Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wynik BZ WBK pod dużym wpływem jednorazowych operacji

Wynik BZ WBK pod dużym wpływem jednorazowych operacji

Wyświetlaj:
MAXX / .* / 2004-08-02 11:16
Jeszcze jestem ich klientem,ale jak skoncze splacac kredyt to spadam i to szybko .....ten bank to jedno wielkie dziadostwo a szczegolnie od czasu polaczenia BZ i WBK.....
omega999 / .* / 2004-07-28 12:42
Niech sobie planują i analizują, mają takie prawo a ja mam ich głęboko gdzieś, za brak szacunku dla klienta, za wysokie opłaty i prowizje i za kolejki przed okienkami. Widocznie mają jeszcze za dużo klientów skoro nie czas na "właściwą analizę i reformę" w Wielkim Banku K********. Dziękuję za dotychczasową współpracę ale mój czas i ekonomię cenię bardziej niż analityków WBK.życzę dyrekcji WBK i analityką, żeby obudzili się z ręką w nocniku, a klientą tego złodziejskiego "stwora" opamiętania, bo to nie czasy PRL-u, żeby stać w długich kolejkach ze spuszczoną głową marnując swój czas i pieniądze.
Tomasz / .* / 2004-08-02 10:35
dokładnie tak jest, fajne hasełka typu "po pierwsze klient", a klientów mają w d...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy