Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyczekiwanie na zagranicę

Wyczekiwanie na zagranicę

dżeju / .* / 2005-02-15 09:06
Komentarze do wiadomości: Wyczekiwanie na zagranicę.
Wyświetlaj:
koleś / .* / 2005-02-16 20:05
strzelec nadchodzi-"OJCIEC BRAĆ?"- BRAĆ!!!!!!!!!!!!
koleś / .* / 2005-02-16 20:05
strzelec nadchodzi-"OJCIEC BRAĆ?"- BRAĆ!!!!!!!!!!!!
koleś / .* / 2005-02-16 20:04
strzelec nadchodzi-"OJCIEC BRAĆ?"- BRAĆ!!!!!!!!!!!!
mike / .* / 2005-02-15 21:42
jakos nie mam przekonania do IRENY, wycofuje sie rowniez z rekomendacji zakupu PIASTA, za duza stagnacja panuje na papierach tej spolki....
IRENA / .* / 2005-02-15 15:45
jeszcze dziś jestem do wzięcia . jutro odlatuję:)
rybka / .* / 2005-02-15 10:45
Macie moze jakies namiary w sieci na fajny programik do analizy? Piszecie o jakichs flaszkach, lukach, swiecach i innych bajerach, a ja niestety moge sie tylko temu przygladac.
dżeju z Ampli / .* / 2005-02-15 11:40
ja używam nielegalnego Metastocka, ale na poratlach internetowych i stronach poświęconych giełdzie są darmowe programy oferujące podstawowe możliwości. mnie wystarczy śledzenie linii trendu, obrotów i ew. formacji takich jak flaga, spodek czy trójkąt, które wg. mnie sprawdzają się najlepiej. BTW, nie mówiłem o Ampli? wyczytałem to z kursu, nie znając wczorajszego popopoopopopołudniowego kominokatu, tfu. komunikowatu, KOMUNIKATU. ale byłem ostatnio b. zajęt a pozycję należało zająć wczoraj lub dziś na otwarciua "flaszka" to taka moja spolszczona nazwa małej flagi (no bo jak nazwiesz małą flagę - flażka!)a w ogóle to wszystko pięknie idzie jak jest kapitał na giełdzie, a jak go nie ma to nawet dobre infa nie są w stanie rozruszać kursów na dłużej, czyly trzeba uzbroic się w cierpliwość i zostac longiem prznajmniej na short term!
Giant / .* / 2005-02-15 19:36
Gratuluję Ampli, sprawdziło się.Ze swojej strony "zabawa" na giełdzie emocjonuję mnie od krótkiego czasu, dlatego z przyjemnością czytam Wasze komentarze.Z mojej strony zostałem z PKO BP po 26,7 i nie bardzo wiem czy czekać czy zwiewać?Jest też Elektrim, kolejna zagadka oraz Mieszko.Może ktoś z forum z dłuższą praktyką na giełdzie doradzi?
dżeju / .* / 2005-02-16 11:27
dzięks za gratulacyje, dziś pogratuluj mi Simple, bo też pisałem
Giant / .* / 2005-02-16 18:58
Gratuluję Simple i zapytuję co Ci duży nos podpowiada na najbliższą przyszłość?
waldek s / .* / 2005-02-15 09:42
Chłopaki a co z HOOP ??? co tam na wykresach. A ten stoploss to z jakiego programu. Sorry za naiwne pytania.
dżeju edukator / .* / 2005-02-16 11:37
tak Panie Waldku, Pan się nie boi, tralallala, śpiewał Kazik :)stop-loss to rodzaj zlecenia PKC, które zostanie wykonane jak kurs osiągnie określoną wartość. wcześniej nie jest widoczne w arkuszu zleceń. W momencie, gdy cena spadnie do określonej w zleceniu ceny aktywacji, twoje zlecenie jest realizowane po każdej cenie. innymi słowy jest to obrona kapitału - kurs spada a ty ucinasz straty. podobnie działa zlecenie stop-loss na kupno - po przekroczeniu określonej ceny aktywacji kupujesz po kazdej cenie. innymi slowy poruszasz się z trendem - kupujesz rosnącą spółkę.W praktyce kiedy kurs podczas sesji podlega silnym wahaniom bardzo łatwo jest wypaść z rynku kiedy kurs chwilowo tąpnie (tak jak mnie wyrzuciło)
waldek s / .* / 2005-02-16 22:31
Aha. Dżeju. Ten tramwaj jest mój, a reszta jest Twoja.
waldek s / .* / 2005-02-16 22:29
Dżeju E.No to teraz wiem. Kołakowski mówił, że kiedyś wiedział wszystko a teraz coraz mniej. Ja spróbuje odwrotnie z trendem rosnącym, i choć ideału nie osiągnę to bym tylko we właściwym kierunku zmierzał. Dżeju EDUKATORZE - a może byś jakąś pozycję (literaturową) polecił ??? Dziękuję.
dżeju / .* / 2005-02-15 09:06
ludkowie roztomili, dziś czas na Ampli!!!no bo tak: na wykresie flaga po pionowym wzroście (taka formacja najczęsciej zapowiada dalszy gwałtowny wzrost), żeby nie powiedzieć "flaszka" :) obroty maleją, spółka zrealizowała prognozy. ja wchodzęna kredyt banku tez flaszka!!!! co prawda za krótka żeby być podręcznikową formacją, ale kto wie, kto wie... no i jeszcze Simple, ostatnie wybicie mój duży nos mi podpowiedział, ale gdybym chciał go zawsze słuchać miałbym w portfelu prawie wszystkie spółki. w każdym razie na wykresie też krótka flaszka po pionowym wzroscie, lekkie wybicie wczoraj nastąpiło, dziś może być ruch powrotny i wybicie jutro (lub dziś lub w ciągu kilku dni). nie mogę, wczoraj znowu wszedłem w Prochem! na którym poprzednio trochę zarobiłem i następnie jeszcze więcej straciłem. a mówię sobie za każdym razem: nie wchodź chłopie drugi raz w tę samą wodę. wszedłem drugi raz w EPN bo mi się szkoda zrobiło, że mnie stop-loss wyrzucił po 12,7 i odkupiłem po 16,5! troszkę mię emocyje poniosły, ale już opanowałemOrle, orle, ja Grab1, ja Grab1, wzywam Cię, odbiór
dżeju dżejowski / .* / 2005-02-16 11:26
hm, hm, sam się dziwię, jak akcje idą pod moje dyktando, wczoraj Ampli dziś Simple, tylko w tak pięknych okolicznościach przyrody jak obecne na rynku to nie wiem na jak długo starczy pary, w każdym razie ja będę wchodził na kilka dni, long to nie dla mniea ja mam spadający Prochem, skaranie boskie z tym InzynieremProchemu co mnie ciągle mamiale wypatrujmy flag i flażek tudzież flaszek, to pewniaki. jak powiadają, lepszy pewniak w garści raz na kilka tygodni niż niepewniak codziennie
orzeł / .* / 2005-02-15 15:19
dementuję że ożeł to nie ja czyli orzeł i to tyle
dżeju / .* / 2005-02-15 14:19
łer ar ju? end łot ar ju duing?dziś kwasu ciąg dalszy, wszystko mam na czerwono, pocieszają mnie tylko PP Alchemii co mi się pojawiły na rachunku, ale kiedy handel nimi, a kiedy przydział akcji i wejście ich na giełde dalibóg nie wiem. nie moge sie doczekać bo moze wreszcie wyjde na prosta (jak w tzw. miedzyczasi jeszcze troche nie strace, co mi przychodziło wyjątkowo łatwo)
strokuś / .* / 2005-02-15 14:45
sukces na dziś: wyjście z MSW po 6,95 :-)grunt to zachować spokójale TFI ARKA w tym roku już chyba nie będzie najlepsze, jak dalej będą czynić takie inwestycje :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy