Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zabójstwo policjanta na przystanku

Zabójstwo policjanta na przystanku

Money.pl / 2010-02-11 10:50
Komentarze do wiadomości: Zabójstwo policjanta na przystanku .
Wyświetlaj:
uk / 77.7.125.* / 2010-02-26 02:02
Mam nadzieję, że te c**** nie wyjdą żywe zza krat!
nieglina / 109.243.16.* / 2010-02-17 16:00
Ktos tam wczesniej ma racje darł morde ze jest policjantem to go porysowali. Kiedy patrze na policje w moim miescie to nie dziwie sie ze nikt sie nie przejmuje gliną. W Kudowie wszyscy handluja marychą ... i wszycy wiedza - zreszta jakie fury za pensyjke policjanta mają ....
Zadałem pytanie moim znajomym co mysla o tym policjancie - tak ... nikt sie tym nie przejał - wszyscy to mieli w du....
woo / 109.243.70.* / 2010-03-02 23:49
Ty skur****u j*****. Zastanów się co piszesz. A przecież tam gdzie ci przestępcy wrzucili kosz do tramwaju mógł ktoś siedzieć. Tak naprawde mógł to być każdy z nas. A on poprostu zwrócił im uwage. Każdy powinien tak zrobić. Po za tym policja jest też potrzebna.
ma. / 188.47.182.* / 2010-03-01 17:36
kim ty jesteś?????? życie człowieka nie jest dla ciebie żadną wartością? może kiedyś dorośniesz do roli człowieka - mam nadzieję. Bo jak słyszę takie bzdury, to przeraża mnie fakt, że tacy "ludzie" są wśród nas!!!!!
Prynt / 79.185.67.* / 2010-02-15 12:44
Ciekawe czy byłaby taka afera i czy cokolwiek byśmy usłyszeli gdyby ta dwójka mordowała "zwykłego" obywatela a policja na telefony świadków zareagowała z godzinnym opóźnieniem.
alooo!1stop ! / 77.255.84.* / 2010-02-26 23:07
Mieli by pewnie gdzieś zaskoczyli by jak gatunek dinozałrów i potem wielka afera
2010-02-15 12:44:48 | 79.185.67.* | Prynt
Re: Zabójstwo policjanta na przystanku [2]
Ciekawe czy byłaby taka afera i czy cokolwiek byśmy usłyszeli gdyby ta dwójka mordowała
"zwykłego" obywatela a policja na telefony świadków zareagowała z godzinnym opóźnieniem.
kondon / 94.254.210.* / 2010-02-25 23:36
do tego frajera ; MecenasElity943666
kondon / 94.254.210.* / 2010-02-25 23:34
ty zafajdany frajerzyno !!! twój nick to już czyste frajerstwo


jak sobie golne trzy browki to będe niepoczytalny i sprzedam ci kose fiucie i
proszę o łagodny wymiar kary .........
MecenasElity943666 / 89.75.174.* / 2010-02-11 22:36
K****.Właśnie uświadomiłem sobie,jak duże grono ludzi w naszym kraju to frajerzy.Wystarczy poczytać komentarze na tym forum.Np.

2010-02-11 15:33:47 | Stanley025
Re: Zabójstwo policjanta na przystanku [0]
Przecież to bandyta, na stryczek z nim. Zamkną go, a my -
podatnicy będziemy go utrzymywać. Karę śmierci trzeba koniecznie
przywrócić za tego typu zbrodnie.



2010-02-11 11:43:20 | 83.22.104.* | myślcie
Re: Zabójstwo policjanta na przystanku [0]
Czapki z głów !
Niby nie zrobił nic takiego . Zachował się jak przystało na
policjanta ,
czy nawet normalnego człowieka .
Oddał życie ale zostanie bohaterem tylko na kilka dni ( niestety
).
Jutro media o nim zapomną .
" Bohaterem " będzie jakiś idol , aktorzyna czy poseł .....

Po 1 był po cywilnemu ubrany
Po 2 był na urlopie.Więc nie pracował jako policjant.Tylko był jak cywil.I tak należy tych ludzi sądzić.Za zabicie cywila nie policjanta!!!
Po 3 napastnicy byli pod wpływem alkoholu.Więc byli chwilowo nie poczytalni.
A propo tego co napisał "myślcie",który napisał "Oddał życie ale zostanie bohaterem tylko na kilka dni ".Czy uratowanie kosza na śmieci to dla ciebie czyn bohaterski?Lamusie!!!On sam chciał zginąć.Sam jeden bez munduru,broni,pałki,kajdanek,gazu.Ruszył na 3 młodych chłopaków,którzy byli uzbrojeni w kosę.Po prostu z motyką na słońce.Moim zdaniem zapomniał się,że nie jest na służbie.Bo normalnie jak są ubrani w mundur to odrazu są zabezpieczeni(25 lat lub dożywocie)Dlatego są mniej atakowani.Przyzwyczaił się,że więkrzość na widok munduru sobie odpuszcza.Zapomniał się ,a rutyna go z************ postawcie mu jeszcze pomnik.
koch2 / 89.171.6.* / 2010-02-26 19:29
baranie przez duże B, nie znasz się na prawie to nie pisz bzdur, policjant jest zawsze policjantem nawet na urlopie państwo mu dało prawo interwencji, po drugie nie bronił kosza tylko ludzi w tramwaju i porządku - co by było gdyby każdy na ulicy wybijał koszami szyby w samochodach (w twoim też) po trzecie nie wiedział że gówniarz ma kosę, może ty podstawisz się to ci chętnie wypier... wszystkie szyby w twej furze. Baranie wyobrażasz sobie ulice na których tylko takie bandy chodzą, co powie twoja mama jak dostanie w głowę od takich małolatów, a może ty jesteś jednym z nich??????
kondon / 94.254.210.* / 2010-02-25 23:32
ty zafajdany frajerzyno !!! twój nick to już czyste frajerstwo


jak sobie golne trzy browki to będe niepoczytalny i sprzedam ci kose fiucie i proszę o łagodny wymiar kary .........
Dafik / 78.31.136.* / 2010-02-12 19:29
Taki mądry jesteś? A może tam byłeś i słyszałeś wszystko co ten policjant mówił? A jak powiedział "Policja" to co? To tyle tylko, że będzie to traktowane jakby był na służbie i sprawcy zabili człowieka, wiedząc że jest policjantem, więc będą sądzeni za zabójstwo policjanta. Polecam lekture prawa.
brak słów / 82.160.182.* / 2010-02-12 07:57
Może i był po cywilnemy,może i byli pod wpływem alkoholu ale to ich wcale nie usprawiedliwia.Moim zdaniem powinni pójść siedzieś do końca swoich dni.To jest straszne!!!Niedługo dojdzie do tego że każdy bedzie sie bać wyjść z własnego domu bo takie gówniarze pod wpływem alkoholu zabiją i rządzą na ulicach.A jak słysze"był przecież spokojny,taki miły itp"to mnie krew zalewa.Gówno prawda.Tacy właśnie są najgorsi.
BBBBBB / 83.26.57.* / 2010-02-11 16:31
JA BYM TYM CHŁOPAKOM DAŁ MEDAL.BRAWO TRZYMAJCIE SIE I GŁOWA DO GÓRY:))))))))))))))
as1234 / 77.114.251.* / 2010-03-04 13:31
ZOMO PROSZĘ WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majus / 83.21.39.* / 2010-02-13 16:46
Jak czytam tego typu komentarze to zastanawiam się skąd do cholery biora się ludzie tacy jak ty(celowo pisane małą literą) nawet się cwaniaku nie zastanowiłeś nad tym co napisałeś...
Kat. / 94.75.121.* / 2010-02-11 22:31
""Re"" - belizza napisał ci żebyś się leczył póki jeszcze czas oczywiście na twój głupi łeb, ale ja ci powiem, że po tym co napisałeś to już dla ciebie w tym kraju nie ma psychiatry. Najlepiej jak byś ten swój głupi łeb w którym masz chyba gów... zamiast mózgu-nie chcę się brzydko wyrazić położył na torach i poczekał aż po nim przejedzie tramwaj. Księdzu na tacę dam za to żeby spotkało cię to samo. Los jest rychliwy i sprawiedliwy zaufaj mi śmieciu.
