Forum Forum ubezpieczeńInne

"Zamów ubezpieczenie" dużym sukcesem

"Zamów ubezpieczenie" dużym sukcesem

skomentuj
ubezpieczeniaonline / 83.18.95.* / 2009-05-19 11:02
Upłynęły już 2 miesiące od wprowadzenia na rynek darmowej usługi „Zamów ubezpieczenie”. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Ubezpieczenia online.pl okazała się ona strzałem w dziesiątkę. Klienci bardzo chwalą sobie oszczędność czasu i wygodę usługi. Bez wychodzenia z domu można otrzymać oferty nawet od pięciu agentów ubezpieczeniowych. Niewątpliwą zaletą systemu jest jego ogólnopolski zasięg.

Usługa, która cieszy się ogromną popularnością w USA oraz w Europie Zachodniej zdobywa zaufanie Polaków. Coraz więcej osób poszukuje informacji o ubezpieczeniach oraz decyduje się na zakup polisy w Internecie. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów, które przygotowane są do sprzedaży online.

Za pomocą usługi „Zamów ubezpieczenie” można kupić cztery rodzaje ubezpieczeń: komunikacyjne, mieszkaniowe, na życie oraz inwestycyjne z ponad 50 towarzystw ubezpieczeń. Ponad 52% klientów poszukiwała ubezpieczenia komunikacyjnego. Na drugim miejscu znalazło się ubezpieczenie mieszkaniowe (26%), a na trzecim ubezpieczenie życiowe (20%).
O ile wysoko pozycja ubezpieczeń komunikacyjnych nikogo nie powinna dziwić, o tyle popularność ubezpieczeń na życie już tak. Usługa „Zamów ubezpieczenie” idealnie się sprawdza przy tych ubezpieczeniach ze względu na dużą liczbę ofert, które klient może uzyskać i porównać. Wszak decyzja o zabezpieczeniu swojej i bliskich przyszłości nie może być podjęta pochopnie.

W przyszłości portal Ubezpieczenia online.pl planuje wprowadzić nowe rodzaje ubezpieczeń do usługi „Zamów ubezpieczenie”.
skomentuj

Najnowsze wpisy