Forum Forum finansoweInne

Wyniki Alior Banku. Bank zarabia bo klienci trzymają środki na niski procent

Wyniki Alior Banku. Bank zarabia bo klienci trzymają środki na niski procent

Wyświetlaj:
alior uwaga / 5.173.208.* / 2019-11-17 16:20
ja padłem ofiarą tego pseudo banku-straciłem około 4000 zł
w oddziale wpłaciłem pewną kwotę euro na konto w kantorze walutowym aliora , wydałem polecenie pani zmęczonej kasjerce żeby wpłaciła na konto walutowe euro zaczynające się na podane cyfry , kasjerka jwednak wybrała drugie konto złotówkowe na którym euro przewalutowało się na złotówki po kursie międzybankowym, W pośpiechu ufając kasjerce podpisałem dyspozycję.Dwie godziny póżniej interweniowałem w tej sprawie. Po dwóch miesiącach oczekiwania otrzymałem odpowiedż na reklamację,że sam podpisałem dyspozycję , więc reklamacja nie ma uzasadnienia.Wnioskowałem o odsłuchanie zapisu audio z banku , jednak na nic się to zdało.
rozczarowana / 188.252.100.* / 2015-11-06 10:30
W tym banku spotkałam się z najbardziej nieprzyjemną, niekulturalną i niekompetentną obsługą! i to w kilku oddziałach. Nie mówiąc już o tym, iż bank robi problemy przy chęci nadpłacania kapitału kredytu. MASAKRA - to jedyne skojarzenie z ALIOR BANKIEM.
Alior Kant / 82.160.95.* / 2015-11-06 03:03
"Bank zarabia głównie na różnicy pomiędzy odsetkami z kredytów i depozytów. "
Czyli na frajerach, którzy dają się kantować, bo nie chce im się sprawdzać konkurencyjnych ofert.
Adam915 / 83.27.46.* / 2015-11-06 02:38
Bank zarabia na ludziach, których jawnie oszukuje. Byłem klientem Meritum. Po przejęciu przez Alior Bank złożyłem wniosek o rozwiązanie umowy. Już czwarty miesiąc bank nie zamyka konta, nie udziela żadnych odpowiedzi. Mam dowody na wszystkie wysłane pisma, w tym podpisane przez pracowników banku zwrotne potwierdzenia odbioru. Bank ma to gdzieś. Nigdy więcej nie dam się nabrać na żaden produkt Aliora.
Zodiac / 178.37.170.* / 2015-11-05 18:38
Wyniki banku świadczą o jednym, mianowicie o tym, że bank od naiwnych klientów wyciąga pieniądze. Wyniki nie stanowią o tym, że bank jest dobry, stanowią o pieniądzach jakie klienci idiotycznie płacą za odsetki, opłaty poboczne ujęte w tzw tabeli opłat i prowizji. Który klient aliora wie, ze za telefon wykonany przez panienkę informująca o tym, ze ktoś zalega 5 (pięć złotych), zapłaci 10 zł ? Bank dodatkowo zarabia na opłatach za weryfikowanie nieruchomości przed udzieleniem kredytu (280 zł). Właśnie te opłaty poboczne napychają kieszenie bankowi. Osobiście na podstawie posiadanej wiedzy i postrzegania działań banku, osobiście ODRADZAM WSZYSTKIM MYŚLĄCYM alior bank. Zero profesji, o kulturze ŻADNEJ pojęcia nie mają. Proponuję dokonać p[pewnej próby: proszę wejść do oddziału aliora i zacznie się - atak pracownika ze sztuczną uprzejmością i uśmiechem z pytaniem w czym mogę pomóc. Jeśli klient czytaj JELEŃ da się wciągnąć i zacznie czynić starania o kredyt jest osaczany kłamstwami i celowo wprowadzany w niewiedzę. Oczywiście cała rozmowa jest nagrywana, przy biurkach "bankierów" są mikrofony. Z całą stanowczością odradzam aliora jako banku. Zyski banku to NAIWNOŚĆ KAŻDEGO KLIENTA.
pecunianonolet / 95.155.90.* / 2015-11-09 10:38
To trzymaj kasę w domu. Kupuj za gotówkę. Czynsz płać w placówce. Nie bierz nic na raty, nawet komórki w umowie. Najlepiej zamieszkaj w lesie i żyj zgodnie z naturą. Nikt Cię tam nie okradnie.
Pozdrawiam.
Etun / 79.188.158.* / 2015-11-05 11:33
Ja właśnie na koniec miesiąca zamykam konto ;) Przeszedłem do innego banku
lBolek / 77.254.148.* / 2015-11-05 10:28
Najbardziej złodziejski Bank z jakim miałem do czynienia. Wyższa Kultura Bankowości czyli jak dymać klienta na każdym kroku. Normalnie wymieniam waluty ze spreadem 0,01 PLN tak dla EUR jak i USD. Wystarczy jednak, że przez pomyłkę zlecę przelew w walucie z konta PLN lub kontrahent pomyli rachunek to przewalutowanie kosztuje ponad 5% czyli dla przelewu na 5000 EUR ponad 1000 PLN zamiast 50 PLN. Na reklamację Bank odpowiada, że regulamin banku nie pozwala na skorygowanie takiej pomyłki - dodajmy, że regulamin został stworzony przez bank, i takie zapisy służą wyłącznie dymaniu klientów przy każdej okazji. Krótko mówiąc odradzam jakiekolwiek produkty tego banku.
chips / 79.184.217.* / 2015-11-05 11:24
Alternatywą są internetowe kantory ale czy są bezpieczne?
Nie wiemy kto jest ich właścicielem przecież a podajemy swoje wszystkie dane.
kulon / 145.132.44.* / 2015-11-05 09:38
Mialem konto w alior i nie polecam. namawiaja ludzi na darmowe konta o po jakims czasie okazuje sie ze i tak trzeba pareset zlotych zaplacic bo bank sam wprowadza oplaty od darmowego a klijent nic nie wie,dowiaduje sie w banku przy okienku. Ot Polska Rzeczywistosc kraj w ktorym duzy moze wiecej bo tak prawo napisane.
Jam jest klient / 77.253.92.* / 2015-11-05 22:26
Kłamstwo
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: