Zakup funduszy .

czestochowianin / 2008-04-04 13:59
Witam , Państwa .

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób kupujecie fundusze ? Głównie mnie interesuje zakup bez opłat prowizyjnych . Czy to w ogóle możliwe ? I jak wygląda sprawa z potwierdzeniem zakupu jednostek uczestnictwa , jak jest ze sprzedażą takich funduszy , jak to sie się robi ? Interesuje mnie sytuacja jak wygląda z konwersją jednostek uczestnictwa , od zysku pobierają podatek beli , czy funkcjonuje to w parasolu ?

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
weisse111 / 2008-04-04 21:32 / Bywalec forum
Za konwersję nie płacisz w przypadku parasola, w każdym innym 19% ale w przypadku odniesionego zysku.
Często można trafić na zakup promocyjny jednostek uczestnictwa, np. UI ma aktualnie promocję, że nabywasz jednostki bez opłat.
agbi / 195.187.84.* / 2008-04-04 15:34
Sam dużo wie, a pyta.
Ja gdy kupowałam jednostki nie słyszałam nawet o takich pojęciach jak opłata prowizyjna, konwersja jednostek, podatek belki, parasol. Zresztą o co chodzi z podatkiem belki i parasolem nadal nie wiem. I co z tego :)
max303 / 2008-04-04 18:18 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jak można kupować bez podstawowej wiedzy o produkcie!
miki3d / 2008-04-08 16:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Można, miliony ludzi tak zrobiło.
darek34 / 78.8.9.* / 2008-04-04 14:14
zakup funduszy bez prowizji ?
mbank lub Multifund.pl
Gofer / 2008-04-04 14:06
Witam

Heeh - pisze Pan
Chciałbym się dowiedzieć

a więc proszę
http://www.money.pl/forum/grupa,25,0,0,40,0,pierwsze;kroki.html

życzę odrobiny samozaparcia w poszukiwaniach

Pozdrawiam
II zmiana / 83.22.90.* / 2008-04-04 19:26
Witaj Częstochowianinie,
bezprowizyjny zakup funduszy w mBanku jest jak najbardziej możliwy. Potwierdzenie zakupu dostarczy Ci poczta. Jeśli wpakujesz pieniądze w fundusze parasolowe i będziesz konwertował to podatek pobiorą Ci tylko wtedy kiedy całkowicie wyjdziesz z inwestycji. Konwertować za darmo możesz ile chcesz bez nijakich ograniczeń. Polecam otworzyć mKonto w ramach którego będziesz mógł dokonywać zakupów i konwersji. Najlepiej zrób to w mKiosku, będzie szybciej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy