Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wzrosły tylko obroty

Wzrosły tylko obroty

Money.pl / 2007-07-24 17:35
Komentarze do wiadomości: Wzrosły tylko obroty.
Wyświetlaj:
marlowe / 2007-07-25 00:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na furtce było napisane: "Uwaga, zły pies!". W nocy ktoś przyszedł i dopisał: "Ale bez zębów". Gdy pies to zobaczył pomyślał:
- Jak go dorwę, to zamemłam na śmierć!!!
inwestor1975 / 2007-07-25 00:12 / Tysiącznik na forum
Je babka z dziadkiem obiad i w pewnej chwili dziadek ryp babkę w łeb. Babka na to:
- Stary za co?!
- A bo jak se przypomnę, żeś ty cnoty nie miała !
marlowe / 2007-07-25 00:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:))))))))))))
marlowe / 2007-07-25 00:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
- Mamo... - mówi córka - idę na randkę z Piotrkiem.
- O Jezu! - krzyczy mama. - Ja znam tych chłopaków, od razu twarz ci pogładzi, później ramię a później i rękę do majteczek włoży. Jeżeli tak się stanie, to ja umrę.
- Nie bój się mamo, wszystko będzie dobrze!
Po dwóch godzinach przychodzi córka do domu i mówi:
- Wiesz mamo, jak mówiłaś, tak i było. Od razu twarz pogładził, potem ramię, a potem już patrzę - a on rękę do majteczek wkłada. To ja jemu pierwsza włożyłam, niech jego mama umiera, a ty żyj!
lojka / 2007-07-25 00:14 / Tysiącznik na forum
:)))))))))))))))))))))))))))))))
krepek / 2007-07-25 00:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Przyjęcia do CBA. Oficer przesłuchuje kandydatów i ogląda opinie lekarskie.
- No, co Wy macie z tym okiem? - pyta kandydata.
- Sztuczne mam.
- Hmmm..., a z czego to oko?
- Szklane!
Drugi oficer schyla się i szeptem do przesłuchującego:
- Panie kolego przecież to logiczne, że szklane, przez plastikowe by nic nie widział. Przyjmujemy
marlowe / 2007-07-25 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wpada szef do serwerowni:
- Dlaczego sieć nie działa!!!
- Bo serwer się zabendował.
- A może by tak po polsku!
- Jasne, wystąpił błąd w jądrze kernela...
TaS / 2007-07-25 00:16 / Tysiącznik na forum
czyli jednak mozna po polsku? :)

a ja lubie takie powiedzonko "przetłumaczmy to z polskiego na nasze..."

choc przez gtc smiac mi sie nie chce...
PedroGonzalez / 2007-07-25 00:12 / Uznany Gracz Giełdowy
hehehehe to dowcip dla mnie :-)))
A wiecie co to jest SOA ? Jak dzwoni uzytkownik to SOA = Standardowa Odpowiedz Administratora:"A u mnie wszystko dziala" :-))
marlowe / 2007-07-25 00:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pijany facet załatwia się na moście.
Podchodzi do niego policjant i zwraca mu uwagę.
- Panie, a tutaj można tak lać?
- A lej pan!
marlowe / 2007-07-25 00:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Stoi policjant na poboczu drogi i najwyraĽniej czegoś szuka. Przechodzi facet, a policjant do niego: - Przepraszam Pana bardzo, gdzie jest druga strona ulicy? Na to facet: - Widzi pan ten przystanek autobusowy, gdzie ci ludzie stoją ??? - No widzę. - No to właśnie tam jest druga strona ulicy. Policjant: - No patrz pan `jakie ludzie są głupie`: byłem tam pół godziny temu, a oni mi powiedzieli, że to tutaj.
inwestor1975 / 2007-07-25 00:04 / Tysiącznik na forum
Mały chłopiec wchodzi do sypialni rodziców i widzi, że jego matka siedzi na jego ojcu i podskakuje. Matka zauważyła swego syna, gdy wyszedł zsiadła szybko z ojca, ubrała się i zaniepokojona tym, co mógł zobaczyć, poszła się dowiedzieć, co naprawdę widział. Syn spytał: "Co robiłaś tatusiowi, mamusiu?" Mamusia odparła "Wiesz, jaki twój tata ma wielki brzuch?" Chłopczyk odpowiedział: "tak, rzeczywiście ma". "Widzisz, wiec czasami pomagam mu go spłaszczyć", wyjaśniła mamusia. Chłopczyk na to:"Tylko marnujesz czas, to nigdy nie zadziała" Mamusia, skonfundowana, spytała "Dlaczego tak uważasz, synku?" "Bo za każdym razem, jak idziesz na zakupy, ta pani z drugiej strony ulicy przychodzi, klęka w sypialni przed tatusiem i pompuje go znowu!"
jak za ostre to piszcie
PedroGonzalez / 2007-07-25 00:10 / Uznany Gracz Giełdowy
spoko..juz jest po 23 :-)))
marlowe / 2007-07-25 00:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hahhahahahahahahaha
marlowe / 2007-07-25 00:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku, dyrygent pyta się:
- Zymbalisten vertig?
- Ja, ja naturlich.
- Puzon vertig?
- Ja.
- Trompette vertig?
- Ja.
- Also, eins, zwei, drei;
- `Boże, coś Polskę...`
bebe / 2007-07-25 00:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to dobre....
krepek / 2007-07-25 00:05 / portfel / Tysiącznik na forum
e panie co czytam to jedno lepsze od drugiego:)))
chociaz na noc każdemu sie humor poprawia
PedroGonzalez / 2007-07-25 00:04 / Uznany Gracz Giełdowy
ja ja..trabant gutplastiken auto ja ja...cwaj cylinder...ja ja ;-)
krepek / 2007-07-24 23:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Igła jestes?????
krepek / 2007-07-25 00:13 / portfel / Tysiącznik na forum
widziałęm dziś ze eurofilms otarł sie o 9,20
nie wziolem bo nie bylo mnie w domu:)))
ale jeszcze dziada dopadne nizej
to tak na noc, jesli nie masz nic przeciwko
needle / 2007-07-25 00:24 / Bez rangi
kto wie może i ja...
...tylko pamiętaj...jak będą spadki na rynku to niekoniecznie warto!
inwestor1975 / 2007-07-24 23:59 / Tysiącznik na forum
jeszcze jeden tak sesja słaba to przynajmniej sie posmiejmy
Zatroskany mąż przyprowadza chorowitą żonę do lekarza i prosi o zbadanie co z nią się dzieje.
Po kilkunastu minutach zniecierpliwiony wchodzi do gabinetu, a tam żona na kolanach, już zmęczona robi lekarzowi dobrze...
Zdziwiony pyta:
- I co jej w końcu dolega?
- Ona już długo nie pociągnie...
marlowe / 2007-07-24 23:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A ten mnie rozbawił do łez:

Dzieci wchodząc do klasy grzecznie witają nauczycielkę i siadają na swoje miejsca. Tylko Jasiu wchodzi bez przywitania i wędruje do swojej ławki.
Pani mówi:
- Jasiu, to niegrzecznie tak wchodzić bez przywitania, proszę wyjdĽ za drzwi i wróć tak jak twój tata wchodzi do domu!
Jasiu wychodzi, chwila ciszy, nagle drzwi otwierają się z hukiem aż tynk się sypie ze ściany, wpada Jasiu:
- Aha! Nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie, ty dziwko!
inwestor1975 / 2007-07-24 23:53 / Tysiącznik na forum
ach ten JAsiu
W klasie pierwszej, prowadzonej przez bardzo seksowną i młodziutką nauczycielkę, w ostatniej ławce, tuż za Jasiem, zasiadł jaśnie pan dyrektor szkoły. Postanowił przeprowadzić wizytację na lekcji "najświeższej" w szkole nauczycielki. Pani, bardzo przejęta, odwróciła do klasy swe apetyczne, opięte krótką spódniczką pośladki, pisząc na tablicy:
- "Ala ma kota." Nawrót i pytanie do klasy: - co ja napisałam? Martwota i przerażenie... Jedynie Jaś wyrywa się jak szalony. No...., no..., Jasiu? Pani, z ogromnym wahaniem, dobrze już znając wyskoki tego łobuziaka, wezwała go do odpowiedzi.
- Ale ma dupę! - mówi Jaś.
- Pała! - wybuchła pani, czerwona na twarzy z oburzenia.
Jasio też wściekły, siadając zwrócił się do tyłu, do dyrektora:
- Jak nie umiesz czytać, to nie podpowiadaj.
lojka / 2007-07-24 23:58 / Tysiącznik na forum
:))))))))))))))))))))))))))
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:55 / Uznany Gracz Giełdowy
mmm... od razu mi sie przypomniala moja pani od angielskiego :-))))
PedroGonzalez / 2007-07-24 23:58 / Uznany Gracz Giełdowy
kurde...wtedy to dla niej bylem gowniarz....teraz to by moze i na piwo dala sie zaprosic haha musze sie dowiedziec czy jakiegos zjazdu absolwentow nie bedzie :-)))
bollullos / 2007-07-24 23:42 / portfel / Uznany Muł Pancerny

