Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na giełdzie wyczekiwanie

Na giełdzie wyczekiwanie

guru / .* / 2005-03-08 19:56
Komentarze do wiadomości: Na giełdzie wyczekiwanie.
Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-03-09 18:45
A moj portfelik to:7BC, MNI, MCI, MSX. Netia, OPTEK, SOFT, STX, i czarna owca WSIP procenciki podam pozniej jak policzeOrzelku jak tam masz jeszcze 7bc? po ile puszczacie softbanka???
strokuś / .* / 2005-03-10 06:12
co do softa to chyba po ile jeszcze dokupujemy :)ps. ustaw zlecenie s na 50 - może znowu ktoś się pomyli ;)
orzeł / .* / 2005-03-09 11:57
ja mam Cię jeszcze ze swissem :)
Giant / .* / 2005-03-09 15:13
Orle, Strokuś,co sądzicie o moim amatorskim portfeliku?MIESZKO 35.56% NETIA 7.07% OPTIMUS 28.31% POLMOS LBN 22.97% SWISSMED SWD 6.07%
hajdi / .* / 2005-03-09 18:42
co do twojego portfelika to posiadam tylko albo az NETIE i OPTKA
żona / .* / 2005-03-09 14:55
Mój drogi Orle!!Nie powinieneś być przez przypadek w pracy?? Hiihihi. Uważaj na siebie...
orzeł / .* / 2005-03-09 11:48
widzisz to jest tak że coś podobnego mamy w myśleniu o zakupach - ja intensywnie myślę o molu ale nie bardzo wiem czego się pozbyć - wszystkie spółki które mam są tak rewelacyjne że nie sposób sprzedawać:)
strokuś / .* / 2005-03-09 10:48
Orzełku, specjalnie dla celów Twoich badań podaje portfelik:ALPRAS 8.83%BETACOM 23.35%MOL 31.64%SOFTBANK 24.69%TPSA 11.35%konsoliduje portmonetkę wokół mniejszej ilości większych spółek - głównie ze względu na chęć zmniejszenia ilości czasu poświęcanego giełdzie
hajdi / .* / 2005-03-09 18:43
Z twoich papierkow mam tylko Softbanka
strokuś / .* / 2005-03-09 10:38
9.IIIUBS has lifted its price target for Hungarian oil and gas group MOL to HUF 20,000, Bloomberg reported on Wednesday. So far there has been anyone who put MOL's price target to above HUF 18,000.The UBS analysis must have contributed greatly to the fact that MOL's share price has risen to over HUF 16,000 on the Budapest Stock Exchange (BSE). The reputation of the Swiss investment bank has increased substantially in the past two years, thanks to its analyses, which predicted future events rather accurately. (UBS was among the first to project an upswing of Egis.)===8.IIIOil group MOL joined OTP Bank in the elite club of listed Hungarian companies with a market capitalization in excess of USD 10 billion.===8.IIIFund managers' top pick is MOLFund managers contributing to the poll were:Aegon Asset Management, Budapest Bank Fund Management, CA-IB (Warsaw), CA-IB Fund Management (Budapest), CIB Fund Management, Concorde Fund Management, Credit Suisse Life & Pension, Credit Suisse Asset Management, Europool, Generali Fund Management, ING Investment, K&H Fund Management, OTP Fund Management, Raiffeisen Fund Management, Vontobel.MOL turned out to be the absolute favourite when asked about individual shares - it was mentioned 8 times, while OTP ranks only 5th. BorsodChem came in second, while Matáv was not picked by any of the fund managers. (They could mention more than one share).
ORZEŁ / .* / 2005-03-09 07:37
witaj Dżej !nikt Cię nie wyklnie bo do tego nie ma żadnego prawa ja ptak prosty jestem i tyle natomiastttttttt...Dla mnie osobiście nie ma nic cenniejszego jak śledzenie portfeli innych osób i możliwość poznania motywów doboru przez nich takich a nie innych spółek. Śledzenie tego jak takie portfel się zachowuje gdy sa wzrosty jak i wtedy gdy są spadki itd itd. JUż ktoś to napisał tutaj że nie da się śledzić wszystkich akcji ale można kilka portfeli :) Ja przyznam mam ustawione portfele dżeja ani hajdiego strokusia i frank (to jest gość) i śledzę na bieżąco jak się zachowują. TO najcenniejsza nauka żadne książki o tym nie napiszą - jeszcze raz napiszę OD POZNANIA MOTYWÓW ZAKUPU BO TEGO NIE KRYJEMY PO ARGUMENTY ZA DECYZJĄ O SPRZEDAŻY ZE STRATĄ. ...................LUB ZYSKIEM :)jA WCZORAJ NA MALUCHACH - 0,3 A NA CAŁOSCI -0.5 % POZDRAWIAM I POWODZENIA DZIŚ
Giant / .* / 2005-03-09 01:02
Zżarło adres, chodziło o maklera, który się pomylił ze zleceniami na PKN, dał nie tę cenę, ilość i spółkę.Chyba jednak ściema, że cena i ilość nie ta to rozumiem ale spółke?
