Wysokie dochody !!

saphirpl / 89.174.106.* / 2009-09-01 16:27
Witam Serdecznie

W imieniu Hiszpańskiej fabryki perfum chciałbym zaoferować Państwu współprace, która
Polegałaby na zostaniu naszym konsultantem / przedstawicielem.
Od miesiąca sukcesywnie wchodzimy na rynek Polski!
Oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i prowadzących własną działalność (salony fryzjerskie, kosmetyczne jak i sklepy z kosmetykami lub chemia.

Nasze produkty prezentowane są na regale ekspozycyjnym, co umożliwia spójne przedstawienie całej serii i jednocześnie przykuwa uwagę, dzięki czemu produkt kojarzony jest z całą linią produktów. Regał dostarczany jest przez nas wraz pierwszą dostawą.(sklepy)
Jeśli chodzi o osoby fizyczne perfumy dostarczane są luzem.
Założenia biznesowe związane są z klientem indywidualnym. Produkt przeznaczony jest dla osób, które znają zapachy renomowanych marek ale wolą zapłacić mniej kupując imitację wysokiej jakości, której trwałość nie odbiega od oryginału i w opakowaniu o dużej pojemności. Dobra cena za wysoką jakość i w dużej ilości.
Wszystkie produkty to imiatacje zapachów najlepiej sprzedających się w Europie: Hiszpanii, Francji, Włoszech... Żaden z naszych produktów nie jest podobny wizualnie do oryginału, który imituje ponieważ mamy własne nazwy i grafikę, dzięki czemu nie wchodzimy w konflikt z prawem. Każdy zapach ma przypisany numer. Dostarczamy dyskretną listę odpowiedników, na której umieszczamy zapachy renomowanych marek oraz odpowiadające im numery.
Jako jedyni oferujemy wymianę lub zwrot kosztów zakupu jeśli klient nie jest zadowolony!
Towar dostarczamy gratis, a rozliczenie oraz uzupełnienie towaru następuje raz w miesiącu - Nic nie tracisz !!!
Oferujemy :
- podpisanie umowy
- atrakcyjne zarobki
- możliwość stworzenia własnego kanału sprzedaży
- darmowe próbki oraz testery
- pomoc 24/h
Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Chcesz uzyskać próbki ? więcej informacji ? Zapraszamy do kontaktu !
colgao1@vp.pl


Pozdrawiam serdecznie
123Renia / 2020-01-12 23:35
Ja wolę pracować w domu, klikam i zarabiam dobre pieniądze, bez inwestycji własnych i wypłacam kiedy chcę. Jest ok i dużo prościej. A przede wszystkim, sprawdziłam to sama i wiem o czym mówię. Polecam


https://ribmoney.xyz/9259514847436/

Najnowsze wpisy