luliz / 83.24.118.* / 2010-02-11 21:05
Bydlaki i tyle. Trudno mi nawet słowa dobierać, bo cisną sie same niecenzuralne. A sąsiedzi mówią jaki to dobry chłopak był .. spokojny i w ogóle wporzo. Taki sam element! Boją się o swój tyłek, albo mają te same priorytety. Niczym jest dla nich ludzkie życie. A ty BBBB to ten sam kaliber. ZEROOOOOO, dno i wodorosty. Malutki móżdżek????Lub jego brak....
belizza / 83.24.118.* / 2010-02-11 20:57
Rozumu to u ciebie jak na lekarstwo. Lecz sie chłopie- póki jeszcze czas. Mam nadzieje, że tobie ktos kiedyś sprzeda kosę. I wtedy ja pogratuluje tym chłopakom...
abababababab / 83.13.166.* / 2010-02-11 20:15
Po Twojej wypowiedzi poznaję że jesteś śmieciem społecznym, takim samym jak ci co to zrobili. Czy uważasz że rzucanie koszem w okno tramwaju jest godne pochwały?
Dafik / 77.252.185.* / 2010-02-11 16:36
Jesteś chory psychicznie. Takich ludzi powinno sie leczyć. Cieszy cie śmierć kogoś, kto dba o twoje innych bezpieczeństwo? Żałosne.
Kapucha95 / 81.15.250.* / 2010-02-11 20:37
wy sie kur... dziwicie ze na komedzie mozna dostac wpier... jak takie zeczy sie dzieja nie jestem milosnikiem policji bo bylem karany wiem za co i zaluje ale jak takie szajbusy chodza po swiecei to takie przypatki benda sie dzialy mam 15lat i wiem co nastawia tak mlodziesz na policje muzyka kturej sluhaja a dokladnie rap pozdro dla tych ktuzy wiedza o czym mowie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------PODKRESLAM ZE KARA SMIERCI NIE JEST DOBRYM ROZWIAZANIEM BO ZYCIE ZE SWIADOMOSCIA ZE ZABILO SIE CZLOWIEKA RACZEJ JEST BOLESNA MYSLA
normalny / 83.21.79.* / 2010-02-11 16:23
nad kilkunastoletnim gówniarzemi to takie przypadki będą się zdarzały. Dopóki co - policjant musi BEZWZGLĘDNIE mieć prawo do uzycia broni, bez ryzyka że zostanie natychmiast zawieszony i zamknięty w p****** razem z tymi, których ścigał. Co jednak sprawia że w policji nie pracują mięśniaki? Pewnie dlaetego, że lepiej niz w policji zarobią w gangu. No i procedury kwalifikacyjne przedkładaja umiejętność napisania raportu nad sztukę obezwładnienia chuligana. Polska to nie jest normalny kraj.
BBBBB to frajer / 77.114.251.* / 2010-03-04 13:46
KOMĘDA GŁÓWNA POLICJI ma tysiące funkcjonariuszy, setki ochotników, więc mają w DUPIE pare takich przypadków. Zamiast myślec nad zmianą prawa, lepiej zastanowić się jak to zrobić by przyznać sobie kolejną "tłustą" premię
Stanley025 / 2010-02-11 15:33
Przecież to bandyta, na stryczek z nim. Zamkną go, a my - podatnicy będziemy go utrzymywać. Karę śmierci trzeba koniecznie przywrócić za tego typu zbrodnie.
myślcie / 83.22.104.* / 2010-02-11 11:43
Czapki z głów !
Niby nie zrobił nic takiego . Zachował się jak przystało na policjanta ,
czy nawet normalnego człowieka .
Oddał życie ale zostanie bohaterem tylko na kilka dni ( niestety ).
Jutro media o nim zapomną .
" Bohaterem " będzie jakiś idol , aktorzyna czy poseł .....
szklarek / 2010-02-11 10:50
Nie wiem co się dzieje. Wzrost agresji w społeczeństwie jest faktem, ale nie rozumiem dlaczego nad nią nie panujemy. Też się irytuję, też bywam nabuzowany, ale...najwyżej burknę. Nic nowego nie wymyślę- zabójca był bezstresowo.... niewychowany ?
