Forum W wolnym czasiePodróże

wycieczka z biurem podróży

wycieczka z biurem podróży

fergi / 2011-05-30 15:03
witajcie, wybieram się za półtora miesiąca na wycieczkę z biurem podróży, zastanawiam się jednak czy nie zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami, które mogłyby w trakcie podróży zaistnieć, jak np. zagubienie bagażu, problemy z zakwaterowaniem itp. chciałabym mieć możliwość wtedy odzyskania moich pieniędzy, czy możecie mi powiedzieć co powinno znaleźć się w takim ubezpieczeniu? może wiecie jakie powinnam wybrać? nie chcę żeby na wczasach na których mam wypocząć, zamiast się relaksować zostanę oskubana z pieniędzy!
Wyświetlaj:
Triz / 2011-06-01 13:39 / Bywalec forum
Każde lepsze biuro podróży może Cię ubezpieczyć za dodatkową opłatą. Nie musisz nigdzie szukać, chyba, że zastanawiasz się nad biurem podróży.
fergi / 2011-06-01 13:45
niestety moje biuro nie miało takiego ubezpieczenia dlatego szukam na własną rękę
kolk / 2011-06-01 09:40
Generali ma w swojej ofercie ubezpieczenie turystyczne - podróżnik, możesz je sobie sprawdzić, w polisie tej zawarte jest KL, NNW, masz ubezpieczony bagaż i w razie gdyby coś zostało odwołane lub zmuszeni bylibyście do wcześniejszego powrotu to też od takiej ewentualności jesteście zabezpieczeni

Najnowsze wpisy