Forum Forum dla firmKadry

Wyższy ZUS od przedsiębiorczych rencistów

Wyższy ZUS od przedsiębiorczych rencistów

Money.pl / 2006-05-08 17:50
Komentarze do wiadomości: Wyższy ZUS od przedsiębiorczych rencistów.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.116.* / 2006-05-09 09:58
A czy widzieliście grabie, które grabią w drugą stronę?
Jeżeli trzeba obnizyć koszty pracy, to kto wyrówna? Emeryci i renciści - najpewniejsze źródło... Jeszcze zostały niższe podatki...
tośka / 83.23.139.* / 2006-05-08 17:50
Zatrudniam osiem osób jestem rencistką z tytułu choroby nowotworowej ale prowadzenie działalności jest dla mnie najlepszym lekarstwem i rehabilitacja oraz świadomość ,że nie wysłałam na garnuszek Państwa i upokorzenie psychiczne moich pracowników dawał mi dodatkowe zadowolenie spełnienia ZUS ZABIERA MI WSZYSTKO nie chodzi o pieniądze chodzi o MORALE Własną godnośc i wiwrę w równouprawnienie obywatelskie przecież Przedsiębiorcy w Naszym kraju to i tak gorszy gatunek zarówno przed bankiem jak i przed ZUSEM, który kopie leżącego ale nie tylko MY upadamy Ale TYLKO MY umiemy się podnieść .Komentarz bez słów ZUSIE ACH ZUSIE CÓŹEŚ MI UCZYNIŁ!!!
zojka / 83.14.87.* / 2006-05-09 00:51
Raczej ZUSie ach ZUSie cóżem ci uczynił , że tak mnie chcesz traktować jako rencistę, zgodziłabym się na płacenie połowy tej kwoty co normalny zdrowy przedsiębiorca , i to w niektórych przypadkach byłoby dużym obciążeniem , tym bardziej dla 1-osobowych firm- ale taakaa kwota to poprostu zabójstwo. podejrzewam , że sporo osób będzie uciekało do nielegalnych form , zlikwiduje swoje zakładziki a wymysli coś innego!!!!

Najnowsze wpisy