Ivv / 89.72.90.* / 2010-02-11 18:08
Uważam, że tak.
ryksza / 83.14.188.* / 2010-02-11 20:12
Przwócić karę śmierci.
Ja 1 / 83.28.47.* / 2010-02-11 20:36
Brak kary dla chuliganów.A od społeczenistwa jest znieczulica,.zamknijcie mnie z takim to będę wiedział co zrobić z takim ,.bez sądów.
cytryna78 / 78.8.241.* / 2010-02-12 20:28
Właśnie tacy bandyci , degeneraci których jest sporo na ulicach zabili policjanta .Z reguły są to tchórze gdyż atakują najczęściej w grupie a na ofiary własnej agresji wybierają tzw. dziadków ,inwalidów , dzieci ,kobiety ,zamroczonych alkoholem ,mizernej postury i osoby które mogą nie obronić się w sposób zdecydowany oraz pojedyncze osoby bo łatwiej jest je pobić . .Z reguły unikają tzw. solówek .Chętnie noszą nóż .Najgorsi i bezczelni bandyci są między 12 a 17 lat a od 18 lat w wzwyż to różnie ale zabójcy mogą być w każdym wieku szczególnie ci - chronieni prawem dla młodocianych są najbardziej zwyrodniali i perwersyjni w swoich zbrodniach . Lubią popisywać się swoją siłą przed dziewczynami które niekiedy wystawiają im ofiarę z błahych powodów np. bo uśmiechnął się ,coś powiedział ,popatrzył ,jakiś obcy na ulicy ,jest przy forsie itp. Chętnie napadają na staruszkę w bramie aby zabrać pieniądze lub zakupy i na gościa na ciemnym przystanku a u siebie na ulicy nawet w biały dzień. Nie gardzą młodszym od siebie i dzieciakiem aby pobić go lub zabrać drobne. Gdy rozpoznasz bandziora jako pokrzywdzony oczywiście gdy bandzior jest sam na ulicy i w dodatku na nie swojej dzielnicy i bez kolegów - to z reguły ratuje się ucieczką aby uniknąć konfrontacji z niedawnym pokrzywdzonym . Bo jak bandzior jest sam a pokrzywdzony też sam oni tego unikają bo się boją bez kolegów . Sam byłem ofiarą napadu siłowego przez trzech miejscowych łobuzów którzy wykorzystali fakt ,że jestem sam i to ,że jestem na ich dzielnicy .Jak miałem się bronić ,gdzie miałem uciekać w dodatku żadnej pomocy .Dostałem ale nie błagałem o litość ,nie uciekałem a te gnoje chwali się później innym chłopakom z ulicy jacy to oni są bohaterzy i jacy odważni .Wielka odwaga zaatakować " dziadka " bo ja mogłem być w wieku ich ojca gdzie jeden bił a dwóch trzy trzech go asekurowało na wypadek gdybym się bronił. Powiem szczerze ,że jeżeli w kraju nie będę nadal czuł się bezpiecznie i zamykał się wieczorem w domu jak większość ludzi w kraju i sytuacja napadu powtórzy się a dodam ,że oprawca ma większe prawa - nie będę miał zaufania do kraju w którym mieszkam . Apeluję - zgłaszajcie wszystkie przypadki napadów na siebie i pobić policji , gdyż pobicie kogoś i uniknięcie kary rozzuchwala bandytów i następny napad na ciebie czy kogoś z rodziny czy kogoś innego - może skończyć się śmiercią lub kalectwem.Nie bójcie się i zgłaszajcie ,wskazujcie tych co was napadli ,pobili ,okradli .A do miejscowych ludzi znających takiego bandziora jako mieszkańca domu czy z ulicy - nie brońcie te kanalie i nie mówcie do kamery ,że to dobrzy ,grzeczni ,wspaniali chłopcy .To są zabójcy nożownicy a wcześniej miejscowi " bokserzy" czy pałkarze i zaczepiający lub atakujący ludzi.
