Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyprzedaż na rynkach giełdowych

Wyprzedaż na rynkach giełdowych

drag / .* / 2005-03-16 19:47
Komentarze do wiadomości: Wyprzedaż na rynkach giełdowych.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-17 20:23
Orzeszku z tym tornadem to dałes czadu:)Mam nadzieję że Cię nie dotknęło:)!
tektyt / .* / 2005-03-17 16:53
buuuuuu brok-strzegom leci na lep na szyje czy to sie zatrzyma czy pojdzie jeszcze nizej? Bo juz i tak kurs chyba najnizszy w ich karierze na parkiecie :(
hajdi / .* / 2005-03-17 16:49
Ale wtopa dzis wieksza jak wczoraj I w p**** wyladowal Chyba jutro sie wyprzedam
strokuś / .* / 2005-03-17 14:38
... wydaje mi się, że dług wobec klubu paryskiego jest spłacany za euro pozyskane z emisji euroobligacji - także spłaty te nie mają wpływu na notowania złotego
kris_optymista / .* / 2005-03-17 13:02
Ok. Ale czy ktoś mi może powiedzieć o co chodzi z Elektrimem? Co kilka dni pojawia się jakiś news w temacie: Elektrim i DT. Kupiłem tego troszkę i nie wiem czy trzymać czy sprzedawać? Znajomi też się podzielili i jedni na gwałt próbują sprzedać a drudzy modlą się żeby spadł i za wszelką cenę chcą kupić. Jedynie Bioton poprawia mi chumor. Kupiłem na debiucie i troszkę wczoraj dokupiłem... :) Ale co z tym Elektrimem??? Czekam na fachowe komentarze.
guru / .* / 2005-03-17 17:01
elektrim zachował się klasycznie tzn. zgodnie z modelem chorągiewki. Myślę że ogólna atm. na parkiecie spowodowała że wybicie było w dół a nie w górę(10% przypadków).należało sprzedać zaraz po wybiciu. Od wczoraj cena się wacha na 5,65-5,75. czy będzie spadać czy nie tego nie wiem.wybicie w górę mogło być o jakąś złotówe tak myślę.czy w dół będzie tak samo? mogę tylko powiedzieć że w dniu wejścia polmosu sprzedałem po5,25 by dokupić ten wspaniały papier.Na drugi dzień zaczeło rosnąć i urosło o 27%(chyba).widząc chorągiewkę zakupiłem tanio po 6,45 w dniu wybicia miałem dalece ważniejsze sprawy więc zdążyłem sprzedać po5,95(sam siebie podziwiam).A teraz decyduj sam, to twoje pieniądze.
orzech-smutny / .* / 2005-03-17 11:45
Sorry Gals & Guys ale powoli schodzę do podziemia.Wywaliłem dziś Borysa (nie mam już cierpliwości) oraz resztki Getinu. Wystawiłem też na chodnik Ferrum i Kredytbank, może znajdą się chętni?. Tak jak powiedziałem wszedłem wczoraj na koniec w Bioton.Amen.
dżeju / .* / 2005-03-17 13:32
he, he (smutny to śmiech), orzechu, zrobiliśmy to samo - ja też pozbyłem sie Borysa, po czym oczywiście zaczął rosnąć, a hute wystawiłem na sprzedaż i na razie nie sprzedałem. Pewnie jak sprzedam, to wzrośnie. Normalnie giełeda robi nas w ....
strokuś / .* / 2005-03-17 10:27
chyba znowu kupie :)Hungarian oil and gas group MOL said on Thursday that on 17 March it mandated ING Bank, as investment service provider, to purchase treasury shares on the stock exchange.Currently, MOL's own treasury shares represent 5.16% of the company's registered capital, which may be upped close to 10% with the purchase of up to 5.2 million “A" series shares.
strokuś / .* / 2005-03-17 11:46
heh, dopiero co kupiłem po 241 a tu już ktoś kupił po 252 za 2,5mln :)slalom na żółwiach :)
orzech / .* / 2005-03-17 09:47
Nagonka na kupowanie akcji źle wróży. Niech wezmą to pod uwagę posiadacze Mieszka i Wawelu (ze mną włącznie). Artykuł o branży cukierniczej w PB:http://www.pb.pl/content.aspx?sid=2303&guid=B58F1C1B-4913-4B4C-870D-67EB50DC5B1C
Tomi / .* / 2005-03-17 10:57
Od jakiegoś czasu Mieszkowi inwestycje wogóle nie wychodza. Zysk w tym roku nie pokryje straty z 2003 r. Przyszłośc dla tej spółki nie wyglada różowo.
Andrzej / .* / 2005-03-17 09:17
Kochani, jak tak Was czytam wnioskuję, że każdy po cichu liczy na odwrócenie trendu (skończenie korekty) i niestety zaczynają mi się przypominać początki b...y z 1994 r. Wtedy też liczyliśmy wszyscy na zakończenie korekty i zanim się przekonaliśmy, że to jednak była zmiana trendu (a z trendem generalnie się nie walczy) to wtopiliśmy parę ładnych złotych, a w niejednym przypadku skończyło się rozwodem lub innym kataklizmem :) Dlatego dopóki gości w naszych sercach nadzieja obawiam się, że wzrostów może nie być, zwłaszcza gdy do wyprzedaży dołączą nasze OFErmy. Obym się mylił. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.
bc / .* / 2005-03-17 10:06
to jest to samo co w 1994, zgadzam się, ja wtedy sytaciłam ojca, luksusuwe mieszkanie i samochów, tak że do dzis liżę rany, bądźcie ostrożni!
