Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zakaz mówienia "mama" i "tata" w brytyjskich szkołach

Zakaz mówienia "mama" i "tata" w brytyjskich szkołach

jaro67 / 2008-02-03 18:47
Brytyjskie szkoły przeżywają rewolucję. Nauczyciele otrzymali zakaz używania w obecności uczniów słów "mama" i "tata". Zamiast nich mają obowiązywać "rodzice". Wszystko po to, by dzieci mogły się nauczyć, że niektórzy ich koledzy mają np. dwie mamy - czytamy w "Rzeczpospolitej".


Nowe wskazówki przedstawił wczoraj brytyjski minister ds. dzieci, szkół i rodziny Ed Balls. Argumentował że są one po to, aby dzieci nabrały większej świadomości, iż istnieje coś takiego jak pary tej samej płci.

Zalecenia ministra dotyczą szkół podstawowych i średnich. W tych pierwszych nauczycielom poradzono m.in., by nie używali wobec chłopców zwrotów typu "bądź mężczyzną". W tych drugich zaś zalecono wprowadzenie do programu nauczania lekcji o związkach homoseksualnych i prawach gejów do adopcji. Dzieci mają się uczyć, by nie używać słowa "gej" jako przezwiska, zaś wypowiedzenie tego określenia przez nauczyciela ma być traktowane jako przejaw rasizmu - pisze "Rzeczpospolita".
Wyświetlaj:
KoP / 2008-03-31 19:47 / Bywalec forum
na czasie:
przyjechaly dwa pedały,
jeden duży, drugi mały.

Mały żoną, duży męzęm
z jednakowym wszak orężem.
obserwator / 2008-03-29 19:45 / Tysiącznik na forum
Wszystkiemu winne sa pieniądze i komercja. Przyjdzie moment że tata i mama się zorientuja że politycy zarządzającymi pieniędzmi ze wspólnych podatkow i skarbow zabieranych ziemi ktore sa wlasnościa wszystkich podatnikow, dzialają na ich szkodę , na szkodę ich rodzin, że źle zarządzaja wspólnymi pieniędzmi. Nie może być tak że mający duże pieniądze urzędnicy i politycy rzadzący, weszli na piedestal, przyspawali się na nim i realizuja szkodliwy dla rozwoju spoleczeństwa program w skali macro. Skutki ich błędnych decyzji pozostana i przyniosą niepowetowane szkody. Z uwagi na bezkarność politykow i słuzb zachodzi uzasadnione podejrzenie że celowo odmiennych inaczej pokazuje się jako ludzi normalnych a takimi nie sa. Przyroda z taki odmiennymi osobnikami radzi sobie bez zbędnej polityki, sami sie eliminuja bo sa odrzucani przez rodzinę np. wilków. Wszystkiemu winne sa pieniadze i komercja a także niebotyczne zarobki dziennikarzu i byznesu związanego z pokazywaniem odchyleń, jako coą normalnego. Wystarczy kliknac jeden raz i otwierają się strony, gdzie widać że kobiety są pozbawiane czlowieczeństwa, być może zostaly zmuszone, a członki pokazywane są pozbawione napletka co wskazuje że koło fortuny napędzaja osobniki zgegenerowane chciwościa. Dzisiaj w szkole mamy nauczycieli funkcjonariuszy, bo to wprowadzono za Gertycha - rodzice zawsze przegraja jak funkcjonariusz nauczyciel złoży zawiadomienie na policję na niestosowne zachowanie ucznia. Uczeń wychowywany w domu, moze nieświadomie zostać zapędzony w uliczkę bez wyjścia, sprowokowany może, co nie jest niemożliwe, otrzymać wyrok skazujący. Czy o taka demokrację ginęli prawdziwi a nie malowani patrioci. Jak się patrzy w telewizornię i twarze dziennikarzy, to widać że praktycznie wszyscy nie mówią tego co mysla , a mowia co im każe poprawność polityczna. Mam nadzieję że konsumenci niebawem będą stosować wloskie metody strajku, powstrzymywać się od zakupow, a że internet staję powszechny nie bedzie trudno zorganizować powszechne poparcie.
KoP / 2008-03-29 18:27 / Bywalec forum
a powiedzcie mi czym sie różni pedał czy lesba od pedofila, zoofila, transeksualisty. To są najzwyklejsi w świecie dewianci i zboczeńcy. To, że jest ich ok. 10% populacji nie znaczy, że reszta ma ich akceptować, że mają mieć jakieś większe prawa od reszty. A jak miałaby się sprawa np. ze zlodziejami czy z mordercami, gdyby ich populacja rownież oscylowała ok.10%?? Też należałoby im ustępować i zmieniać prawo, bo jest ich tak wielu??
larson41 / 2008-02-07 16:54 / Bywalec forum
to milcz, to co tobie i podobnym wydaje sie nie moralne , nie normalne inni akceptuja przyjete do wiadomosci nie musi sie podobac ale wszyscy maja prawo do zycia wedle wlasnych norm, nie wolno lamac prawa oni go nie lamia wiec czego ? co
tata Stasia / 2008-02-07 20:54 / Bywalec forum
Przepraszam, ale czy Ty aby do szkoły nie miałeś pod górkę? Nie jestem humanistą, ale włos się jeży na głowie. Ileż można zrobić błędów w jednym zdaniu? I masz jeszcze czelność wymagać, aby moje dziecko nie mówiło do mnie tato? Dlaczego? Uargumentuj ten zakaz proszę, bo dla mnie jest niepojęty. Czego jeszcze nie będzie mogło powiedzieć? Kocham Cię tato?
weryfikator / 83.7.167.* / 2008-03-27 20:17
Ano tak będzie -bo zwyciężą u nas opcja liberalna a my jak cielęta idące na rzeż z tego się cieszymy a na tej naiwności żerują wszelkiej maści dewianci wmawiając nam takie herezje o których mowa .Oczywiście że niedługo tzw normalnie kochający hetero będzie się musiał ukrywać ze swą normalnością tak jak teraz ten co powie "tata" czy "mama" !
tata Stasia / 2008-03-27 20:25 / Bywalec forum
Drażni mnie takie postrzeganie terminu liberalizm. Dla mnie liberalizm to wolność, a narzucanie uczuć i przekonań wolnością na pewno nie jest.
### / 2008-02-07 17:48 / Bywalec forum
Niech wiec sobie zyja jak chca i nie zmuszaja innych do zmiany zachowan.
Czy nazywanie kogos tata lub mama jest wg Ciebie lamaniem prawa?
Jesli tak to idz sie leczyc.
weryfikator / 83.7.167.* / 2008-03-27 20:11
czy ty jakiś nietomny jesteś nie zrozumiałeś tekstu-nie pojąłeś że w W,Brytani już jest i u nas jak tak dalej pójdzie to też tak będzie ,bo agresja gejów jest totalna
### / 2008-03-27 20:22 / Bywalec forum
Zanim zaczniesz oceniac czyjes wypowiedzi naucz sie czytac ze zrozumieniem.
normalnyOJCIEC / 78.152.8.* / 2008-03-04 10:23
zbokole niedługo wejdą nam wszystkim an głowę !! To skandal ! Jeszcze trochę i bedzie zakazane pokazać się zoną w restauracji. Moije dziecko ZAWSZE bedzie znało pojecie mamy i taty i nigdy nie bedzie nazywac mnie rodzicem w ZADNEJ SZKOLE czy sie to komus podoba czy nie !!
weryfikator / 83.7.167.* / 2008-03-27 20:08
Do czasu -jak myślisz dlaczego na Kaczyńskich tak psy wieszają :jak ich braknie to wszystko jest możliwe,Giertycha już uwalili bo walczył ze żle pojętą swobodą ;Za chwię będzie za późo i twoje słuszne wywody nie będą miały znaczenia-nie będzie mam i tatusiów tylko będą kochający inaczej !

Najnowsze wpisy