Forum Forum prawneCywilne

Wymeldowanie przez głównego najemcę

Wymeldowanie przez głównego najemcę

Alicja86 / 2009-01-22 23:10
Dzień dobry, mam pewien problem. W mieszkaniu w którym obecnie przebywam jestem zameldowana od urodzenia, jednak właścicielem i głównym najemcą lokalu jest mój dziadek. Dziadkowi po śmierci mojej babci "odwidział" się mój pobyt w "jego" mieszkaniu i chce mnie stamtąd wymeldować. Stąd moje pytanie; jakie ma do tego prawo i czy to w ogóle możliwe? Czy może mnie stamtąd wyrzucić bez mojej zgody?
I jeszcze jedno, czy gdy przyjmnuję gości (dodam, że nie chodzi mi o żadne imprezy tylko kontakt z ludźmi, normalne odwiedziny etc) może ich wyrzucać z mieszkania?
Wyświetlaj:
oppenhaimer / 79.163.41.* / 2011-03-19 12:34
możesz mu naskoczyć
Michał Paryjczak / 195.26.23.* / 2009-06-06 01:47
Skieruj Go na badania psychiatryczne oraz niech lekarze Mu przepisza lekarstwa.Mozesz Go oskarzyc o traktowanie i działanie na szkode i inne rzeczy.Mozesz tez uzyc gazu łzawiacego i Mu psiknac w oczy.Dziadek nie moze od tak poprostu rozporzadzac twoimi danymi ani cie do czegos zmuszac, bo z godnie z prawem pod przymusem sie nie liczy i bardzo dobrze.Mozesz przewertowac jeszcze rozne rzeczy to mozesz Mu postawic rozne roszczenia i ograniczenia.Mozesz sprobowac oddac Go do Domu Spokojnej Starosci albo do Domu Opieki Społecznej.Mozesz zgubic albo sprowokowac dziadka zeby tobie zniszczył dowd osobisty, za jakis czas sobie wyrobisz.
boa / 193.19.140.* / 2009-06-12 07:43
Pewnie, że może dziadka trzeba kochać, opiekować się nim a nie uprzykrzać mu starość, nie jest napisane co nim kieruje, że chce się ciebie pozbyć, może jesteś dla niego zagrożeniem , jego własność jego wola.

Najnowsze wpisy