patrycja 80 / 78.8.241.* / 2010-02-12 20:51
Tacy bandyci oprócz agresji do ludzi są " agresywni " wobec - przystanków , zwierząt , lusterek, ławek, samochodów , siedzeń , sklepów, torebek, portfeli, budynków ,czystości , szyb,automatów ,zieleni itd a ogólnie dewastacje i kradzieże ! Myślę ,że te krótkie wymienione przeze mnie skojarzenia są zrozumiane i znane i każdy logiczny i prawy człowiek wie o co chodzi . Ale posłowie nic nie robią aby Polak czuł się bezpiecznie w kraju i nie zamykał się w domu a wieczorem nie ze strachem wracał do domu !
patrycja 80 / 78.8.241.* / 2010-02-12 21:34
Do tego co próbuje wytłumaczyć bandytów .Bez względu czy policjant czy człowiek nikt nie ma prawa pozbawiać kogoś życia. Przecież policjant nie miał noża i czy był w pracy czy po pracy to ciągle policjant ,gdyż całe życie jego to służba jak nie fizyczna to przynajmniej telefoniczna . Dlatego może komuś uratować życie broniąc fizycznie czy dzwoniąc po pomoc - przy bierności innych ludzi którzy patrzą a niekiedy nawet nie wezwą pomocy telefonicznej . Kubeł to był początek agresji a dalszy ciąg mógłby być taki ,że ci bandyci pobudzeni i agresywni mogli skopać w najlepszym przypadku przystanek a w najgorszym pierwszego napotkanego przechodnia i to mógł być każdy z nas lub ktoś z rodziny ,znajomych więc nie brońcie te kanalie . A ten co zaszedł człowieka od tyłu i przytrzymał go aby kolega mógł go zaszlachtować, powinien ponieść większą karę niż nożownik .Bo gdyby nie on policjant by żył a krzyki kobiet i mężczyzn z tramwaju może by ich wystraszyło i to ,że nie są anonimowi . Gdyby policjant obezwładnił rozjuszonego agresora to jaką karę poniósłby ten bandyta za dewastację szyby tramwaju a jaką karę za zabicie człowieka ? Zapewne bandyta ochłonąłby w policyjnej celi i poniósłby tyko niezbyt dużą konsekwencję finansową a być może przemyślałby ,że źle zrobił . A tak zabił człowieka i odsiedzi 25 lat ze świadomością po co to zrobił .
racja / 78.8.241.* / 2010-02-12 22:31
Agresja jest skierowana często do ofiary której status społeczny i wygląd oraz los jest taki sam lub podobny Np. biedny atakuje biednego , z sfrustrowany z sfrustrowanego ,bezrobotny bezrobotnego ,robol robola ,zestresowany zestresowanego , dorobkiewicz dorobkiewicza , bez powodzenia z tym bez powodzenia , niebieski ptak niebieskiego ptaka ,pijak pijaka , załamany załamanego,bezdomny bezdomnego , zawiedziony zawiedzionego ,brudas brudasa , czyścioch czyściocha , bez grosza z tym bez grosza , słabo wykształcony słabo wykształconego , brzydki brzydkiego ,łazik łazika , dyskotekowiec dyskotekowca , źle ubranego ze źle ubranym, dziury w spodniach z tym z dziurawymi spodniami lub różne konfiguracje wymienionych tu przykładów lub jeszcze nie wymienionych . Inaczej myśląc - niech się hołota czy pospólstwo ,gawiedź pozabija między sobą . A strach przed innymi to to ,że zamiast polityką i tymi co decydują i wzbogacają się nadmiernie - patrzyć na ręce to ludzie zajmują się strachem i bezpieczeństwem zamiast polityką i politykami . Dlatego strach będzie i agresja też bo policjantów jak na lekarstwo a bandyci mają większe prawa niż ich ofiary a nagonka medialna na policjantów zbyt aktywna i często źle przedstawiona np. pod publiczkę bo nie ma zbyt często innych sensacji .Ale te sensację działają przeciwko nam krepując policjantom ręce i przyczyniając się do pasywności z ich strony. Ale widocznie dziennikarze czują się bezpieczni na ulicach i wieczorem też , więc lubią pisać o policjantach ze złej strony powodując ,że ich ogólny imaż jest podłamany a bandyta wybielony . Dlatego nie dziwcie się ,ze policja boi się interweniować czy używać broni i środków przymusu w kontakcie z bandytami . Najlepiej dać się zabić a następnie strzelać lub uważać aby podejrzanemu ręki nie wykręcić za mocno.