Zanieś pieniądze do funduszu
i nie patrz na speców od wykresików, którzy mówią ci: nie
teraz. Drogi Bracie: Ty nie masz wyboru! Jesteś istotą
śmiertelną. Życie masz tylko jedno. Wolne środki masz tylko
teraz.

Ergo: kup se pepefona jak będzie notowany! za wszelką cenę!
Navigare----- / 2007-07-24 23:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorową porą :)) Widzę że Kowboje pojechali dzis po bandzie... no to zapowiadają nam się ciekawe sesje... Moje życzenia dla wszystkich (i siebie również hehe) na najblizsze dni: Kochani, trzymać fason, nie dajcie dupy i nie pozwólcie sie "odleszczyć" na dołkach - przepraszam za wulgaryzmy i dobrej nocki dla wszystkich :)))
bollullos / 2007-07-24 23:46 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ja mówię co innego: sprzedaj i kup jak bardziej spadnie, będziesz miał więcej akcji za tę samą cenę!.
Navigare----- / 2007-07-24 23:48 / Uznany Gracz Giełdowy
napisałem: "...na dołkach" :))
inwestor1975 / 2007-07-24 23:44 / Tysiącznik na forum
apropo nie dania dupy
Mężczyzna ogląda się nago w lustrze, nagle jego członek zaczyna się podnosić.
- Spokojnie, spokojnie to tylko ja!
marlowe / 2007-07-24 23:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D
su_up / 2007-07-24 23:41 / _
po bandzie to pojechali 6 lat temy (WTC) ale nie zdążyłem w shorty się ubrać, bo jak się dowiedziałem to było już -5%
inwestor1975 / 2007-07-24 23:38 / Tysiącznik na forum
to i ja jakis dowcip napisze
Caryca Katarzyna szukała wytrawnego kochanka, lecz żaden z kandydatów nie wytrwał dłużej niż 50 orgazmów. Katarzyna była niepocieszona. Wkrótce jednak dowiedziała się ze w dalekiej syberyjskiej puszczy mieszka młody drwal, który może zaspokoić każda kobietę. Udała się Katarzyna do owego drwala i mówi:
- Albo zaspokoisz mnie 100 razy, albo mój kat zetnie ci głowę.
Drwal się zgodził i wspólnie z Carycą odliczali kolejne orgazmy drwala:
- 1, 2, 3, ..50, ........,90, ..... Katarzyna już nie wytrzymuje, ale drwal mówi miało być 100, to będzie 100, i liczą dalej. Gdy doszło do 99 orgazmu Katarzyna kłamiąc krzyczy:
- 100!
- Nie, 99 mówi drwal.
- 100, według moich rachunków jest już setny raz.
- Caryco, mówi drwal, ja jestem człowiek prosty, ale uczciwy, pogubiliśmy się w rachunkach więc zaczynamy od nowa!
lojka / 2007-07-24 23:41 / Tysiącznik na forum
he he :))
bollullos / 2007-07-24 23:47 / portfel / Uznany Muł Pancerny
buuuuuu
inwestor1975 / 2007-07-24 23:50 / Tysiącznik na forum
nie podoba sie?
to moze ten
Rozmawia dwóch dziadków:
- Ja to już seksu nie uprawiam
- A ja to jeszcze raz w tygodniu mogę....
- Jak to możliwe?! Przecież jesteś ode mnie dwa lata starszy?!
- No wiesz, jem cały czas ciemne pieczywo i to pomaga
- Nic o tym nie wiedziałem! Nikt mi nie powiedział!
Tego samego dnia poszedł dziadek do sklepu i poprosił ekspedientkę o ciemne pieczywo
- Krojone czy w całości?
- A jaka to różnica?
- No wie pan, krojone to szybciej twardnieje....
- K****, wszyscy wiedzieli...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy