Forum Forum emerytalneInne

wzrost wieku emerytalnego

wzrost wieku emerytalnego

pionka / 2011-07-12 09:12
jak myślicie czy zmieni się wiek emerytalny w Polsce? czy rząd szykuje nam niespodziankę i będziemy musieli dłużej pracować? bo zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn to tylko kwestia czasu.
Wyświetlaj:
olinaa32 / 2011-07-12 10:50
Unia Europejska chce chyba wprowadzić jeden wiek emerytalny w całej wspólnocie, więc wydaje mi się że faktycznie może on wzrosnąć
SzymonBe / 2011-07-12 10:38
oczywiście nikt by tego sobie nie życzył aczkolwiek wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Mam wrażenie, ze może dojść do sytuacji, w której w pewnym momencie będzie więcej emerytów niż pracujących i rząd właśnie tego chce uniknąć.
OlaMi / 89.171.65.* / 2011-11-21 12:06
To może czas najwyższy zrobić coś, aby młodzi ludzie chcieli mieć dzieci i stać ich było na to. Bo w tej chwili przeciętny człowiek z przeciętnym wykształceniem ma pensje która starcza na utrzymanie się i kredytu mieszkaniowego.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-11-21 12:24
Ależ mówisz rzeczy kompletnie antyTuskowe i antysocjalistyczne ! Aby człowieka było stac na więcej trzebaby mu obnizyc podatki, a kto żyje z tych podatków ? - Tusk i jego banda PO. Nie ma szans, barany się strzyże dopoki mają wełnę. Ciekawe co będzie jak się wełna skończy ?

Najnowsze wpisy