Forum Forum inwestycyjneFundusze

Zeus link sie przydal???

Zeus link sie przydal???

Wyświetlaj:
Zeus52 / 2008-05-07 22:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Bardzo przydatny. Najważniejsze dla mnie jest jednak to,że Janki wreszcie poszli po rozum do głowy i zaczęli się korekcić-to był prawie,że ostatni moment,powinni to już zrobić wcześniej-mało brakowało,a moje zakupy były by droższe niż zamierzałem,a tak na sam koniec wpadnie coś z GPW, sprzedane po dobrej cenie z jednoczesnym tańszymi zakupami za oceanem po małej korekcie. Jednak miałeś rację...anale niech piszą swoje,a my róbmy swoje. Acha! Już kombinuję co dalej...może nawet wyjdę z akcji na jakiś czas(częściowo już to zleciłem) oczywiście zostawię sobie trochę ML5(złotko),ale jak już pisałem zawsze mam go w portfelu...powiedzmy,że z fusów tak mi wyszło. Przepraszam,że jestem dzisiaj taki mało optymistyczny...może to tylko przesądy...muszę się z tym przespać...bo już chyba majaczę. Pozdro
max1224 / 2008-05-08 08:10 / Tysiącznik na forum
sorki że się wcinam ale faktycznie nieźle, osobiście śledzę też notowania największych spółek wchodzących w skład posiadanego funduszu dzięki temu mam czas od notowań na żywo do wyceny funduszu na podejmowanie decyzji a czas to pieniądz a pieniądza jakby w moim portfelu coraz więcej czyli jest to skuteczna metoda pozdr
Zeus52 / 2008-05-08 22:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeszcze jedno. Wczoraj przysłała mi maila babka ze Skandii,a właściwie z agencji"Profit",bo Skandia nie rozprowadza polis bezpośrednio(ja mam przez Profit) z sugestią zmiany fundów akcyjnych na obligacje+surowce. To tylko potwierdziło moje przypuszczenia...całe szczęście,że byłem szybszy i transferowałem już w niedzielę(co prawda niezupełnie w/g sugestii)...dlatego tak wyszło. Oczywiście dzięki dla Pani Barbary P.,bo sądzę,że też nas czyta. Pozdro All! I karaluchy do poduchy...jak zwykle.
Zeus52 / 2008-05-08 16:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Max! Ty się nigdzie nie wcinasz-zawsze jesteś mile widziany. Udało mi się wyjść akurat wczoraj z GPW(została tylko Arka3,i po 10% CU3 i KAHA2). Oznacza to jednoczesny zakup templetonów,Arka obligacji-wszystkiego po troszeczku,no i niecałe 40% ML5(Gold),ale to jak zwykle-chyba trafienie udało się bezpośrednie(jak na razie) Na razie kończę bo jadę z telefonu i bateria mi siada...internet jednak żre trochę prądu. Dotrę do domu wieczorem,a do tego czasu muszę oszczędzać,jeśli chcę poobserwować giełdy i ewentualnie zlecić jakiś transfer. A więc...pozdro...i na ra!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy