Forum Polityka, aktualnościKraj

Zero litości dla stadionowych bandytów. Tusk pogrozi klubom?

Zero litości dla stadionowych bandytów. Tusk pogrozi klubom?

Wyświetlaj:
dopalacze=narkotyki / 79.188.238.* / 2011-05-11 11:08
my rodzice i dziadkowie jesteśmy wdzieczni PO za ich troskę o młode pokolenie Polaków.
my rodzice i dziadkowie jesteśmy wdzieczni PO za ich troskę o młode pokolenie Polaków.
ździcho / 77.254.233.* / 2011-05-11 10:46

Tusk pogrozi klubom?

Nie pogrozi. Za klubami stoją potentaci, monopoliści (Orlen, koncerny tytoniowe, przemysł spirytusowy itd.) których to kluby reklamują, a za niektórymi półświatek przestępczy, dilerka itp. Taki kurczak jak Tusk, to może ich cmoknąć, bo jest jedynie ich lokajem. Będzie natomiast na kolanach przepraszał kiboli, których niedawno zatrzymała policja.

To jest wyraz dobrej woli ze strony klubu, czy chce się odciąć nie od kibiców, tylko od tych, którzy łamią prawo - powiedział Rapacki.

Dokładnie tak. Nie ma takiej siły, która mogłaby klubom coś KAZAĆ.
zff3 / 80.50.131.* / 2011-05-11 10:40
...przecież boiska to Zielone Wyspy! Będzie cudownie, będą cuda. Wyborco wystarczy abyś uwierzył....
Rossi / 91.189.73.* / 2011-05-11 10:39
Podczas prowadzonej z rozmachem akcji funkcjonariuszy z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców, policjanci... pomylili mieszkania.

Ok. godz. 7.00 do mieszkania pana Mateusza na warszawskiej Pradze Południe weszli policjanci z wydziału zwalczania przestępczości pseudokibiców.

- Grozili, że wyważą drzwi, byłem wtedy w samej bieliźnie. Kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń – relacjonuje przebieg wydarzeń pan Mateusz.

Po chwili funkcjonariusze zorientowali się, że znajdujący się przed nimi mężczyzna nie jest poszukiwanym przez nich Piotrem „Staruchem” Staruchowiczem i po dokładnym przeszukaniu mieszkania, jeden z funkcjonariuszy stwierdził „to nie on” i policjanci przepraszając opuścili mieszkanie.

Zaskoczony działaniami policji pan Mateusz ma kłopoty z sercem, a po wizycie funkcjonariuszy trafił do szpitala. Teraz zamierza skierować sprawę do sądu.

- Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o „Starucha”, ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów i zdrowia także – tłumaczy pan Mateusz.

Policja nie ma sobie jednak nic do zarzucenia.
Czy to powrót do czasów z lat 80 -tych???
ździcho / 77.254.233.* / 2011-05-11 10:57

Policja nie ma sobie jednak nic do zarzucenia.
Czy to powrót do czasów z lat 80 -tych???

Acha, policja ma pewnie "Starucha" nosić w lektyce na mecze i to jemu właśnie zapewniać obstawę, przed tymi, co go nie lubią, czy tak?

- Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o
„Starucha”, ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim
zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów
i zdrowia także – tłumaczy pan Mateusz.

Panie Mateuszu, bardzo Panu współczuję, ale tu zawinili funkcjonariusze, którzy pomylili drzwi i to od nich należy żądać zadośćuczynienia, a nie twierdzić, ze bandziorów NIE WOLNO ŁAPAĆ. Życzę Panu rychłego powrotu do zdrowia oraz otrzymania adekwatnego zadośćuczynienia osobistego, za to, co się Panu stało. Z powazaniem
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-05-11 12:54
JAsne, najlepiej żywego lub martwego. Twoim zdaniem obojętnie jak, byle złapać. Ech wracamy do czasów barbarzyństwa i są tacy jak ty dzięki którym staje się to możliwe.
Myślenie i mądrość nie są już cenionymi cechami.
Nie myślisz dzisiaj, to kiedyś przyjdą i po ciebie i już ani nie piśniesz, nawet jak nie będziesz wiedzieć za co, bo jak piśniesz, kula w łeb. Wówczas pomyłka dla ciebie nie będzie już miała znaczenia.
Trzymaj się swojej ślepoty dalej.
Ja pozostanę przy najważniejszej wartości, która człowieka odróżnia od zwierzęcia - NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.
Pozdrawiam
ździcho / 213.146.52.* / 2011-05-11 15:01

Twoim zdaniem obojętnie jak, byle złapać.

Kto powiedział, ze obojętnie jak? Funkcjonariusze zostali wysłani po "Starucha", a że ofermy, to pomyliły mieszkania i tyle. "Staruch" to przestępca, dlaczego NIE WOLNO go ścigać, jak jest prokuratorski nakaz?

NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE.

Ty właśnie to robisz. Osądzasz człowieka po jednym wpisie, ba, nawet nie doczytanym do końca. Pozdrawiam mimo wszystko.
rugby / 79.188.238.* / 2011-05-11 10:10
ty na niczym innym się nie znasz. Zostaw RP w spokoju bo nic ze złożonej przysięgi nie wykonałeś!

"Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem"

to dla ciebie i twojego gabinetu puste słowa.
trzeciaq2 / 2011-05-11 09:22 / Bywalec forum
I bardzo dobrze, chamstwo trzeba tepic, jak sie chca n********** to do lasu siekere i niech zrobia wycinke tam gdzie jest potrzebna.
Ojciec z dzieckiem chce isc na mecz i nie idzie bo jak tu dziecko ochonic przed taka chołota, musialby VIPa kupowac to wtedy wiec ze podczas meczu go nic nie trafi - butelka, krzeselko, raca - gorzej bo trzeba jeszcze jakos ze stadionu uciec !!!!. Buractwo po zawodówkach na bezrobociu co nie maja co robic a raczej nic nie umieja
dixiiko / 80.50.131.* / 2011-05-11 10:37
Koło się zamyka. To, że młodzież nie ma co robić to także wina chorych rzadów.
ździcho / 77.254.233.* / 2011-05-11 11:00

To, że młodzież nie ma co robić to także wina chorych
rzadów.

Ale wymyślił. Za ten stan rzeczy są odpowiedzialni ci, co tę młodzież spłodzili i nie wychowują, tylko wszystko robią za nich.
tesa1959 / 2011-05-11 19:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No właśnie. Tylko, że coraz częściej winą za zachowanie młodzieży obarcza się wszystkich, tylko nie rodziców.
tade / 83.2.33.* / 2011-05-11 11:08

Za ten stan rzeczy są odpowiedzialni ci, co tę
młodzież spłodzili

załamałeś mnie to Jaro jest niewinny
no chyba że za pana Alik zrobił robotę
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 15:03
Strasznie manipulujesz. Po co to robisz?
Za ten stan rzeczy są odpowiedzialni ci, co tę
młodzież spłodzili i nie wychowują, tylko wszystko robią za nich.

To jest wlasciwy cytat dla zachowania sensu zdania napisanego przez Żdzicha.
tade / 83.2.33.* / 2011-05-11 09:17
A co z gospodarczymi bandytami
niszczącymi polską gospodarkę..............
Konfiskata i mur a może sznurek....
arekff / 89.174.13.* / 2011-05-11 08:54
Wow - może z całej tej żałosnej propagandy urodzi się coś pozytywnego ? Nie będzie idiotyzmów typu zakaz noszenia szalików czy czapek z daszkiem i okularów, a jedynie (aż) lepsze wykorzystanie obecnych przepisów ?
temat zastępczy / 77.254.238.* / 2011-05-11 08:41
Czy nie lepiej pisać prawdę panie redaktorze a nie propagandę?
drobna różnica / 81.219.114.* / 2011-05-11 08:40
Władimir buduje imperium a nie cyrk.
i to by było na tyle / 83.26.201.* / 2011-05-11 08:23
Brawo Władimir Tusk!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy