Forum Forum inwestycyjneForex

zielona jola do wszystkich

zielona jola do wszystkich

tara / 2009-05-09 08:23
Witam ,nie obserwowałam wieczorem notowan i nie wiem czy opor 3,18 został przebity.Pytanie mam zasadnicze jak myslicie kiedy robic dokup na usrednianie juz rano w poniedziałek czy poczekac na rozwoj .Poza tym jak wyłapujecie ten opor w ciagu dnia nieraz słysze opor pekł jeszcze grosz i sprzedaje.
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-09 08:37
mocne kantory mogly kupic dolara po 3.21 -3.23 caly czas robili wysoki spreed mowie o czystym zywym papierku skup w wawie 3.42 po tyle nawet placa sprzedaz po 3.26 mozna kupic tylko po znajomosci bo wiekszosc mocnych kantorow skupowala do 19 po 3.24 A O OPORZE KUPILAS WTEDY W MIARE TANIO PODESZLO DO 3.3 I BYLO 3.31 KILKA MINUT TO BYL OPOR NAJTANIEJ MOZNA BYLO WTEDY KUPIC PO 3.245 CZYLI 2 PROC. W CIAGU DNIA
jola / 83.26.155.* / 2009-05-09 14:00
Bax jest jeszcze zasadnicze pytanie do 9 moga robic juz odkup ci co sprzedali w poniedziałek prawda wiec juz o 9 gdy ja bede mogła robic zakupy bedzie wyzszy kurs czy nie lepiej poczekac na wejscie pozniej bo widzisz w srode jest sprzedaz obligacji wiec moga zaczac jeszcze zbijac kursy .Kurcze tak potrzeba mi 3,10 jak pisze Eddek to weszłabym bez obaw .Czytałam o jakims wskazniku RSI po ktorym mozna poznac czy na rynku jest popyt na dana walute i czy wzrosnie jednak na szybko sie tego nie naucze. Jesli chodzi o poniedziałek to kupowac od razu rano czy odczekac bo kiedys pisałes do Marka o gorce o 10 pozniej o 14 ale to chyba było do sprzedazy a nie do zakupu. Pozdrawiam cie Bax .Jeszcze jedno czy od razu w poniedziałek sprzedawac jak tylko bedzie minimalny zysk a pozniej martwic sie nowym odkupem .
jola / 83.26.155.* / 2009-05-09 14:01
Oj chodzi o tych co sprzedawali w piatek w poniedziałek beda robic odkup .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy