Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wybory w PO. Kto wygra pojedynek o władzę w partii?

Wybory w PO. Kto wygra pojedynek o władzę w partii?

Wyświetlaj:
diouxxon / 194.33.72.* / 2013-10-27 00:06
Mój nos mi pdpowiada, że takiemu gościowi nie można powierzyć 2 złotych. Jakoś mu źle z oczu patrzy...
rywert / 83.7.112.* / 2013-10-26 22:27
wiecej kartek niz głosujących. Niezle sie bawia a u nas gości tow. Bida.
kondonald / 82.143.177.* / 2013-10-26 20:34
Zbyszko z Bogdańca, Jurand ze Spychowa, Donald z Gdańska, Grzegorz z Chetyna
czuć zgniliznę / 188.146.65.* / 2013-10-26 19:20
partia - taka zjednoczona, taka zwarta, w żadnym przypadku wodzowska, a tu darcie kotów wśród działaczy idzie w najlepsze. Ciekawe, czy przed tymi wyborami szło w najlepsze dookoptowywanie nowych członków do tzw. podstawowych organizacji partyjnych.
bsf / 213.238.78.* / 2013-10-26 12:57
PO co komu wybory nieudaczników ?

Prawie każdy obywatel UE od dziś może leczyć się tam gdzie chce. Wyjątek stanowią Polacy, a wszystko przez rząd Tuska

Z uwagi na opieszałość rządu, Polsce - jako jedynemu państwu należącemu do Unii Europejskiej - nie udało się wprowadzić w życie unijnej dyrektywy o transgranicznej opiece medycznej. Dyrektywa ta w całej UE wchodzi w życie od dziś. Tylko w naszym kraju będą kłopoty.
EEE562 / 88.199.88.* / 2013-10-26 20:52
nie pasuje nie potrafisz zarobić na siebie i rodzinę to jedz na saksy tam ci wszystko za darmo będzie, żyj jak król ,polaczek na zachodzie dobrze się ma a w swoim kraju tylko narzeka i na siebie zarobić nie potrafi twierdząc ze to wina rządzących będą PISiory u władzy będzie to samo nic się nie zmieni, Rób sam to co lubisz zarabiaj i bĄdz szczęśliwy a nie tylko narzekacie jakby w Polsce mniej było takich ja ty to w końcu było by lepiej tym którym nie pasowało pojechali do anglii kupili domy maja obywatelstwo i żyje im się lepiej a ty dalej jeden z drugim nic nie robisz tylko narzekacie i czekacie kiedy komuna wróci i da wam jeść. pozdro dla ZWYCIĘZCÓW.......

Najnowsze wpisy