Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Mazur może liczyć na ochronę

Ziobro: Mazur może liczyć na ochronę

Money.pl / 2006-10-27 08:48
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Mazur może liczyć na ochronę.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-28 21:59 / Tysiącznik na forum
Co za dziwny człowiek z tego Ziobry...Jeszcze nie upolował niedźwiedzia, a już dzieli jego skórę...
Wapniak / 83.28.135.* / 2006-10-29 07:23
Z tego co mi wiadomo; ani nie upolował, ani nie dzieli, więc po co ten komentarz?... Chyba, że chodzi o ilość /dwutysięcznik/. Oby tylko nie milion...
Wapniak / 83.28.143.* / 2006-10-27 18:36
O ile sam nie będzie do siebie, ile? - trzy razy strzelał. Może więcej jak niewprawiony... kto wie, kto to wie?...
KAP / 62.148.86.* / 2006-10-27 13:13
pod warunkiem ze wyda ODPOWIEDNICH gosci pod teze Ziobry i Kaczek.
rybka / 2006-10-27 13:01 / Tysiącznik na forum
Wypowiedzi m.in. pana Ziobro to woda na młyn amerykańskich obrońców Mazura. Chcą przekonać sąd, że to sprawa polityczna i jeszcze trochę, a im się to uda. Od kilku dni o zabójstwie Papały wypowiadają się najważniejsze osoby w państwie, co chwila wtrącając, że Mazur miał powiązania z politykami lewicy. Jeśli tak mówią politycy prawicy, to jakie inne wrażenie można odnieść, jak nie o polityczności sprawy?
Takie wypowiedzi, jak dzisiejsza Ziobry, mogą być przysłowiowym gwoździem do trumny dla idei sprowadzenia Mazura do Polski i osądzenia go. Przecież to nic innego, jak zaproszenie do mówienia tego, co aktualna władza chce usłyszeć. Mając w perspektywie zakratowane resztki życia, Mazur powie wszystko, czy to prawda, czy nie.
Przecież amerykański sędzia, chcąc wydać werdykt odnośnie polityczności lub nie tej sprawy, musi śledzić to, co mówi się o niej w Polsce.
Dla dobra sprawy (czyt. doprowadzenia do ekstradycji Mazura) szanowni politycy, apeluję do was: ZAMKNIJCIE SIĘ!!!
Wapniak / 83.28.135.* / 2006-10-29 07:25
Popieram. Tylko co oni bedą robić?...
askaray / 2006-10-27 08:48 / Bywalec forum
CZY MAZUR W ARESZCIE OGLĄDA POLSKĄ TELEWIZJĘ W KTOREJ CODZIENNIE PRODUKUJE SIĘ ZIOBRO???. CZY PROCESY TEGO TYPU POWINNY ZACHODZĆ NA DRODZE PROKURATOR ( MINISTER) -TELEWIZJA - OBRONCA I ODWORTNIE OBRONCA - TLEWIZJA - PROKURATOR?????
askaray / 2006-10-27 13:43 / Bywalec forum
nie wiem dlaczego ale ten nick sam "wskoczył" - sorki nie zwróciłem uwagi

Najnowsze wpisy