Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wydatki na badania i rozwój polskim firmom się nie opłacają

Wydatki na badania i rozwój polskim firmom się nie opłacają

Wyświetlaj:
eric777 / 2012-12-05 13:29
"Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów."
- Szymon Peres, prezydent Izraela
azotox / 176.115.87.* / 2012-12-05 12:38
Kryminalna działalność rządów w Polsce w stosunku do badań i rozwoju została usankcjonowana po okrągłym stole. Z wielką determinacją wszystkie rządy prowadziły eksterminację nauki i rozwoju. Listki figowe w postaci projektów celowych, grantów itp. miały przykrywać ich przestępczą politykę. W tej chwili sytuacja przypomina średniowiecze, kiedy to misjonarze z cywilizowanego świata nieśli kaganek wiedzy do dzikich krain, w tym do krainy Polan. Tyle, że dziś żadnym misjonarzom na tym nie zależy.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-05 12:22
Czesi odjechali nam juz dawno - tylko smród spalin z ich skodzin pozostało nam wąchać. Węgrzy , gdy tylko otrząsna sie ze śladów działaności tamtejszych tuskoidów i powiązanego czerwonego ścierwa, tez nie dadza nam szans. A u nas za tuska? Tylko emigracja pozostała tym którzy myśla o przyszłości ...
Coins / 109.173.150.* / 2012-12-05 12:31
A jesli nie emigracja to przynajmniej dzialalnosc z dala od jego pazernych łap. Ciagle sie dziwie, czytamy, ze Polska jest najbardziej konkurencyjna w UE, a u nas nic sie nie produkuje od wojny !!. Po wojnie były samochody, pociągi, statki, potem do rządu doszli czerwoni az do dzis wszystko rozkradaja, sprzedają, a przeciez Polska bez problemu moglaby sie stac perełką w europie i przy okazji rajem podatkowym. Ale lepiej głosowac stadnie na tuskow, buzkow, milerow, kaczynskich niz wybierac fachowcow. Mamy co wybieramy.
jam to ekonomista / 2012-12-05 13:21 / Bywalec forum

a u nas nic sie nie produkuje od wojny !!.

zerknij sobie na kody kreskowe towarów, które kupujesz. Jak zobaczysz na początku nr 590 to znaczy że towar wyprodukowany w Polsce
Coins / 109.173.150.* / 2012-12-05 14:42
No tak ty piszesz o produkcji w mikro ja pisze o produkcji makro. Tak dla przykładu chodzi mi o to co np. zrobila Korea Południowa np Samsung, LG, Kia itd. Chodzi mi o duzy przemysł znany na całym świecie i nie tylko produkowany u nas, ale tworzony od podstaw...

Najnowsze wpisy