BBBBBB / 83.26.58.* / 2010-02-13 11:46
Sam jesteś śmieciem a to co napisaliście nie robi na mnie wrażenia a takich jest więcej i bedzie przybywać jak my i nic na to nie poradzicie zostaje wam tylko dać sobie upust na tym forum bo na ulicy nie dacie rady. a jak jesteś taki mądry to moze sie poznamy czy tylko w gebie jesteś taki wyszczekany. BRAWO CHLOPAKI O JEDNEGO ŚMIECIA MNIEJ.HWDP
Pk_tsp / 109.243.112.* / 2010-02-25 21:12
sam jestes smiec. czy uwazasz ze normalne jest ze gnojek jeden z drugim po zawodowce naklada chinski ortalion na d... i panoszy sie po miescie robiac zadymy????to jest chore. niech sobie znajdzie dziewczyne, zbije testosteron albo chociaz przestanie jarac trawe to moze bedzie fajniejszy i nie bedzie sie pakowac w klopoty.co byś powiedzial jak bym zabil twoja matke czyojca bo powiedzy nie lubie elegniarek czy gornikow?????? powiem mjedno jak bym zoaczyl ktoregos z tych gnoji na ulicy to nie recze za siebie i napewno wiele osob by mnie poparlo
brat cioci / 109.243.183.* / 2010-02-13 15:38
BRAVO BBBBB. Tych dwóch będzie "świeżyzną" dla CHARAKTERNYCH, a tej nigdy za dużo. Ze swoimi CHŁOPAKAMI dołącz do nich, bo juz teraz widać, że chcesz dawać D... Pozdro...
słaby dziadek / 78.8.140.* / 2010-02-15 11:52
Śmieciu i zwyrodnialcu sam niechętnie wychodzisz na solo bo lubisz bić w grupie kolegów i unikasz rosłych i młodych mężczyzn a najlepiej czujesz się ja atakujesz z kolegami np. w pięciu na jednego . I jeszcze lepiej aby to był tzw. dziadek ,inwalida ,dzieciak, czy mizerota .Także nie pisz bandyto że dajemy sobie upust pisząc a ty dajesz sobie upust kopiąc wiaty przystankowe lub kopiąc przypadkowego dziadka czy pijaczka . kto tu jest śmieciem ? Życzę tobie abyś trafił bandyto rzeczywiście na bandytę który załatwi ciebie nożem i jednego kanalii będzie mniej w tym kraju .
BBBBBB / 83.26.59.* / 2010-02-20 00:06
a ty mnie wogóle znasz wiesz co robie i czym sie zajmuje więc możemy pogadać i nie chodzi mi o zadyme ani nic takiego.
BBBBBB to FRAJER / 77.114.251.* / 2010-03-04 14:00
BBBBBB to P>I>Z>D>U>Ś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAK JAK CI CO GO POPIERAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BBBBBB to frajer / 77.114.251.* / 2010-03-04 13:57
BBBBBB to P>I>Z>D>U>Ś
BBBBBB to frajer / 77.114.251.* / 2010-03-04 13:52
BBBBBB to P*****
jestem słaby ale prawy / 78.8.140.* / 2010-02-15 12:48
Do BBBBBB - a za co chcesz mnie bić na ulicy ? za to ,że jestem robolem a obecnie mam pracę a je nie miałem i za to że nie mam czasami na chleb a obecnie stać mnie ale nażarcie i nic więcej ,za to że nie wchodzę w konflikt z prawem a wypicie piwa jest luksusem ? że w życiu mi się nie wiedzie i od tak przeciętna spokojna rodzina jak wielu w kraju ?może los i charakter mamy podobny tylko ze ja nie szukam konfrontacji i staram się być prawym człowiekiem ale zresztą z kim miałbym konfrontować się np. z podobnymi sobie i po co udowadniać przemoc ?Przecież bogatym i niektórym politykom chodzi aby "hołota " tzn. my nieczuli się bezpiecznie między sobą a w ten czas będziemy myśleli o swoim bezpieczeństwie a nie o tym że źle dzieje się w kraju dla nas wszystkich ,no oprócz tych co z pieniędzmi nie wiedzą co zrobić . Strach powoduje że nie myślimy o tym co powinniśmy myśleć więc dlaczego ja na ulicy mam szukać ciebie i bić się z tobą a ty mnie też? Narzekasz na policję a co by było gdyby policji nie było czy nie martwisz się o swoich bliskich ,że może spotkać coś złego .Bo ty obronisz się sam jak zresztą twierdzisz a inni też obronią się . Śmieć to ten co wg ciebie pisze a nie wyjdzie w realu na solo .Ale jak mam wyjść skoro mam 62 lata i czy o takiego tobie zawodnika chodzi aby pokazać swą siłę . Jesteś młody a też będziesz stary i kto stanie za tobą w obronie jak nie policjant jeżeli spotka ciebie takie szczęście obrońcy , więc brak policji to chaos a przecież nie o to chodzi ludziom. Dlaczego słabi i starzy i piszący to śmiecie. Dwóch moich kolegów było w p****** tzn. jeden za komuny kopnął kloszarda śpiącego na ulicy bo chciał się popisać siłą przed kolegami i dostał wysoki wyrok a następnie pisał rozpaczliwe listy do rodziny aż w końcu powiesił się w celi . Drugi chciał pokazać swoją siłę ale nie przewidział ,że trafi na silniejszego od siebie i z powodu krwiaka w mózgu od kopnięcia wkrótce zmarł .Ja gdy byłem w twoim wieku zapisałem się do sekcji sportowej i tam wyszumiałem się fizycznie .Nie byłem tchórzem i gdy byłem młodszy wiem też ,że łobuzy niechętnie wychodzą na solówkę . Gdy wypatrzyłem łobuza który mnie z kolegami napadł bez powodu to na innej dzielnicy niż dzielnica oprawcy ,to możesz mi wierzyć salwował się ucieczką na mój widok . kilku na przełomie lat dorwałem osobiście i powiem szczerze to tchórze gdy są sami . Nie twierdzę ,że jesteś taki sam ale waż słowa dlaczego ktoś jest śmieciem a ty nim nie jesteś a po co jesteś agresywny i przeciwko komu występujesz i po co chcesz skończyć ja ci nożownicy . Musisz zabijać policjantów i normalnych ludzi jak głosi twoje wyryte hasło ?Możesz być przeciętniakiem i sfrustrowanym ale prawym i bezpiecznym . Bo przecież nie żyjesz dla siebie i kolegów ale dla rodziny czy w przyszłości dla żony i dzieci . Czy jak ktoś przechodzi na czerwonym świetle to ty też musisz przechodzić ?Abstrahując- czy uważasz że w świecie rządzonym tylko przez bandytów i bez policji czułbyś się jako bandyta bezpiecznie ?
wyborca 2 / 78.8.152.* / 2010-02-15 15:47
Na PO głosowało 90 % więźniów więc nie dziwcie się , że mamy kraj bezprawia i strachu a kto wie czy te głosy nie zdyskwalifikowały PIS -u . Logicznie - iż obecni rządzący nic nie będą robić zdecydowanego przeciwko swoim przyszłym wyborcom a my musimy się bać ale możemy też głosować .
niepotrybn"5vp.pl / 78.8.11.* / 2010-03-06 11:31
ŻALUJECIE POLICJANTA - a czy ktoś pomyślał co czuje matka tego chłopaka?Odpowiadam - statystyki są bezwzględne w ocenie i prawdzie .Wiem ,że matka to przeżywa i cierpi z powodu tego ,że syn to zrobił ale być może w jej przypadku to może i dobrze - bo sobie odpocznie przez ileś lat od niedobrego syna . Często jest tak ,że agresja tych chłopaków jest nie tylko na ulicy ale i w domu . Są doniesienia o znęcaniu się nad matka i ojcem i ich biciu przez dzieci . Co prawda , nie wiem jacy oni byli dla rodziców tzn. dobrzy czy źli i jacy byliby w przyszłości" dobrzy "dla rodziny ale większość bandziorów na ulicy są też bandziorami w domu i jedyną szansą normalnego życia jest izolacja syna w więzieniu .

Najnowsze wpisy