Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakupy w sieci będą bezpieczniejsze

Zakupy w sieci będą bezpieczniejsze

Money.pl / 2011-08-01 13:20
Komentarze do wiadomości: Zakupy w sieci będą bezpieczniejsze.
Wyświetlaj:
damiano998 / 46.113.201.* / 2011-08-04 10:18
Ryzyko zawsze istnieje, ale można je minimalizować korzystając ze sprawdzonych rozwiazań dużych serwisów, które mają odpowiednie, acz nie wystarczajace mimo wszystko rozwiazania. Oto kilka propozycji. Moim zdaniem najlepiej jest się nie ograniczać tylko do jednej czy dwóch stron. Prawda jest taka, że na wielu portalach można znaleźć cos ciekawego, różniącego się od konkurencji. Po pierwsze: allegro.pl - wiadomo, nie trzeba przedstawiać, ceneo/nokaut - porównywarki ofert - głównie produktów, groupon - nie trzeba przedstawiać, fastdeal.pl - udoskonalona wersja groupona - live shopping. Na każdej z tych stron można znaleźć interesujące rozwiązania, oferty, które pozwolą nam znaleźć jakość za niską cenę w sieci.
Julian / 94.42.140.* / 2011-08-01 13:20
Już coraz rzadziej zdarza się oszustwo w sieci. Jednak należy być w dalszym ciągu czujnym. Warto także korzystać ze sklepów, które znajdują się w bazach porównywarek cen. Mamy gwarancję, że sklep naprawdę istnieje. Ja ostatnio robiłem remont mieszkania i potrzebne materiały kupowałem na branżowej porównywarce cen budneo.pl. Skorzystałem z usług 5 sklepów internetowych i jestem zadowolony z ich obsługi. Dodatkowo zaoszczędziłem pieniądze dzięki porównywarce.

Najnowsze wpisy