Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Kaczmarek był podejrzany

Ziobro: Kaczmarek był podejrzany

Money.pl / 2007-08-28 18:06
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Kaczmarek był podejrzany.
Wyświetlaj:
prytek / 83.6.141.* / 2007-08-28 19:42
ziobro to kłamca przed TS i na pochybel nikczemnika :)
opozycjonista / 83.9.78.* / 2007-08-28 21:55
niech żyje komunista ale na szubienicy
Niech zyje kaczmarek ale w kryminale
niech żyje Ziobro i dalej ściga przestępców
Brawo panie Ziobro trzymaj Pan tak dalej
nareszcie znalazł się człowiek odpowiedni na własciwym miejscu.
kpiarz / 83.7.176.* / 2007-08-28 19:40
Panu ministrowi to już mózg "przecieka" przez te czerwone uszka :)
niespełnionemarzenia / 83.24.231.* / 2007-08-29 20:07
tak by było zapewne, gdybyś się nim osobiście zajął. A tak tylko możesz sobie te widoki wyobrażać.
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-08-30 16:41
Ma Ziobro szczeście, że ty się nim nie zajmiesz bo pewnie wyłby z rozkoszy:)
rozwado / 2007-08-28 19:25 / Tysiącznik na forum
ergo: minister zatrudnial podejrzanych ludzi, dobre!!
JAW / 89.78.40.* / 2007-08-28 18:06
Szwajcarska prokuratura obiecała...amerykanie obiecali Mazura,... świadkowie obiecali Leppera. A czy nie jest tak, że Ziobro jest dyletantem, który szuka usprawiedliwienia dla swojej niekompetencji? Przecież ten prawnik nawet nie ma aplikacji, a za co się nie weźmie czy to z pomocą Dorna czy Kaczmarka rozłazi mu się w rękach. Zamknął tylko chirurga, a sąd i tak nie dał wiary wstępnym dowodom i pozwolił człowiekowi odpowiadać z wolnej stopy.
opozycjonista / 83.9.78.* / 2007-08-28 22:19
Synu kim jesteś?
Synu czy byłeś szykanowany przez komuchów?
Czy byłeś przez komuchów oskarżony za niewinność?
Ja takich szykan doznałem, byłem kierownikiem budowy a partyjniaki po podstawówce oceniali moją pracę, moje wiadomości, i wiedzę budowlana. To tacy ludzie zniszczyli wielu porządnych obywateli tego kraju. A czy synu wiesz , że były organizowane studia dla partyjnych ?
Czy wiesz, że w dwa albo trzy lata zaocznie robili tytułu inżynierów i magistrów?
Stołki dostawali za to ze dobrze klaskali i popierali komunę .tytuły za to, że zebrań partyjnych nie opuszczali, za donoszenie na kolegów nie partyjnych, na sąsiadów.
Miliony ludzi doznało od komunistów czyli eseldowców krzywd i poniżenia. Wielu przesiedziało w więzieniach za niewinność. A komuniści chełpili się, że zwalczyli wrogów socjalizmu i komunizmu. I ci ludzie mają czelność jeszcze pokazywać sie publicznie?
Nasze prawo powinno takich ludzi napiętnować i karać. Te zbrodnie przeciw narodowi polskiemu nie powinny byc przedawnione.Powinni być ukarani a majątki ich skonfiskowane, ponieważ pochodzą z grabieży
Wigash / 2007-08-28 23:21
a nie widzisz dzis podobienstwa? Właściwie każdy może być oskarżony przez Jarosława i Zbigniewa o współpracę z układem...jeśli już jest niepotrzebny albo zaczyna podskakiwać. Możesz mi wytłumaczyć jak taki komuch Kaczmarek dostał się do takiego urzędu i przez wiele lat wcześniej współpracował z tymi ludźmi? Taki był sprytny przez tyle lat i nagle podłożył sie dla Leppera z którym nie miał żadnych dotąd stosunków. Trzeba być skończonym kretynem, albo mieć kolesiowskie stosunki, żeby utrzymać taki stan rzeczy. Nie wiem w jakiej grupie jest Ziobro, ty się nad tym zastanów. Po za tym to trochę robienie z ludzi debili gdy się mówi, że nikt nie jest ponad prawem i samemu się nad tym prawem stawiać. Lepper podważył wiarygodność Ziobry i nikt go nie odwołuje, on sam nie podaje się do dymisji i wszystko jest cacy. HELLO! A jeszcze Ziobro powołuje się na opinię podwładnych mu ludzi...jak taka opinia może być obiektywna?? Masz pod sobą ludzi których możesz zwolnić z pracy? To zapytaj się ich czy uważają cię za normalnego człowieka i zastanów się czy odpowiedzą szczerze? Co do komuchów to nawet z tym sobie PIS nie radzi, widzisz chyba, że to jest temat zastępczy, rezerwowy. Gdyby się jednak okazało, że Kaczmarek nie był do końca komuchem to się okaże, że jego dziadek był w esesmanem. Ale oczywiście to szara siec nie daje im rządzić...
vade / 89.187.248.* / 2007-08-28 20:19
Tylko ten co nic nie robi nic nie osiąga...
pełnecele / 83.24.191.* / 2007-08-28 19:08
odpowiadanie z wolnej stopy dzielnego łapówkarza jest faktycznie argumentem - dla niego samego.
Przemysław G / 83.2.53.* / 2007-08-28 18:59
Jeżeli "wybitny" prawnik miał spore trudności z zaliczeniem aplikacji, to nie ma się czemu dziwić!
opozycjonista / 83.9.78.* / 2007-08-28 22:28
A nie sadzisz czasem ze mu nie pozwolono?
Wiem na pewno ze klany prawnicze Jego nie dopuściły by zdał te aplikacje. A w sumie po co jest aplikacja? Po to by nie dopuścić Ludzi do tej z korumpowanej kliki.
Mam kolegę po prawie, nie dopuszczono go do tej elity.Jest fenomenem w prawie, cytuje całość prawa na wyrywki, wystarczy mu dać temat czy stronę czy paragraf cytuje go dokładnie i interpretuje właściwie.
Może teraz zrozumiesz kim są ci ludzie? Po prostu robią wszystko by Pana Ziobrę zdyskryminować za wszelką cenę, ponieważ dobrał się do ich machlojek.
dugi / 2007-08-28 23:06
a propos dwuletnich kursów przerabiających partyjnych ciołków na ludzi z wyższym wykształceniem
zasłużonym wykładowcą był tam pan rajmund kaczyński, członek PZPR, wcześniej AK-owiec

Najnowsze wpisy