Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wystawa EXPO 2015. Nasz udział może kosztować 57 mln zł

Wystawa EXPO 2015. Nasz udział może kosztować 57 mln zł

Wyświetlaj:
Alcija_2015 / 84.38.48.* / 2015-06-03 12:20
Bylam 2 razy w 3- tygodniowym odstepie czasu. Zgadzam sie, pawilon bardzo ciemny, mroczny, sad na gorze owszem, ale nie zawsze chce sie wejsc na gore. Internauci na roznych forach juz wyrazili sie o wygladzie, wiec sie nie powtarzam choc potwierdzam. Za to w mrocznym pawilonie personel powinien nadrabiac te minusy serdecznoscia, otwartoscia, usmiechem!!! Tak jak robi to kazdy inny personel w pawilonach innych narodow. A o zgrozo !! Nasz polski personel jest jedynym nieuprzejmym z ktorym mialam na Expo do czynienia!! Wczoraj bylam tam z grupa wloskich uczniow, ktorzy ochoczo uczestniczyli w rozmowie z "Ustami prawdy". Jasne smiali sie i przekrzykiwali w zadawaniu "ustom" pytan. Przynajmniej troche swiezej krwi w polskim sarkofagu! Az nagle wyskoczyl ktos z personelu, wyraznie zdernerwowany i krzyczac zwrocil uwage zeby nie halasowac tylko sluchac w skupieniu!!! Myslalam ze zapadne sie ze wstydu wprowadzajac uczni i nauczycieli do polskiego pawilonu. Codziennie na expo przychodza tabuny uczni z calych Wloch i jak to uczniowie, uczestnicza z entuzjazem w zajeciach. Ostatecznie Expo to nie muzeum, ani teatr ani filcharmonia! Ale w przypadku polskiego pawilonu sa widocznie w zakladzie pogrzebowym. Wloscy nauczyciele byli zdumieni i komentowali to jeszcze w autokarze gdy wracalismy do domu, a prosze mi wierzyc ze nauczyciele dogladali uczni pozwalajac owszem na nieco rozrywki w ramach dobrze przez nich okreslonych kryteriow. Absolutna anty-promocja Polski!! Juz lepiej bylo w ogole w Expo nie uczestniczyc. Wczorajszy incydent to nie udzial grupy "rozwydrzonych bachorow" tylko mlodziezy, ktora ochoczo w tym spektaklu uczestniczyla. A inne osoby zwiedzajace ktore w tym momencie byli z nami w padilionie wyraznie cieszyli sie z ich reakcji. Incydent niewybaczalny i mam nadzieje, ze moj email dotrze do personelu i bez niepotrzebnej ich obrazy troche przemowi do wnetrza. Ostatecznie polski personel nie jest tam na wycieczce tylko w PRACY, wiec tak prosze panstwa troche "po amerykansku": usmiech, serdecznosc i otwartosc dla zwiedzajacych w imie interesu kraju!! A warto tez przebiegnac sie po innych pawilonach zeby zobaczyc jak sie zachowuje personel w innych krajach: usmiechniety, goscinny, dziekuja za obecnosc, rowniez grupie mlodziezy ktorej tej email dotyczy!
1camaro / 90.156.48.* / 2015-04-12 15:56
polska już miała EXPO we Wrocławiu drugiego już nie trzba
Tomasz z Krakowa / 89.78.54.* / 2015-04-12 15:49
Milan jest dla mnie bardzo ciekawy i inspirujący od czasy gdy grali tam znakomici piłkarze holenderscy Marco van Basten, Ruud Gullit i Frank Rijkard ... Okazało się, że Inter jest ciut młodszy od Milanu i dla mnie to odrobinkę jak Cracovia i Wisła w moim rodzinnym mieście, bo Hutnik Kraków już to zbliżenia tej biografii nie należy ... Mogę na tej zasadzie porównywać Barcelonę i Espanyol lub Real i Atletico Madryt oraz oczywiście Manchester City oraz United, zaś Londyn to ostatnio wręcz FC Chelsea ... Historia to bardzo ciekawa sprawa a sport podobnie jak polityka mniej wymaga od twarzy a więcej od własnych umiejętności i tak samo pieniędzy ...
upa / 84.205.7.* / 2015-04-12 10:59
Wielki polski pawilon a w nim wielka kaplica i codzienne rekolekcje , z tym wyjdziemy do Europy
jan___ / 89.78.252.* / 2015-04-12 10:34
hmm, i my na tym expo pewnie za nasze pieniadze bedziemy... jablka wystawiac ??? (ale nie te po 1000 usd za sztuke ale te po 1 usd za 1000g...:(((()

no to faktyczny powod do dumy i chwaly!!!
abc536 / 109.197.45.* / 2015-04-12 08:23
czy rękodzieło zbijanych palet też będzie na tym stoisku jako główny produkt narodowy?
Szkoa kas / 178.42.154.* / 2015-04-12 02:36
Majman - i wszystko jasne!
Miro123 / 89.70.171.* / 2015-04-11 22:15
a początkowo miało być 25 mln ...
no ale było za tanio i zrobiono drugi przetarg
brówka / 83.24.45.* / 2015-04-11 20:48
Pomysł z sadem jabłoniowym na EXPO 2015 ciekawy i może stanowić "magnes" do odwiedzenia polskiego stoiska. Nie wiem jednak jak to skalkulowano, że koszt prezentacji wyniesie połowę tego ile będzie kosztować remont mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Niby jabłek mamy nadprodukcję, pomysłów także ale pieniądze na ten cel ktoś nieopatrzenie również nadprodukował do wypłaty.
jasny umysl / 77.115.4.* / 2015-04-11 19:42
W koncu jakis normalny,rozsadny wydatek:-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jan___ / 89.78.252.* / 2015-04-12 10:36
nono, a jaki innowacyjny i dobrze skalkulowany, i sukces murowany !!!!

bedziemy druga, ba nawet pierwsza Japonia!!!

Najnowsze wpisy