Forum Polityka, aktualnościKraj

Zdjęcia agenta Tomka zbulwersowały byłego szefa CBA

Zdjęcia agenta Tomka zbulwersowały byłego szefa CBA

Wyświetlaj:
Kumenka / 87.205.229.* / 2012-12-05 21:10
Jeśli ten koleś ma reprezentować mój naród (bo jego chyba nie) to godne pożałowania. Jeśli mowa o profesjonalizmie tego gościa to profesjonalnie sie bawił i tyle. Kompletne dno !!! Może kolejne doniesienie do prokuratury Panie Tomku ?
adrianna malicka / 2012-12-06 12:01 / Bywalec forum
te zdjęcia zbulwersowały chyba cale społeczeństwo a nie tylko jego byłego szefa i to normalna reakcja poza tym
rapsody / 86.111.100.* / 2012-12-04 20:40
Zarówno zachowanie "agentów", jak i dziennikarzy świadczy o jednym - braku wyższych ideałów, chodzi tylko o zwykły rozgłos. Przykre.
darko-666 / 79.142.224.* / 2012-12-04 19:28
Ponoc to syn Kaminskiego ten Tomus caly.
darek-666 / 79.142.224.* / 2012-12-04 19:25
Ten jego torsik..ach.. gdyby ten Tomus trafil pod moja cele,bysmy go wszyscy dymali- do rana..mazenia sie spelniaja,pozdrawiam cie c****.Tyle znaczysz dla wiekszosci.
.doradca. / 81.190.61.* / 2012-12-04 21:37

gdyby ten Tomus trafil pod moja cele,bysmy go wszyscy dymali-

W takim razie musisz GO na stół i laczkiem .
Natter2 / 2012-12-04 13:38 / Tysiącznik na forum
Z wypowiedzi byłego szefa CBA ,ze ten który to ujawnił leczy się w psychiatryku .Ja jestem innego zdania ,leczyc sie powinien agent dawny a obecny poseł T .Tu należy powołać SejmowąKomisję Sledczą do zbadania całkoształtu działalności Biura .Tam utopiono duża kasę a efekty są mizerne.
debos / 83.31.149.* / 2012-12-04 14:15

.Ja jestem innego zdania ,leczyc sie powinien agent dawny a obecny poseł T

On jest normalny. Tylko nie jest zadnym agentem. To żul i cwaniak który był pisiakom potrzebny do walki z jakim bliżej nieokreślonym układem, którą to walkę obiecali w kampanii wyborczej. Natomiast szefa tego żula, Kamińskiego z całą pewnością powinno się konsultować przez psychiatrów..
.Tu należy powołać SejmowąKomisję

Ta komisja będzie tylko biła pianę tak jak poprzednie. I utopią następne pieniądze. Więc lepiej nie. Jak pamiętasz nawet komisja rywinowska, o której się mówi, że pracowała z sukcesem niczego nie wyjaśniła a wyprodukowała chyba sześć raportów takich od sasa do lasa a na koniec została przyjęta zupełnie przypadkowa.
Jedyne co mozna dzisiaj zrobić to nie dopuścić do recydywy IVRP.
WiL2012 / 81.210.106.* / 2012-12-04 15:27
Oczywiście towarzyszu.W komuniźmie żadne komisje nie przynosiły i nie przyniosą nigdy żadnych rezultatów.Mają charakter kontrrewolucyjny i mogą w nich zasiadać potomkowie kułaków.Jak miło że żyją jeszcze światli ludzie którzy wielbią idee towarzysza Lenina i Stalina.Pozdrówcie ode mnie towarzysza Tuska i tow.Palikota.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-04 14:54
Boisz się debosku sprawiedliwości co? Tylek ci pewnie palił za PIS ze strachu na pewno, jak widać. A mnie sie podobały wasze wycia grozy ...
Swoją drogą zauważ jedną rzecz - ten " ..żul i cwaniak.." był w satnie namierzyć POsłankę PO (wyrok w tuskolndzie już zapadł - nie ma dwóch zdań - chyba nie kwestionujesz wyroków sądów tuskowych?), zauroczyc celebrytkę i gwiazdę POfanów, Marczuk a mało brakowało i sama "pierwsza lady" od bzów jedzenia ... Skoro taki żul i cwaniak tak łatwo popuszcza twoje elity, to POmyłś sobie jakie te "elity " są. Bo na mój gust i twoj osąd , jeśłi Kaczmarczyk jest żul to Sawickiej, Marczuk i Kwśniwskiej słoma i obornik z butów wystaje ...
Co wy macie z tymi psychiatrykami - jakś fobia czy co? Kaczyński do psychiatryka, Kaminśki do psychiatryka, bloger opisujący rząd do psychiatryka skierowany przez prokuraturę .... A Komorowskiego może by tez do psychiatrytka - on tutaj mi wygląda na takiego co to powinnien iśc raczej w pierwszej kolejnośći ...
A słyszałeś debosie, że Korze umorzono śledztwo za posiadanie narkotyków? Bo nadawcy nie namierzono, ha,ha, ha, ha, ha
Debos - ja juz jestem pewien po tym co się wyczynia, że POmedia uznała was za takich co to żaden psychiatra im nie POmoże i pisze wam takie bzdury, że bajki o latajacych krowach wydaja się poważnymi rozprawkami przy tym ...
pomponik22 / 89.78.49.* / 2012-12-04 16:12
Wyluzuj! JAKI pan TAKI KRAM! Wiesz o którym prezesie piszemy.
Natter2 / 2012-12-04 15:18 / Tysiącznik na forum
Ależ sie wysilił oszołomowatku ,jaka sprawiedliwość te CBA wydało na nic miliard zł.To też sa pieniadze z twojej kieszeni.Prawda cie wyzwoli z obłudy.
Mieczysław / 2012-12-04 15:23
Agent Tomek , widze że robi karierę... to będzie nasz polski James Bondochę bardziej ubogi, no ale od czegoś należy zaczać.... prawda?!
in / 178.37.138.* / 2012-12-04 13:05
Tak się bawią 30 kilku letni emeryci z minimum 6 tys. zł.
W jakim państwie my żyjemy. Prokuratorzy w wieku około 40 lat nie mają pracy bo zlikwidowali prokuraturę apelacyjną i za to pobierają miesięcznie 10 tys. zł.
pola989930 / 178.183.223.* / 2012-12-04 12:39
Zbulwersowały?Tylko zdjęcia?A przekraczanie uprawnień przez służby ma być bulwersacją czy sprawą dla prokuratury?
B_7 / 195.35.80.* / 2012-12-04 12:38

Zdjęcia agenta Tomka zbulwersowały byłego szefa CBA

Tak swoją drogą to ten sam były szef CBA tak zachwycał się profesjonalizmem agenta Tomka - do dziś pamiętam jego i Kaczyńskiego i ich peany jaki to profesjonalista w każdym calu... Jak widać swój swojego pozna...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-04 12:28
Szacunek Panie Kaczmarek - po wyciu GW, POmedii i tych wszystkich Sawickich, Marczuków i Kwaśniwskich widać, żes Pan robił super robotę.
A Sawicka ponoć wciąz nie w piredlu (pomimo,ze wyrok zapadł) tylko na wolności sobie chodzi ... cos oo tym POredktorki by namerdały? A pamiętacie jak Marczuk TVN broniło?
anty22 / 2012-12-04 12:31 / Bywalec forum
zbulwersowały, ale jednak trochę go broni, ze niby zostałyz robione bez zgody samego agenta itd, jak dla mnei ta bulwersacja nie była jednoznaczna

Najnowsze wpisy