Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Zaskakujące wyniki badań dotyczących raka

Zaskakujące wyniki badań dotyczących raka

Money.pl / 2013-11-30 15:44
Komentarze do wiadomości: Zaskakujące wyniki badań dotyczących raka.
Wyświetlaj:
anna.po1 / 79.188.182.* / 2014-07-09 13:01
W leczeniu raka próbowałam wszystkiego , metody konwencjonalnej oraz innych , bez skutku , byłam już u kresu swych sił . Nic nie pomagało ,dopiero mieszanka ziół, nasion, przypraw, po trzech miesiącach , systematycznego spożywania, zaczęła bardzo wolno działać , czuje i widzę stopniową poprawę zdrowia . Jednak natura jest ponad wszystko, przeczytaj - natanael.eu , pozdrawiam Anna
Tadeusz z Sakowa / 95.49.52.* / 2013-12-04 02:24
Nie zdziwi mnie nawet gdy niepijący, niepalący weganie będą chorowali na raka. Chyba, że Ci ekologiczni i wysportowani również - wtedy się zdziwię. Po rzetelne informacje dotyczące racjonalnego żywienia zapraszam na travnik - blog Wiedźmy Anny. Zabrała się do tego w bardzo prosty sposób.
taki sobie / 46.205.2.* / 2013-12-01 09:43
Całe życie byłem szczupły ( 176 wzrostu,78waga), nie paliłem,bardzo dobrze się odżywiałem,nie piłem( okazyjnie wino )a jednak zachorowałem(rak jelita grubego ).Chyba problemem jest żywność(mięso,słodycze).
Po operacji przeszedłem na diete,tzn.żadnych słodyczy mięsa,chleb razowy na zakwasie bez drożdży.Jestem 1,5 roku po operacji i naprawdę czuję się znakomicie.Oczywiście trudno było żyć bez mięsa i słodyczy,ale teraz już nie.
zagrzybienie, ot co / 87.205.37.* / 2013-11-30 15:44
Równo prawda.Wśród moich znajomych umierają głównie szczupli.O dziwo najwięcej ci, co wstrzemięźliwi byli.Papierosa nie pozwalali mi w mieszkaniu zapalić.Nie,żebym pochwalał nikotynizm, bo to teraz tak śmierdzi a kiedyś dziewczęta mi mówiły: jak pan pięknie pachnie Carmenami.
trupek / 79.186.46.* / 2013-11-30 17:22
Jedna prawda jest taka, że palacz zawsze sobie znajdzie usprawiedliwienie dla swojego nałogu, a druga taka, ze mimo tych wszystkich chorób to statystycznie żyjemy dłużej niż kiedykolwiek wcześniej
@@@ / 78.30.81.* / 2013-11-30 22:01

statystycznie żyjemy dłużej niż kiedykolwiek wcześniej

Statystycznie to jestes w polowie kobieta i w polowie mezczyzna.
Zyjemy statystycznie dluzej glownie z powodu mniejszej umieralnosci noworodkow.
Wyobraz sobie rodzine ktorej dwoje dzieci zmarlo zaraz po urodzeniu.
Chociaz dozyja moze 120 lat kazde to i tak ich srednia zycia bedzie statystycznie 60 lat.
FK_ / 78.45.252.* / 2013-11-30 16:42
Nie wiesz jak jest?
W ten sposob mozna latwo zrzucic odpowiedzialnosc na czlowieka... a ze oddychamy czym oddychamy, jemy to co jemy (kto dodawal sol drogowa do zywnosci?, itp), zyjemy coraz szybciej, w coraz wiekszym stresie (hipoteka na cale zycie)... takze konczy sie to tak jak sie konczy... ale prosto jest powiedziec... to przez to, ze 'zarles' tyle...

Najnowsze wpisy