Giant / .* / 2005-03-09 00:52
Hello,zdarzyło się Wa coś podobnego?http://www.b******.pl/wiadom osci/article.html?article_id=1263888 Ja miałem przygodę z Elektrimem ale bardziej przez niewiedze niż pomyłkę.
guru / .* / 2005-03-08 21:49
napiszcie proszę co myślicie o polmosie
Giant / .* / 2005-03-09 00:12
Nabyłem po 54,08, a wcześniej zablokowałem kasę w ofercie pierwotnej, zeby dostać 2%- paranoja.Póki co jestem w plecy ale myślę, że co jak co ale gorzałkę to ludzie będą i w czasie b.... pić.Czekam, jak zwolnie środki (oj zozole, zozole i inne optki tam) to pewnie dokupie.Orle, Strokuś, Anna, Hajdi zastanawialiście sie kiedyś nad gorzką żołądkową?
Giant / .* / 2005-03-09 00:18
Dżeju, co myślisz o %?
anna / .* / 2005-03-09 08:26
Ja kipiłam kilka spółek na rynku pierwotnym i nie straciłam na żadnej. Chociaż na TVN przesadziłam z kredytem i niewiele zarobiłam.Po debiucie zetk.. zrobiłam się ostrożniejsza , obawiam się że Bioton też nie da zarobić, jego wycena jest poniżej ceny emis.Warto kupić spółki sprzedawane przez Skarb pań.Tak jak pisałam wcześniej z mojej analizy wynkia,iż więcej dają zysku fundusze obligacji.Moja kiepska spółka to en.Ja mam nadzieję ,ze dziś nikt nie odpowie na wezwanie i energia odbije :)
orzech / .* / 2005-03-09 18:38
Witaj Anno,Bioton DA zarobić ale nie w ofercie pierwotnej. To spółka na dłuższe trzymanie. Obserwuję ją od 2 lat bo... handluję z nimi ;-) Ponadto te pare procent akcji nie spowoduje żadnych zmian. Cena będzie sztuczna. Potem mogą pojawić się nowe emisje więc znowu rozcieńczenie zysku itp. Zobaczymy na debiucie. Nikt się na to nie będzie rzucał na parkiecie chociaż "gracze pierwotni" (dobre odniesienie do lucdzi pierwotnych:-)) tyle kasy wpłacili na te akcje, że redukcja będzie 98% na bank. Potem klasyczny dół w pierwszym dniu (po 2 godzinach notowań) i tam się zaczaję ;-))
dżeju / .* / 2005-03-09 09:47
owszem, kupując w ofercie pierwotnej można było ładnie zarobić, ale te redukcje...
dzeju / .* / 2005-03-09 08:10
od kiedy wszedłem w Eurofaktor zaraz po debiucie i straciłem, nie interesuję się nowymi spółkami. Nalezy dać spółce rok pobytu na giełdzie, żeby coś o niej sądzić
guru / .* / 2005-03-08 21:30
czy ktoś nie zna jakiegoś redaktora który by napisał coś dobrego o lenteksie [oczywiście w jakiejś bardziej poczytnej gazecie]
guru / .* / 2005-03-08 21:20
ten artykuł to jakby ktoś mówił "spokojnie nie pchać się dla wszystkich miejsca i tak nie starczy"
drops / .* / 2005-03-08 21:14
a ja tam czekam sobie spokojnie z Sanwilkiem :) mój nos mi podpowiada że nie mogę go teraz oddać :))) bo będę żałował...
guru / .* / 2005-03-08 21:00
ratunku ! gdzie są szalupy !?
anna / .* / 2005-03-08 21:22
Guru jest Dzień Kobiet pewnie wszyscy piją kawę i coś tam.Nawet jeśli to koniec hossy to jakieś górki jeszcze będą :) Nie martw się na zapas:)
guru / .* / 2005-03-08 20:56
zastanawiam się czy to łódż podwodna czy Titanik
guru / .* / 2005-03-08 20:52
chociaż ciągle się łudzę że te doły to chwilowe
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy