Zapytanie

green_fairy / 2009-10-07 17:47
Jestem tu nowa, choć czytam juz od pewnego czasu. Jestem na
studiach w Toruniu, UMK i mieszkam w DS2, mój gg 5032809
mam trochę oszczędności i chciałabym to dobrze zainwestować
bo stypendium marne raczej a studia skończyc trzeba
Mam pytanie, szczeglnie do Irons, bo widzę ze jest praktykiem :
czy naprawdę dolary się jeszcze wzmocnią i kiedy kupować?
Pytam tu, bo na innych portalach tylko się śmieją i piszą bzdury,
a tutaj przynajmniej są stawiane jakieś prognozy jak widzę.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wyświetlaj:
ssdqw12 / 83.20.9.* / 2009-10-10 19:28
marketbase.pl finanse inwestycje inwestor forex gpw
irons45 / 2009-10-10 23:52 / BAKSIK ZIELONYCH
no taaaaaa tylko tam ---------prognozy na poziomie onetu he he he he ------w stylu zloto to dobra lokata powodzenia
kryzysowy_narzeczony / 2009-10-07 18:51 / Bywalec forum
dobrze ci radze sama zobaczysz pózniej, trzymaj sie
z daleka od tego oszoloma irons vel bax keri ikar srikar
bo wszystko potracisz jak ta jola i inne ktore sie daly
nabrać i potem tylko placz i zgrzytanie zebuw
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - gg5, sierota marycha.]
M z bankiera / 2009-10-07 19:37
R. przestań się tu juz bawic, mamy robotę
gdzieindziej a wiec ostaw te oscypki
i P.S. do S...man jak czyta!
odbieraj do cholery te maile lub przynajmniej włacz
komórę bo marta sie wścieknie
na fsfactory nam brużdżą a ty masz te klucze!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - gg5, sierota marycha.]
jaco21 / 83.28.97.* / 2009-10-07 19:55
jak wam tak sie chce s.........iele.wy sie bawicie ,ale ja was z ironsem dopadne to kwestia czasu matolki
M z bankiera / 2009-10-07 20:09
nie denerwuj się tak misiu, już znikamy
ps. kupowałam kiedyś u ciebie funty, nie
wygłądałeś na takiego choleryka
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - gg5, sierota marycha.]
jaco21 / 83.28.97.* / 2009-10-07 20:15
to zaluje ze ci sprzedalem laluniu
irons45 / 2009-10-07 20:01 / BAKSIK ZIELONYCH
jaco---------ekipa zeszla stad musisz mi podac jakis namiar jak chcesz nas znalezc taki bym sie mogl domyslic ze to ty ir.
jaco21 / 83.28.97.* / 2009-10-07 20:13
nie wiem jak to zrobic ,ale pomysle .pozdrawiam
irons45 / 2009-10-07 19:04 / BAKSIK ZIELONYCH
mi sie juz nie chce ale moze kiedys ci jola odpowie na twe madrosci czy dalej pomagam jej czy nie zegnam
gg5 / 2009-10-07 19:03 / Bywalec forum
s*********** ty durny oszolomie jeszcze box czy jak go juz wyzwalas nigdy mnie nie zawiodl a waszych rad to ja sluchalam w tamtym roku i wyszlabym na tym jak zablocki na mydle gdybym sie nie posluchala boxa tak wiec radze ci ztad zniknac i nie zasmiecac bo juz i tak wszystko posuliscie gnojki smierdzace
gg5 / 2009-10-07 19:04 / Bywalec forum
a oscypkiem to sie TY udlaw bo ja ich nie jadam
irons45 / 2009-10-07 18:10 / BAKSIK ZIELONYCH
witam milo i odbierz poczte i pomysl czy chcesz @ i ewentualnie odpisz
z2ib / 2009-10-07 21:05
Witam
Czy ja też mogłbym się podpiąć? Z tego co widzę, to chcecie się stąd zwinąć. Czytam was już od kilku miesięcy i chciałbym to robić nadal, jeżeli jest taka możliwość.
Mam dwa źródła przychodu. Normalną pracę w Polsce płatną regularnie w PLNach i nieregularne zlecenia za które otrzymuję USD. Ostatnio nazbierało się tego jakieś 10k $. Leży toto "w skarpecie" i czeka na dobry moment.
W wolnych chwilach czytam sobie swoją pierwszą książkę o AT - przymierzam się powoli do obracania oszczędnościami, tak, żeby zarabiały więcej niż na lokacie.
Byłbym wdzięczny jakbyś dał mi znać gdzie można was znaleźć.
tadeusz jarocki / 2009-10-07 23:19
Witam
Czytam was od stycznia b.r. i chciałbym korzystać z tego w dalszym ciągu oczywiście za waszym pozwoleniem.Głosu na forum nie zabieram lecz znakomicie wykorzystuję waszą wiedzę za co dziękuje.Byłbym bardzo wdzięczny za umożliwienie czytania was w przypadku wyprowadzenia się stąd.Dajcie mi namiary gdzie mozna was znależć-bardzo proszę.Pozdrawiam wszystkich a szczególnie grupę wiodącą.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy