boli? Czemu nazywasz gościa kretynem? Jeżeli pracowałbym w jakimś miejscu i wykonał jakiś projekt, a jakiś chory człowiek bezkarnie nazwałby mnie oszustwem to są 2 opcję. Prosta i prymitywna dać mu w mordę, albo podać do sądu. Opcja nr 1 jest najbardziej skuteczna przy takich ograniczonych osobach, ale jako że nie da się tego zrobić, a pozatym nie warto schodzić do tak niskiego poziomu, to wkorzystał jedyna pozostałą opcję. Nie po to się staram, działam uczciwie, żeby ktoś sobie m.in mną wycieraczkę wycierał i zbijał kapitał polityczny kłamiąc na mój temat.

Oczywiście napiszesz, że nie musiał od razu lecieć do mediów i że na pewno z PO. A skąd wiesz, że media nie przyleciały do niego jak się dowiedziały że jest pozew i po prostu powiedział co myślał bo czuł się urażony. Jeżeli Kaczyński może lecieć do mediów i głosić swoje oszczerstwa to jak się inaczej bronić. Poza tym to Kaczyński pierwszy mąż stanu wykorzystał burzę jaką media zrobiły w okół wyborów. Nawet szef wiadomości Polsatu się przyznał że niepotrzebnie wywierali presję i niepotrzebnie publikowali sondaże o których wiedzieli, że są niewiarygodne zanim je puścili. Ci co mają mózg wstrzymują się z ocenami do wyjaśnienia sprawy, ale niestety są u nas w Pańśtwie i to na wysokich stanowiskach osoby, które wolą rozkręcić zadymę, żeby zdobyć kilka punktów procentowych. Czym bardziej ludzie sfrustrowani tym lepiej dla niż. Są jak sępy.

Poza tym dlatego właśnie nie lubię Pis, ze przyciąga największe bagno wyborcze, frustratów, pieniaczy, prymitywów, takich jak właśnie ty sądząc jedynie po twojej ostatniej wypowiedzi

Czemu mnie nazywasz ćwokiem? Czemu piszesz, że ktoś musi pracować na mnie? Tak samo jak Pis, najpierw mnie bezpodstawnie zjechałeś, a później zaleciałeś insynuacją że jestem z elitą, i biedni ludzi na mnie pracują a ja się o*********. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z prawdą, ale powiedziałeś swoje, piątkę sobie sam przybiłeś jaki jesteś wspaniały i nieomylny.

Najnowsze wpisy