Andrzej / .* / 2005-03-17 09:30
A jeszcze jedno, jak wczoraj napisałem wyszedłem z papierów w 60%. Straty ok. 6% od ostatnich cen zakupu :((Napiszcie proszę, w którym miejscu Waszym zdaniem obecnie się znajdujemy. Czy Waszym zdaniem będziemy wkrótce oglądać 18 z przodu na w20 ? Czy widzicie inne rozwiązanie ? W końcu znaczna ilość spółek już dziś ma ceny sprzed roku a nawet więcej (zwłaszcza maluchy). Jednomyślność w sprawie b...y może być dla niektórych z nas sygnałem do otwierania pozycji.
orzech / .* / 2005-03-17 09:29
Święte słowa Andrzeju,Wnioski z Twoich uwag wypływają dwa:1) Na giełdzie zawsze jest tak, że większość nie ma racji a więc - jeżeli wszyscy liczą na to, że będzie to tylko korekta to niestety ale szykuje się jednak zmiana trendu.2) Pozostaje kontrolować w których spółkach są OFErmy i te papiery lunąć asap! Tam gdzie OFERm nie ma potrzymałbym jeszcze w myśl idei Wielkiego Językoznawcy (dla przyjaciół Soso), który nauczał: "Ufaj kontrolując".;-)
Giant / .* / 2005-03-16 23:28
Jako nagrodę za mistrzowskie inwestowanie wybrałem sobie motocykl.Jak dotąd mam jakieś koła i kierownice - ale do tyłu.Mimo wszystko wierzę, że słońce wzejdzie, HOWGH!
orzeł / .* / 2005-03-16 23:21
ale żona mówi że i tak mnie kocha:)a zamiast hiszpanii agroturystyka i już:)
orzech po tornadzie / .* / 2005-03-17 09:18
Orle,Czy wiesz ile wspólnego mają żony i tornada ???Na początku są ciepłe i wilgotne... ...a potem zabierają domy i samochody ;-))))
orzeł któremu już tylko latanie pozostaje:( / .* / 2005-03-16 22:12
jedni tracą jednego dnia aparaty inni samochody :( jeszcze inni domy
kingsnake / .* / 2005-03-16 22:29
lecz gdybysmy tego nie kochali to by nas tu nie bylo.. ;)) chcialem zwrocic uwage, ze w piatek wygasaja kontrakty i opcje. jak sadzicie jak zachowa sie gielda wobec tego? bedzie ktos probowal forsowac np. 1900??
Krecik / .* / 2005-03-16 22:07
Wychodze z podziemia ;)) Od jakiegoś czasu czytam wasze komentarze i powiem szczerze ze to forum to chyba najczęsciej przeze mnie odwiedzana strona ;))Mam pytanie odnosnie dywidendy:Czy ktoś orientuje sie jak wygląda sprawa do jej otrzymania?? Spólki informują np ze prawo do dywidendy będzie ustalane 13 maja a wypłata 1 czerwca ale czy to oznacza ze wystarczy mieć w tym dniu ich akcje i nawet sprzedać je w dniu następnym czy moze przez cały ten okres trzeba mieć ich akcje lub moze cały rok za który jest wypłacana dywidenda. Byłbym wdzięczny gdyby mnie ktoś oswiecił ;)) Bo boje sie ze umocze reszte kasy jak tak dalej pójdzie a moze dywidenda byłaby małą osłoda na te gorzkie dni :((Pozdrawiam i życze jutro wzrostów wkoncu ;))Choć powiem szczerez patrząc na Americe dzisiaj, naszych południowych sąsiadów i złotówke śmiem wątpić :((
kingsnake / .* / 2005-03-16 22:27
trzeba mieć tego dnia za który przypada dywidenda, czyli 13 maja w tym przypadku. Np. millennium przyznaje 8 kwietnia 0.28 zł na akcje (!) a wypłata 22. Należy pamietac i miec na uwadze ruchy cen akcji wokol tego terminu; sadze, ze wysokie dywidendy nie pozwola spolkom zbyt spasc przed taka data...a co potem? warto przesledzic jak to bylo w historii, niestety za krotko sie tym interesuje, by moc cos wiecej powiedziec. pozdro
strokuś / .* / 2005-03-16 23:43
mieć = mieć w KDPW czyli trzeba kupić parę dni wcześniej
Krecik / .* / 2005-03-16 22:49
DziękiW takim razie co do tego ze trzeba w miare wczesniej kupić i liczyć sie z tym ze po przydziale kurs spadnie to nie mam juz zadnych wątpliwości. Ale przy takiej osuwie rynku to wszystko spada i mozna sie zastanowić nad zakupem czegoś tylko pod dywidende tym bardziej ze w tym roku te dywidendy są spore (choćby wspomniany przez ciebie chyba rekordzista Milenium) tylko jakby tak fiskus nie brał z tego swojej części :(( Ehh Pomażyć zawsze mozna ;))
Tomi / .* / 2005-03-17 08:33
o ile się nie myle to trzy dni wcześniej
anna / .* / 2005-03-17 08:55
Tak o trzy dni wcześniej trzeba kupić .
orzeł / .* / 2005-03-16 22:05
i muszę się przyznać kupiłem ampli i sam nie wiem czemu a to źle wróży:)
orzeł / .* / 2005-03-16 22:04
ja na całości - 3% i to moja osobista tragedia bo się niedługo już okaże że zacznę tracić z punktu wyjścia a tego nie przeżyję :)moge Wam pogratulować mniejszych strat choć to i tak żałosne:(
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy