Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Mam nagranie, to koniec Leppera

Ziobro: Mam nagranie, to koniec Leppera

Money.pl / 2007-08-13 17:43
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Mam nagranie, to koniec Leppera.
Wyświetlaj:
kd44 / 83.21.16.* / 2007-08-13 18:34
potrzebna jest natychmiast komisja w celu ustalenia kto tak naprawdę i na czyje polecenie nagrywa premierów i ministrów w naszm kraju.Może WSI rozwiązano z innych powdów niż nam mówią.W ilu kopiach są nagrania i czy mogły dostać sie w ręce obcego wywiadu-ktoś tu niezly smród ciagnie za sobą.
własnesmrodki / 83.24.189.* / 2007-08-14 17:41
zatrzymaj się i powąchaj? no i co czujesz, a widzisz i po co ludziom d....ę zawracasz.
najcz / 2007-08-13 17:49 / Tysiącznik na forum
za długo czekał,sprawdzał ,a może coś majstrował.
rekord / 83.24.189.* / 2007-08-14 17:42
zapewne - ponad 600 wypowiedź
?! / 2007-08-13 17:43 / Tysiącznik na forum
o ile sie orientuję na nagranie rozmowy trzeba mieć zgodę drugiego rozmówcy. Przykład: dzwoni się na różnego typu infolinie, gdzie na początku połączenia pojawia się informacja o nagrywaniu rozmowy. A tu działanie poniżej jakichkolwiek standardów. Nie bronię nikogo ze starego (PiS-LPR-Samoobrona) układu, dla mnie jeśli wykończą się na wzajem, to nawet lepiej, ale jeśli Ziobro (minister) nagrywa wicepremiera, to już jest szambo! No i jeszcze jedno: dzisiaj Zioberek powiedział, że nagrywał w ministerstwie przestepców. "Kryształowy" Ziobro spotykał się w siedzibie ministerstwa z przestępcami??? To przecież powinno być zaraz zbadane przez prokuraturę: mister spotyka się z przestępcami, więc być może ma z nimi wspólne interesy?
kopytek / 62.121.80.* / 2007-08-13 18:06
" DO POLITycznej trumny".
ziobro tymi nagraniami nie skonczy z lepperem w sadzie, a jedynie zada mu polityczny cios.
bo bedzie slychac co mowi lepper i jesli to prawda to gratz ziobro.

teraz niech sie tylko znajdzie jakas tasma na ziobre i pis bedzie jeszcze smieszniej i ciekawiej :)
czapajewo / 80.54.46.* / 2007-08-13 20:59
Jezeli ktoś ma honor to nie nagrywa znajomych czy współpracowników. Jakby nie bylo Lepper był koalicjantem więc należało mu się jakieś poszanowanie od PIS. Osobiście sobie nie wyobrażam, że idę do znajomego nawet mozę mego wroga i nagrywam perwidnie jakieś taśmy. Takiemu facetowi nie podałbym dłoni. Co do samego nagrania to moim zdaniem nie da się wykluczyc ze facet wyłączyl dyktafon i dopiero wtedy sypnoł pracowników CB narażając ich na utratę zdrowia czy życia. Więc panie Ziobro tak naprawde to se możesz taśmami podetrzeć swoją ..... i tylko pkazałeś żeś nie godnym czlowiekiem. Lepiej przyznaj się że tą aplkikację zdobyleś na lewo po koligacjach rodzinnych pewno tak jak Kalisz i większość buraków prawniczych o notariuszach nie wspominająć (na wspomnienie aż !!!!!). Lepperowi do pięt cwaniaczku nie sięgasz.
dziedzic / 83.24.189.* / 2007-08-14 17:44
z tymi piętami to niesmaczny fragment, szczególnie jak sobie człowiek uzmysłowi, po czym ów parobek przed chwilą mógł chodzić.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy