Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro napisał list do Kaczyńskiego. Apeluje o...

Ziobro napisał list do Kaczyńskiego. Apeluje o...

skomentuj
Wyświetlaj:
Amerykanin / 213.195.183.* / 2011-11-05 10:09
Panie Zbyszku, buduj Pan nowa Partie zeby przejac rozsadnych czlonkow PiSu jak rowniez caly elektorat tej Parti. Odwolywanie sie do Prezesa na Prezesa to tylko strata czasu. Pan Prezes podaza sladami bylego niezyjacego szefa Samoobrony, a przeciez gdzie oni sie podziali, ani widu, ani slychu. Nawet kiedy bylby wsrod nas, byloby podobnie. Wiec pozistaje tylko jedna droga, nowa Partia prawicy zeby zdrowi czlonkowie PiS-u znalezli przyczolek, wysepke ocalenia. Juz nic nie zatrzyma upadku PiS-u. Skonczy tak samo jak Samoobrona.
Koniec, Goodby PiS.
asdfasdfadsf / 94.75.114.* / 2011-10-31 21:26
DONOSICIELE SKARŻĄ SIĘ NA DONOSICIELI ŻAŁOSNE !!!
dgen / 2011-10-31 19:55 / Tysiącznik na forum
czy dzieci fejsbuka wiedzą, że w czasie kiedy upajali się powyższą historią o kolejnej aferze w PISie - gang futbolistów zadłużył nasz kraj o kolejne 40 tys. PLN ?
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-31 18:32
To on umie pisać? Dotychczas tylko chodził z gwoździem i nagrywał. Biedaczek, musi publicznie się wypłakiwać jacy wszyscy są źli a on taki dobry.
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-31 21:48
Pisuary i mohery. Ile rydzyk daje odpustów za klikanie na czerwone pole?
chichot dona / 188.33.12.* / 2011-10-31 18:30
Wygląda na to, że PiS może stanąć na rozdrożu.
Albo wzorem PZPR pójdzie w stronę tzw nieomylności wodza czyli typ wschodni, albo wzorem centroprawicowych formacji typu zachodniego, w stronę wewnątrz partyjnej demokracji z silnym - jak to zwykle u prawicy - centrum
Ave II / 77.237.16.* / 2011-10-31 17:13
I to jest podstawowe stwierdzenie.
prezydęt / 77.254.155.* / 2011-10-31 18:00
Mylisz się Gościu!
Zarówno PO jak PiS jak i ZSL to siły prawicowe.
SLD i Palikot to lewica, obecnie bardziej popularna jest nazwa to: demokraci.

PO różni się tym od PiS, że otwiera się na nową religię: ekoreligię, którą żydzi zamierzają użyć dla wyeliminowania konkurencyjnych religii. Być może nawet własnej. W tym celu powiela zachowania zachodnie co skutkuje powszechną w mediach akceptacją Zachodu. Daje Hierarchom Kościoła wszystko czego sobie życzą a ci idą na to jak ćmy do światła, żyją na coraz wyższym poziomie i jeszcze szybciej tracą wiernych. W konsekwencji za dwa pokolenia w kościołach będzie można utworzyć muzea albo hotele dla turystów, którymi ich spadkobiercy będą nadal zarządzać, choć niekoniecznie w kostiumach.

Trzeba przyznać, że pomysł z ekoreligią jest boski - toczy się jak walec niszcząc wszystko co tradycyjne i uzależniając ludzi od sztucznych cen i sztucznych zachowań, od czego raczej nie będzie odwrotu innego jak bezpotomna śmierć.

Przy okazji PO ma świetne notowania w Moskwie, gdyż miażdży zachowania narodowe eliminując tym rywala na zachodzie.

PiS jest ostoją świata sprzed demokracji w jej lewicowym rozumieniu: bez zboczeńców, bez kobiet uważających mężczyzn za odwiecznych wrogów, bez inteligencji rodowej bez wiary narodowej. Tego trzyma się ciągle parę milionów tutejszych. Jeśli jednak nie przeciągnie na swoją stronę więcej inteligencji albo młodych to po przejeździe ekowalca mało kto będzie o czymś takim pamiętał.

W tej mierze osoby uważający, że tej sile może przeciwstawić się jakaś czysto prawicowa kanapa mająca 1% zaplecza - lepiej aby dołączyli jurz do Szanownego Pana Tuska
(@) / 89.79.218.* / 2011-10-31 19:04

Mylisz się Gościu!

Obawiam się że obaj nie macie racji. Polska z dnia na dzień przestaje istnieć. To co kiedyś nazywaliśmy naszą ojczyzną, staję się karłem Europy,daleką prowincją Imperium Europejskiego. Współczesna "polska" to taka kraina " bezwolna i bezwonna " ze zdemoralizowanymi agresywnymi, młodymi ludźmi bez polotu,ambicji i bez żadnych szans na lepsze życie. Coraz większe zdziczenie młodych sfrustrowanych ludzi których idolem jest Owsiak i jego hasło " rupta co chceta " jest tak widoczne na ulicach naszych miast, że to już chyba nikogo nie dziwi.
chichot dona / 188.33.12.* / 2011-10-31 18:49

Mylisz się Gościu!
Zarówno PO jak PiS jak i ZSL to siły prawicowe.
SLD i Palikot to lewica, obecnie bardziej popularna jest nazwa to: demokraci.

Ależ nie myli się.
Choć przyznaję, że prezydęt ma bardzo ciekawe spostrzeżenia, w części podobne do moich.
W Polsce nie ma partii prawicowej w parlamencie.
W Polsce podział na tzw "lewicę" czy "prawicę" jest sztuczny.
Polegający głównie na frazeologii jaka stosują te partie.
Inaczej to ujmując, po gębowaniu jakie stosują partie w Polsce, przydziela się je do tzw "prawicy" czy "lewicy".
To fałszywe lewice czy prawice.
Raczej pasują tu inne określenia.
Wszystkie partie w Polsce obecne w parlamencie to partie cyniczne i konformistyczne, pełne członków którzy pragną władzy a polityka to ich sposób na czynienie sobie dobrze, sobie a nie innym.
Oczywiście generalizuje, bowiem zwłaszcza na tzw "dołach" partyjnych są ludzie którzy swoją działalność traktują bardziej ideologicznie a mniej interesownie.
Dlatego przepraszam tych wszystkich których uraziłem swoją generalizująca oceną.
Możliwe, że niesprawiedliwą, ale to moja subiektywna ocena.
Polska to swoisty poligon, Tu można zobaczyć partie lewicowe w idei a prawicowe w praktyce gospodarczej i społecznej i odwrotnie partie prawicowe ideologicznie a w praktyce społecznie i gospodarczo lewicowe.
Ale tak jakoś na sposób kuriozalny, czasami straszny czasami śmieszny.
rembert2 / 2011-10-31 16:59 / Tysiącznik na forum
Nosil wilk razy kilka poniosa i wilka,tylko po co komu silna co prawda ale wiecznie przegrana partia-miedzy soba sie zra a gdzie do koalicji?
skomentuj

Najnowsze wpisy